• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
leninka...ty šikulka naša :slight_smile:
2. júl 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale no budem sa červenať!!! :dizzy_face:
2. júl 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ....ved už si velká :slight_smile:

ani....ked som povedala od koho tak hned to je kto???? :grinning: :grinning: :grinning: sa musíte príst ukázat :grinning: :grinning: :grinning:

pojdeme za chvilu pre mlieko pokial nie je hic :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....fuj sa na dnes neteším ako sa budem parit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, nohy do lavóra a je to!!! :slight_smile: .........chodíš každý deň pre mlieko???
ani, aj dnes jazdíš??
2. júl 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby som vládala nafukat bazen tak ho nafuknem...ale by som vytlačila aj drobca :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nie každy 3x do týždna...a neznášam ked ho prevarím umyvat hrniec...hrozne my to smrdí :astonished:

idem zachvilu budeme naspät.... :sweat_smile:
2. júl 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haló, nikde nikto??? :confused: .........no nič idem čosi robiť, ale stále tu jedným očkom kuk!! :wink:
2. júl 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tuuuuuuuuuuuu......

som zvedava či kukneš.... :slight_smile:
2. júl 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........ako kukučka :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som :slight_smile:

leni dnes mám voľno :wink: ale zajtra pokračujem :slight_smile:

som bola u kozmetičky :dizzy_face: a potom sme sa stavili u bratranca na kafééééééééé.....akurát napúšťali bazén,tak sa Simka vykúpala :slight_smile:
2. júl 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..kukučka..ešte si v práci?? :grinning:
2. júl 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka....tak si fešanda....ja by som teiž dala bazen..ale nemá ho kto fukat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem asi teraz poobede fukať bazén.......včera sme sa boli kúpať u našich, tak dnes asi doma.......jacka a nemáš žabku alebo pumpu???.........
2. júl 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, ty chces očariť na pôrodnom stole, že jo??!! :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už ste papkali???.....čo máte dobré??
2. júl 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemám leni :frowning2: ...muž si to nosí v aute :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sa tu budem parit v chládku :angry:
2. júl 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normálne ľutujem, že som ráno nenabalila do auta plavky :frowning2: ,....... by sme zasa skokli ku našim........ale čo vydržíme!!!........len zajtra sa asi roztopím!!!......v Kii zasa nerobia :angry: a muž nám naplánoval deň.......v rámci oslavy toho nášho 10-teho výročia sobáša ideme ráno na výlet do TN, na hrad, na námestie a tak......poobede asi niekde do reštiky ........ale ja som hovorila, že lepšie by nám bolo niekde na kupku ako sa pariť v horúcom meste!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........možno ho ešte ukecám na tatralandiu!!! :wink:
2. júl 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni....tak všetko naj...k vyročiu....že si vydržala tak dlho :wink: ..len ukeciavaj.....ved si šikovnica...určite sa ani jemu nebude chciet parit v aute...a radšej pojde nohy močit :wink:

aninka..super bazen....to je váš taký velikánky??....a ešte ty tam chybaš... :wink:
2. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík jacka!! :slight_smile: .......snáď ešte čo to vydržím :grinning: :grinning:
aninka, to skákadlo máte doma na zahrade??? :fearful: .........to bola voda z vodovodu???????? :confused: ......nezamrzli drobci ?? :confounded:
2. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :dizzy_face: ..vydržíš :slight_smile:

hádam mu idem nafukat bazen....vonku je totál hic..juj ale tak sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na porazenie...........tu zasa hrmí!!! :angry: :angry: ............len fukaj jacka :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dikes :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

žeby ku vám prišla burka???..tak ani plavky nebudeš potrebovat...budeš mokra aj bez nich :wink:
ty zajtra neprídeš? :confused:
2. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky moja kočulda spinká :slight_smile: normálne sa sama pýtala :wink:

jacka ten bazén nie je náš :wink:..... .my máme golfové ihrisko také dvojbazénové :wink: .ale tento rok sme ho nevyberali,lebo neskutočne veľa vody do toho ide,takže sme vytiahli len malý bazén :slight_smile:

leni to skákadlo máme doma na záhrade :slight_smile:

a inak všetko naj k výročiu :wink: aj my budeme s manžom tento mesiac oslavovať výročie :slight_smile: .....leni prehovor manžu na tú tatralandiu :wink: ......veď na hrade sa v takom počku uškvaríte :confounded:
2. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem fukat..ak ja neozvem som vypustila dušu..potom hodím foto :wink:
2. júl 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka fúkaj :slight_smile:
2. júl 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozvi sa :slight_smile:
2. júl 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, dík!! :slight_smile: .........a kde ste to kúpili, a za koľko??? :confused: ........
jacka, veru zajtra nie, možno večer.............a neplačte moc babuľky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni manža to kúpil minulý rok v Nemecku a stálo to 120 eur cca

leni nebudeme plakať :wink: ........Ti doprajeme,aby si prežila krásny dník s rodinkou :slight_smile: :dizzy_face:
2. júl 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už..až ma brucho rozboleleo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...fuj tam je hnus..myslím vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni ...ked sa ozveš tak nebudeme... :wink: :grinning:
2. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je tam už aj foto :slight_smile:

leni pekny predlžený víkend :dizzy_face:
2. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa lúčim, idem skôr pre dieťa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........pa, pa :wink:
2. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok