• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
inak som ochorenko :confounded: kašel,nádcha,hrdielko bolkavé no naprd mi je ešte že to slnieeeeeeeeeečko švíííííícíííííí :grinning:
8. apr 2013 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikto sa vidíme neskôôôôôôr papa :wink:
8. apr 2013 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte........... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. apr 2013 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko dobre vám bolo..... :dizzy_face: :dizzy_face: .................aká bola torta?......

idem niečo užitočné urobiť....napr periny prezliecť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
8. apr 2013 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dobré ránko.... :wink:
8. apr 2013 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka torta bola...neviem...nejedla som ju...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...periny som prezliekla včera ráno..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2013 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 bacily heš, heš, heš.... :wink: ...aj moj svokor ochorel..... :angry: :angry: :angry: a kedže tu včera bol, tak dúfam, že nás to minie..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. apr 2013 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ............konečne slniečkooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....toto je môj deň :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. apr 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ....rýchlo nech si zdravučká!!! :slight_smile:......
8. apr 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..si nejaká prudko pracovitá hneď od rána :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2013 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..ani si neskúsila???? :confused: :confused: :confused: ....a tak som sa tešila, že nám povieš aká bola :frowning2: :wink:
8. apr 2013 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...ale...oblizla som plnku.....a jedna bola jahodová a druhá taký ako vaječný konak...ale bez alkoholu... :grinning: :grinning: :grinning: ....ešte polovička ostala...možeš prísť.... :wink:
8. apr 2013 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..veru.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ....slnkooooooo......... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: sa budem vytešovať celý den.... :wink: a ešte mi prišla aj SMS.....zajtra sú úradné hodiny, takže budem oficiálne vodič..... :wink: :wink: :wink:
8. apr 2013 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ....nemusíš hovoriť 2x!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...podľa opisu musí byť fajná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........len škoda, že toto je asi jediný slniečkový deň v tomto týždni :frowning2: :frowning2: :frowning2:...akurát som kukla SHMÚ a, že pršanie na zvyšok týždňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..............tak od zajtra jazdíš!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.........budeš chodiť najskôr s Peťom či rovno sama???
8. apr 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...ááá....nekaz náladu hned zrána.... :angry: :grinning: :grinning: ....ja mám doporučený doprovod.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ...to aby si si moc nezvykala na dobré :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......že doporučený doprovod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......
8. apr 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
......tak a mám vás...som vysliedila kto má kedy narodky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....len utka je tajná :angry: :angry: :angry:
8. apr 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@letty86 vidím ťa :dizzy_face:
8. apr 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak daj :wink:
8. apr 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
@leninka75 utka je den pred mnou...to by som bola debil, keby si nezapamatám, že :grinning:
@jacka ty bud uzitočná a pod k nááám :wink:
@denisenko :grinning: :grinning: aaaale...ja som si si hovorila, že tvoja mamina je stastná zena, že má 3 krásne vydarené dcéry.....tak je jasné, že mi ten počet potom nesedí, ked to z tej stránky beriem, že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....tak dobre...kde je brat :sweat_smile:
@katka1819 rýchlo sa vylieč :wink:
8. apr 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko doporučený doprovod................to ti kto dal také privilégia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................ale vieš čo...časom zistíš ...ako dobre sa ti bude jazdiť ked vedla teba nebude nikto sedieť.....a kecať ti do toho.........daj dvojku trojku.....stoj..ideš....a tak :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
8. apr 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 ved už som tu som sa mala na to vytoto...................nie je chuť...aj slnko može svietiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................
8. apr 2013 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: správne :grinning: :grinning: ...u nás slnko svieti, ale fúka studený vietor :confounded:
@denisenko ked si to nem pochopila, nevadí, ani ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: proste som tam ešte niekoho hladala...nedopatrením :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ....máš odpustené..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka ..privilégia???...no neviem.....to policajt....mi doporučil...na začiatok....alebo sa asi dohodli s inštruktorom, aby som si dala ešte kondičné jazdy, aby mu bezo mna smutno nebolo........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale začas budem chodiť s Petríkom.....pokým ma nenahnevá...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 a ty čo sliediš????? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ...no daj...nech sme všetky také šikovné.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko
@jacka a vy to neviete? :confused: :grinning: :grinning:
8. apr 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 dnes by aj vietor bodol...aby by mi vyfúkal obliečky.....a večer hor sa do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Viki je v škole?...........a Maťko čo porába?
8. apr 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vidíš a teraz sa leninka schováva :angry: :grinning: .....................aha..tak láska na bojovom poli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......tak tak je to odhalené................jasné na začiatok nechod sama........až v stredu :wink: :wink: :slight_smile:
8. apr 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
8. apr 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 jedinu leninku si pamätám.......lebo maju rovnaký dátum s Peťkom :wink:
8. apr 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
žienky moje..idem od vás.....dala som si kafé so svokrou a bola ma pozvať na prechádzku...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže niečo poupratujem, a ked sa Simčo vyspí, ideme chytať bronz...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok