• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. augusta 2017 
@letty86 tuším v máji nám príde nový výmer...
6. apr 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka to kto tak krááásne kreslí? :dizzy_face:
6. apr 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 to sme my s mužom odkresľovali z kníh...ale aj sme improvizovali...
6. apr 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 to vy kde bývate...pre pána jána..........tolko prachov za smeti....................fúúúúúúúúúúúúúj hanba.....................to je obchod......... :angry: :angry: :angry: :angry:
@utka sa nezdáte....domácu robí celá rodina................krása :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
6. apr 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ved to :angry: ...vo velkomeste :sweat_smile: tak musíme aj vo velkom cvakať
6. apr 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka to bola úloha z takej knížočky, ktorou sa zapájajú do súťaží a tam je napísané, že to má urobiť s pomocou rodičov... :grinning:
6. apr 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: za pomoci rodičov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa picnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........................teda to čo nás čaká a neminie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 no moja a my bývame na dedine......ale patríme pod mesto tak aj tak platíme....všetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............zodrať z kože :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani netuším čo zas večer idem kuk...........muž ten tu zachrnel..........to akoby som sama bola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka na Markíze bude dobrý film...
6. apr 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...zachrnel....perfektný výraz..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka šikovný ste... :wink: ja sa normálne bojím dať Niska v pondelok do školy....najskor Lenka...teraz Ty....samé extra kúsky od vás chcú....hádam sme na rade teraz my...... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
6. apr 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka juj ale to pre mna dlho trvá :grinning: :grinning: :grinning: ....................... :wink: .........idem si ho prečítať.................ale na nove dávaju draka........ :grinning: :grinning: .......pekná rozprávka....len každy den u nás fičí........ :slight_smile:
6. apr 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..ty kks....to je des...tolké prachy...to aj za Luník platíte????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko že ja tiež s tých škol nestíham................neskutočné veci žiadaju........veru radšej ho tam ani nedávaj :pensive: :grinning: :wink:
6. apr 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....čo som to........jááj...vždy zabudnem, kým dočítam..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ....včera som už zdrhla...prepadol ma manžel..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to chce Viki pozerať...
6. apr 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved ja ani kresliť neviem.......to kto mu bude robiť......do hája .... :pensive:
6. apr 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak...dneska som po sto rokoch piekla....normálny kysnutý závin...jablkovo makový......svokra mi ho bola vynachváliť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa mi vobec nedarilo....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale neva...výsledok je jedlý...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a už sme konečne dozavárali jablčka..... :wink: :wink: :wink: :wink:
6. apr 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka odporúčam.......Vikimu.......kedy pojde spinkať?.....po? :dizzy_face:
6. apr 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....ty že nevieš kresliť???.......neboj...nájdeš skryté vlohy...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som umelecký antitalent.....ale......niekekdy prekvapím sama seba..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo neurobíš pre deti, že?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja nerada robím s kysnutého čosi..........brrr.......................ale ked svokruška pochváli tak to už hej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: ..................už ste ho aj zjedli?všetok? :slight_smile:
6. apr 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka juj, ked to dávajú tak neskoro.....Denisko by nevydržal..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
6. apr 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja urobím všetko...........aj nemožné....ale kresliť.....tak to je už privela.....ešte tak kriedou na cestu.........a modliť sa aby čo najskor zapršalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
6. apr 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..pojedli???....a kto??.....tatinko jedol...počkaj..ááá.....slaninu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Denisko kúsok, Simonko kus a zvyšok ostal..... :grinning: :grinning: :grinning: závin veľký ako anakonda...ja to nejem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka krstiť???? :confused: :confused: :confused: :confused:
6. apr 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo som zle videla?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko slaninu.....aj moj......možno to ho unavilo....................aj Simonko už je na sladké?... :dizzy_face: :slight_smile: ............................že anakonda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................to máš nejakú velku rúru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hej zle si videla...................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: -........................nepovedz nikomu ja som to opravila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....jáj, u nás sú všetci chlapi na sladké...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....a klobásu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ........... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
6. apr 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok