• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. októbra 2017 
@denisenko mirrinku aj ja vidím......sem tam........... :wink:
5. apr 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved to že si na MD a ako ti to fajn ide :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nestačí vreckový? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka sa tu rehlím, až slzím a moj chlop na mna kuká, že či som normálna....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ešteže ma dobre pozná, tak vie, že nie som.................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..vreckový???...ale len ked je dobre tupý....iný neberiem....... :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ešteže som ja sama doma nemusím nikomu nič vysvetlovať.................ale vreckovky sa mínaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taký taký :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 vidím ťa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. apr 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...ooooo...vreckovky....zabudla som kúúúpiť.....ááááááá.............došli... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. apr 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko možno sa nám letty prizná.........ak sa ukáže........potom to bude jasné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. apr 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko prúúúúúúúúúser........................a riadny........pošlem ti :wink:
5. apr 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no???...ešte nič??? :confused:
5. apr 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja som ju prvá videla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko čo????? :confused: :confused: nechytám sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: díky...ale nemusíš...včera mi moj drahý kúpil 3 velké balenia toaleťáku...to stačí...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...ešte stále nič... @letty86 číííítaš???
5. apr 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no vidíš nie si stratená........................hned sa vynajdeš................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo nič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...--náhodou...niet nad dobrý 3-vrstvový toaleťák....hlavne ked máš nádchu ako hrom..... :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...že Maťka ešte stále nepíše... :confused: :confused: :confused:
5. apr 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko
@jacka ved sa neviem dočitať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved ju nechaj.......len sa kukni kolko sme písala.....aj leninka sa sťažovala.........určite sa ukáže......teda dúfam :dizzy_face: :wink:
5. apr 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko 3vrstvový iný ani ja neberiem :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 aha tu je :dizzy_face:
5. apr 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 no vidíš...a už si na konci.... :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka @leninka75 nám zas nadelí smajlov..... :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko že na konci :sweat_smile: kým sa tam dopracujem....ale čitam, ja chcem vediet všetko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. apr 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
.............pol balíka arašidov práve padlo za vlasť..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tvoja polovička je dokedy v práci??...či dohána za celý týžden?????
5. apr 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@jacka ste mi ale dali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....kým nezbudnem.....deniiiii...ja protestujem....ved ja nemozem byť v spolku s leninku a ankou, ved ja maaaaam tiež doma syna :wink: :wink: :wink: ....a tehotenstvo si neprosím...už fakt nie...posúvam dalej :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok