• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

2. decembra 2016 
@mucinkaa29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to si len ty myslíš..... :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ak že si to ty............máš odpustené................ale sama som deti dávno spia.....muž v robote.....však piatok ne..... :grinning: :grinning: :grinning: ..................... :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Co je tu nove?kto je tehu okraj utki??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. apr 2013 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mucinkaa29 to je tajomstvo....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si zabila...že tajomstvo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tuším si už dávno aktuálnu foto nedala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...že ty niečo schovávaš?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka heeeeej??bude 3 tie?hehehhehhe
@denisenko padneme na zadok:slight_smile:
5. apr 2013 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................veru nedala..............ale ani ako tehotná veru nevyzerám......aninka zle bosorovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................................veru schovávam.... :grinning: :grinning: :grinning: .....tuky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@mucinkaa29 čo si.....teraz mi rusi odišli......................robím srandu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@mucinkaa29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja ti nevím, kto je na rade................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: @aninka29 máš reklamáciu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka tak počkaj...Zuzku vynecháme...Tebe odišli, Katka bola kúpiť vložky , lebo dostala, tak je z toho vonku....ja mám tiež momentálne návštevu....takže nič...kto nám ostal??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka no mne včera prišli-auuuuu a čo je s anikou´???????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@denisenko no to má a riadnu..........toto jej tak rýchlo nezabudem......sa teším a nič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko letty a leninka............máme ich :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@mucinkaa29 júúj...ako skoro.... :confused:
5. apr 2013 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ešte si zabudla na @aninka29 :wink: :wink: :wink:
5. apr 2013 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka heheheeh
5. apr 2013 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko mne pri MAťkovi došli hned po 6stonedelí........pri Peťkovi.....ked mal 7mes....
5. apr 2013 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko no ale tá nechodí...... :wink:
tááák...žienky, na kom to ostalo.....bud sa priznajte, alebo si strihnite...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko ja som doslala po 6 nedeli o 2 tyž. :frowning2: teraz mam 3 x?ale strašne bolestive :angry: :angry: :angry:
@jacka ale sem tam.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ani @mirrinka a @bubba nechodia....raz za rok..... :confounded:
5. apr 2013 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mucinkaa29 fúúúú....ja som dostala na Vianoce...to mal 9 mesiacov tuším... :wink:
5. apr 2013 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko myslíš že sa priznaju?......po takomto násilí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mirrinka a @bubba oni chodi na Facebook :slight_smile: tam ich vidim:slight_smile:
5. apr 2013 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...musia..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko y si ich ked vyhrabala?... :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ..................ešte mirinku hej...ale .... :confused: :sweat_smile:
@denisenko no pekneeeeeeee :wink:
@mucinkaa29 ja ich tam nemám....ale mirrinku sem tam vidím prispieť na MK do inej témy :slight_smile:
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nožík na krku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a s pravdou von :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ...to tá moja pamäť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa na materskej nudí...to vieš..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: poriadny žabyklááááč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok