Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
8. apr 2013

inak som ochorenko 😖 kašel,nádcha,hrdielko bolkavé no naprd mi je ešte že to slnieeeeeeeeeečko švíííííícíííííí 😀

katka1819
8. apr 2013

nikde nikto sa vidíme neskôôôôôôr papa 😉

jacka
8. apr 2013

ahojte........... 😎 😎 😎

jacka
8. apr 2013

@denisenko dobre vám bolo..... 😵 😵 .................aká bola torta?......

idem niečo užitočné urobiť....napr periny prezliecť..... 😝 😝 😝 😠 😝 😉

denisenko
8. apr 2013

dobré ránko.... 😉

denisenko
8. apr 2013

@jacka torta bola...neviem...nejedla som ju...... 😀 😀 😀 😀 ...periny som prezliekla včera ráno..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. apr 2013

@katka1819 bacily heš, heš, heš.... 😉 ...aj moj svokor ochorel..... 😠 😠 😠 a kedže tu včera bol, tak dúfam, že nás to minie..... 😝

leninka75
8. apr 2013

ránečko!!!.... 😎 😎 😎 😎 😎 ............konečne slniečkooooooooooo 😵 😵 😵 😵 😵 ....toto je môj deň 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
8. apr 2013

@katka1819 ....rýchlo nech si zdravučká!!! 🙂......

leninka75
8. apr 2013

@jacka ..si nejaká prudko pracovitá hneď od rána 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. apr 2013

@denisenko ..ani si neskúsila???? 😕 😕 😕 ....a tak som sa tešila, že nám povieš aká bola ☹ 😉

denisenko
8. apr 2013

@leninka75 ...ale...oblizla som plnku.....a jedna bola jahodová a druhá taký ako vaječný konak...ale bez alkoholu... 😀 😀 😀 ....ešte polovička ostala...možeš prísť.... 😉

denisenko
8. apr 2013

..veru.... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ....slnkooooooo......... 😎 😎 😎 😎 sa budem vytešovať celý den.... 😉 a ešte mi prišla aj SMS.....zajtra sú úradné hodiny, takže budem oficiálne vodič..... 😉 😉 😉

leninka75
8. apr 2013

@denisenko ....nemusíš hovoriť 2x!!! 😵 😵 😵 😵 ...podľa opisu musí byť fajná 😵 😵 😵 .........len škoda, že toto je asi jediný slniečkový deň v tomto týždni ☹ ☹ ☹...akurát som kukla SHMÚ a, že pršanie na zvyšok týždňa 😝 😝 😝 😝 😝..............tak od zajtra jazdíš!!! 🙂 🙂 🙂.........budeš chodiť najskôr s Peťom či rovno sama???

denisenko
8. apr 2013

@leninka75 ...ááá....nekaz náladu hned zrána.... 😠 😀 😀 ....ja mám doporučený doprovod.... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. apr 2013

@denisenko ...to aby si si moc nezvykala na dobré 😀 😀 😀 😀 😀 .......že doporučený doprovod 😀 😀 😀 😀 😀 ......

leninka75
8. apr 2013

......tak a mám vás...som vysliedila kto má kedy narodky 😀 😀 😀 😀 ....len utka je tajná 😠 😠 😠

jacka
8. apr 2013

@letty86 vidím ťa 😵

jacka
8. apr 2013

@leninka75 tak daj 😉

letty86
8. apr 2013

ahojte
@leninka75 utka je den pred mnou...to by som bola debil, keby si nezapamatám, že 😀
@jacka ty bud uzitočná a pod k nááám 😉
@denisenko 😀 😀 aaaale...ja som si si hovorila, že tvoja mamina je stastná zena, že má 3 krásne vydarené dcéry.....tak je jasné, že mi ten počet potom nesedí, ked to z tej stránky beriem, že 😀 😀 😀 😀 😀 ....tak dobre...kde je brat 😅
@katka1819 rýchlo sa vylieč 😉

jacka
8. apr 2013

@denisenko doporučený doprovod................to ti kto dal také privilégia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................ale vieš čo...časom zistíš ...ako dobre sa ti bude jazdiť ked vedla teba nebude nikto sedieť.....a kecať ti do toho.........daj dvojku trojku.....stoj..ideš....a tak 😀 😀 😀 🙂

jacka
8. apr 2013

@letty86 ved už som tu som sa mala na to vytoto...................nie je chuť...aj slnko može svietiť 😀 😀 😀 😀 .........................

letty86
8. apr 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 správne 😀 😀 ...u nás slnko svieti, ale fúka studený vietor 😖
@denisenko ked si to nem pochopila, nevadí, ani ja 😀 😀 😀 😀 proste som tam ešte niekoho hladala...nedopatrením 😀 😀 😀

denisenko
8. apr 2013

@letty86 ....máš odpustené..... 😀 😀 😀 😀
@jacka ..privilégia???...no neviem.....to policajt....mi doporučil...na začiatok....alebo sa asi dohodli s inštruktorom, aby som si dala ešte kondičné jazdy, aby mu bezo mna smutno nebolo........ 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale začas budem chodiť s Petríkom.....pokým ma nenahnevá...... 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 a ty čo sliediš????? 😕 😕 😕 😀 😀 😀 ...no daj...nech sme všetky také šikovné.... 😀 😀 😀 😀

letty86
8. apr 2013

@denisenko
@jacka a vy to neviete? 😕 😀 😀

jacka
8. apr 2013

@letty86 dnes by aj vietor bodol...aby by mi vyfúkal obliečky.....a večer hor sa do toho 😝
Viki je v škole?...........a Maťko čo porába?

jacka
8. apr 2013

@denisenko vidíš a teraz sa leninka schováva 😠 😀 .....................aha..tak láska na bojovom poli 😀 😀 😀 😀 😀 .......tak tak je to odhalené................jasné na začiatok nechod sama........až v stredu 😉 😉 🙂

jacka
8. apr 2013

@letty86 😅 😅 😅 nie 😔 😔 😅

jacka
8. apr 2013

@letty86 jedinu leninku si pamätám.......lebo maju rovnaký dátum s Peťkom 😉

denisenko
8. apr 2013

žienky moje..idem od vás.....dala som si kafé so svokrou a bola ma pozvať na prechádzku...... 😀 😀 😀 😀 takže niečo poupratujem, a ked sa Simčo vyspí, ideme chytať bronz...... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre