• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. októbra 2017 
pridávam aj ja našu mňamku z veľkonočnej nedele - karamelová :slight_smile: mňam
6. apr 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mirrinka ......krasna!.....drobec vobec nevyzera na 2!.....taky starsi mi pride.....
6. apr 2013 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
......Peciem zem. Placky, tukam do mobilu......fajna kombinacia.....
6. apr 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
@jacka riadne sme zavarili :grinning: :grinning: :grinning: až som nerv mala :grinning: tak konečne som volná a vasa a zrazu toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a to ako, že ja nechcem byť čarodejnica...aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 fajnotku robíš :wink: to ja mozem :dizzy_face:
@mirrinka novu mame iba jednu babu...ja som tu už 150 rokov.......a Tvoj synček je narodený v rovnaký den ako moj manžel :dizzy_face:
@denisenko pekná tortička :dizzy_face: ...a nemalo tam byť autíčko...či som zle pochopila?...keby ste nevládali dopapať, posli po holubovi :grinning:
6. apr 2013 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
@mirrinka fazulka je zatiaľ len v mojom brusku,ale to asi vieš...
@denisenko peknucka torticka.
6. apr 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 je aj autičko,ale vedľa torty...ma trošku zle pochopili:grinning:
6. apr 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ano ano,vyzera starší,to asi tie vlasy robia,lebo ked je ostrihaný,tak zase vyzerá ako bábätko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 letty,teba si pamätám ešte spred tých 150tich rokov :grinning: :grinning: :grinning:
@utka áno,o lucinke viem...a zase júlovčatko :slight_smile: sranda :grinning:
6. apr 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@leninka75 ....obdobie???...niečo málo po opiciach..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirrinka Maťko aký fešáááák.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. apr 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75... nemáš mastný mobil????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. apr 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. apr 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som myslela že je toho vácej...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko tá tortička................prenádherná...mnáám.......škoda len že si ma na nu nepozvala :grinning: :grinning: :wink:
@mirrinka ahoj......teba treba len vyprovokovať aby si sa prišla ukázať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj vaša tortička vyzerala krásne.....predpokaldám že s nej neostalo :wink:
6. apr 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 to stačí že ty si tu za bosorečku.............nemusím ti robiť konkurenciu :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 ako dopadol mobil?...... :wink: :wink: :wink: ešte je funkčný :slight_smile:
6. apr 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vídíííím ťa :dizzy_face:
6. apr 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko kde si sa schovala??? :confused: :confused: :wink:
6. apr 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: dnes som veľmi vyprovokovaná :grinning: :grinning: z našej torty zostali akurát tie zvieratká s poodhrýzanými chvostami,ušami,nohami.... a akurát včera ich zožrali psy :grinning:
6. apr 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirrinka veru .......dnes si tu až nadčas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale možeš kluden....preplácame nadčasy :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak to potom potiahnem aj 24ku :grinning:
6. apr 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirrinka od nevídím do nevidím :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirrinka čo máte nové?pochvál sa :slight_smile:
6. apr 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka musela som narýchlo smer tesco.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ach baby, mňa trafí...Učiteľka si vymyslela robiť Knihometer. Obľúbené knihy, ktoré sme prečítali od prvej po poslednú. my sme si vybrali 10. Sme s peťom kreslili z nich obrázky. Však ako ináč stráviť pekný víkend. Na nervy. A ešte ako škaredo to Viki vyfarbuje a píše tie názvy...ufff :angry:
6. apr 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka :confused: no máte čo robiť
@denisenko to ako vedla torty :grinning: teraz nechápem ja :grinning:
6. apr 2013 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@denisenko
@jacka ste spomínali peniaze za odpad...my za rok platíme115€ :confused: :pensive: ...vy @utka kolko?
6. apr 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko zlatá že si si spomenula,díky :grinning: a nie nečakáme dalšie... ale máme prírastky dva. myši :sweat_smile: také že nie v špajzi,ale v terárku :grinning:
6. apr 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 už sme to dorobili...chvalabohu. Ja ani netuším, koľko platíme. My to máme tuším mesačne...
6. apr 2013 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka a neprišiel vám teraz výmer na celý rok? my to platíme štvrťročne
6. apr 2013 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Knihometer je na svete...
6. apr 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@letty86 zatiaľ nám nič neprišlo...
6. apr 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok