Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
7. apr 2013

@letty86 ahojky..

leninka75
7. apr 2013

@utka ..neblázni!!..viem, že sa bojíš, ale ešte máš na strach čas 😉 ...a v podstate vieš do čoho ideš 😉 ........dala si sa na boj, musíš to dotiahnuť do výťazného konca 🙂 🙂 🙂 🙂 .......keď to išlo dnu, musí to aj nejako von...síce boľavo ☹..ale o to bude potom väčšia radosť 😵 😵 😵 😵 ...........zasa myslíš moc dopredu 😠 ......

utka
7. apr 2013

@leninka75 však preto sa bojím, lebo viem, čo ma čaká. Dúfam, že to bude lepšie ako prvý pôrod.Aj tak sa hrozne bojím od začiatku tehu...Ja som sa toho vždy aj bála a preto sa mi veľmi nechcelo do druhého tehu... ☹

letty86
7. apr 2013

@leninka75 tak doma veselo 😀
lolka je prekráááááásna 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to bude kočica 😵 😵

jacka
7. apr 2013

@leninka75 kočka je.......krásne dievčatko.....cmuk 😵 😵 😵 😵 😵 ..................................čože sa stalo vláskam 🙂 😉

jacka
7. apr 2013

@letty86 ahoj 😵

utka
7. apr 2013

@leninka75 super, to z čoho bola taká zelektrizovaná?

leninka75
7. apr 2013

@utka ..nenahnevaj sa, ale prečo si potom od toho išla??? 😕 ......

leninka75
7. apr 2013

@letty86 ..máte veselo??? 🙂 🙂 .....kto robí srandy?? 😉 😉

leninka75
7. apr 2013

..ďakujem dievčatá!!...boli sme zasa v "džungli".....a lolka sa tak intenzívne šmýkala, že sa jej zbúrili vlasy 😀 😀 😀 😀

utka
7. apr 2013

@leninka75 kvôli tým ostatným veciam a pozitívam. Strach z pôrodu budem musieť prekonať!

letty86
7. apr 2013

@leninka75 matko...divé vajco sufix 😝 😀
@jacka ahoj 😵
nasi majú od zajtra plavecký, hadam to bude bez choroby

letty86
7. apr 2013

@utka druhý porod zvykne byť lahsí a rýchlejsí...mne to tak vyslo...hlavne bol rýchly

denisenko
7. apr 2013

ahojte.... 🙂 ja len jedným okom...kukuk... 😉

utka
7. apr 2013

@letty86 dúfam, že to bude tak aj u mňa...Ale ja sa bojím aj kvôli mojím doštičkám...

utka
7. apr 2013

@denisenko super oslavička...

letty86
7. apr 2013

@utka musíš opat zapojiť pozitívne myslenie...ved už si pekne napredovala 😵 😉

letty86
7. apr 2013

@denisenko bolo veselo? 😵 a ostatné sestry sú kde, mimo záber? 😉

utka
7. apr 2013

@letty86 budem sa snažiť 😉

letty86
7. apr 2013

@utka no vidíš 😵 ...pekne si to užívaj, ved je to zrejme posledné tehu....nemysli ešte na finále...a ked máš obavy, tak to s niekym prekonzultuj..komu doverujes.....možno aj s lekárom, ak mu doveruješ

letty86
7. apr 2013

sama som...idem ja...brúúú noc

leninka75
7. apr 2013

@denisenko ....to prečo Peťo zadržal simkovi rúčky???????? 😠 ☹ ☹ ☹ ..celkom rada by som videla ako by tá torta vyzerala po Simkovom vylepšení 😀 😀 😀 😀 😀 ..........aké dve rovnaké ryšavky!!! 😵 😵 😵

leninka75
7. apr 2013

@letty86 ..Viki vie plávať???...držím palce, aby to bolo bez choroby!! 🙂 ....dobrú aj tebe 🙂

leninka75
7. apr 2013

.....a padám aj ja ......krásne sníčky žubrienky!!! 🙂 🙂 🙂

utka
7. apr 2013

Baby dík za podporu. Dobrú noc.

denisenko
7. apr 2013

@letty86 bola len jedna sestra...to je Simčova krstná.... 😉 druhá neprišla, lebo majú Sofi chorú...a viac ich nemám.... 😀 😀 😀
@leninka75 po vylepšení???.....som rada, že nakoniec to mladý pán vzdal a šiel spinkať..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. apr 2013

@utka šic, šic....zlé myšlienky preč..... 😉 😉 😉 😉 do porodu ešte daleko...a ja som mala tiež druhý veľmi rýchly...tak niečo na tom bude 😉 😉 😉

denisenko
7. apr 2013

dobrú nocku.... 😉

katka1819
8. apr 2013

rááááááááááánečko krásne slniečkové sa praje 😀 😀 😀 😎

katka1819
8. apr 2013

@denisenko super fotečky 😉
@utka mooooooooooja už ťa prepadávajú stresovo-strachové myšlienky na pôrod juuuuuuj nem dobré 😉 rýchlo preladiť na pozitívne myslenie prosím 😀 každý pôrod je ťažký,a že viem o čom je reč ale len len takú chvílku malinkú a potom tá radosť 😀 😵 😀 Všeeeeeeeeeeeeeetko bude dobré,čo dobré najsamlepšejšie !!!

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre