• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. septembra 2017 
@utka ved to dávaju romantiku na markíze......s toho nič nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :wink:
6. apr 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj tu....aj ked Peťko nie tolko..............ja vobec........sem a tam....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
6. apr 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko som rada že to nikomu nepovieš :wink:
6. apr 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....ja tiež nemusím...ešte tak čoko bonbony...to možem vždy.....malé a sladké..... :wink: :wink: :wink: :wink:
6. apr 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja neviem z čoho sú chlapi?.....z cukru???? :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...vidíš.... v tomto smere som ešte neuvažovala....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ani ja nie....to ma len teraz napadlo :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....nááá....šaáák nám ta materská len prospieva..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...na toľké veci prídeme...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: doteraz som si myslela opak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka prečo nič nebude? Romantika vyzerá byť super...ja som si to dala nahrať. Viki už videl Draka...ale nech pozerá. neviem, kedy pôjde spať.
@denisenko Viki spal do ôsmej, uvidím, ako dlho vydrží, ale vydržal aj Potterov pozerať do 23:30...
6. apr 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka tak Denisko práve vliezol do postele...oči len štrbinky a zíva o dušu.... :grinning: :grinning: :grinning: ...tak my, čo o 5-tej vstávame kvoli Simčovi.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...máme dlhý den za sebou.... :slight_smile:
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...čo si...že opak...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

idem od vás...ohník pukoce. Petrík mi nakrájal klobásku...no...takéto ponuky sa neodmietajú..... :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dobrú nocku..... :wink: :wink: :wink:
6. apr 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ja som nie velmi na také filmy......... :wink: . :grinning: ....................asi pojdem spinkať....to mám radšej :slight_smile: :grinning: :grinning:

to riadne dlho vydržal :confused: :confused:

muž sa akurát presunul ....do spálni :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko dobru nocku........................

veru to neodmietni......daj si......aj za mna....mnam :dizzy_face: :wink: ............................tak tak....dlhý den
6. apr 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ešte niečo pokukám a pojdem nech som ešte krajšia :grinning: :grinning: :grinning:

dobrú nocku :slight_smile:
6. apr 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ani ja moc nie som na také...no tak šup za mužíkom :wink:
6. apr 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 péééééééékná profilovečka :wink:
6. apr 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrúúúúúúúúúúúúúúú :slight_smile:
6. apr 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!.......mobil včera prežil len tuším lepšie funguje taký premastený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

......zatiaľ ma trošku pletú vaše nové profilové fotečky,a le ja si zvyknem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........budem tu častejšie a hneď to budem ma ť v oku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..my sme mali včera tiež ohník :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...bez klobásky..ale zato s grilovanou zeleninkou a "činžánom" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. apr 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte
@leninka75, že aká romantika...
7. apr 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......

vy riadne romantikujete...............či ako to mám povedať....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. apr 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka
@jacka ...to viete, jar všetko ožíva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......potrebovala som niečo také pekné ako soľ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........už je dlho bez slniečka, deti nervné, tak aspoň večer sa človek odreaguje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
7. apr 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
........už máte navarené???? :slight_smile:
7. apr 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj my sme mali včera trochen romantikuš...
Ja uú mám navarené. Polievočku som včera a dnes som len šupla do rúry ryžu a potom kuracie stehná. Viki si príde na svoje. veľmi to ľúbi.
7. apr 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, boli sme v pôrodnicu kuk 3-dňové bábenko. Taký je krásny a malilinký...aj ja už chceeeeem...
7. apr 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte :dizzy_face:
7. apr 2013 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka .....aj ty budeš mať "coby dup"..neboj :wink: :wink: :wink: :wink:
7. apr 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..ahoj!! :slight_smile: ...aký pekný smajlík!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....máš pekný deň? :wink:
7. apr 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja vieeem, ale keď ja sa tak desím toho pôrodu... :frowning2:
7. apr 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....niečo na potešenie :wink: :wink: :wink: ...wondeeeeeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok