Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. apr 2013

@denisenko fakt si odišla........vedla 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 ...ťa vidím 😉 😀 😀 🙂

letty86
8. apr 2013

@jacka deni je 16teho tento mesiac
matko ma zapnutý jim jam, ale robí kade čo 😀 on ked je s viki, tak to je katastrofa 😔 ked je sám, je to celkom fajn, som zvedavá ako v školke, ak náhodou pojde 😕

letty86
8. apr 2013

@jacka ja také ako obliečky vytasit...nem existuje 😔 raz dva by boli spinavé...susedovci stále niečo prásia z balkona 😠 ...a dať to na okná do izieb....tiez neriskujem...to by som musela izbu zamykat...a predstava, ze by som zabudla zamknut a okno otvorene...radšej nie

jacka
8. apr 2013

@letty86 deni náhodu viem...... 😉
vieš že aj tí moji ked sú od seba tak sú fajn?.......taký dobručký ale ked sú spolu .....brrrr....a vrrrr...........čo včera Maťko zapotil?...Peťko pod a biť 😕 😕 😕 😕 😕 ...............krááááása 😠 😠 😠

letty86
8. apr 2013

@jacka asi zo skolky......matko jej robí zlost....tahá ju, skáce po nej...ako z retaze utrhnutý...viki sa zlostí, samý krik, potom kričím ja...a potom mám vycitky...a čo si pomyslia susedovci...mi je to také trápne....lebo to velmi počuť 😠 ....v rodinnom dome by som sa s radostou párala 😀 😀 😀 😝

jacka
8. apr 2013

@letty86 kde to sušíš?............ani nepredstavovať....................Maťko sa síce vyštverá na okno......Peťko s pomocou stoličky....ale maju prííísny zákaz otvárať okno................aj ked by neleteli z výšky........proste nesmú........................ale v paneláku je to čo iné................ 😔 😔 😔 ........sa to nedá porovnať 😒

jacka
8. apr 2013

@letty86 máš veselo...... 😀 😀 😀 😀 ......................nuda nehrozí 😉 ..............neboj zachvílu vyrastu...... 🙂 .............ved od nás len krik počuť...ked nie ja...tak deti....................včera som aj na Peťka urobila ..........chcela som mu umyť vlásky.....on že niéééééééééé bude ich mať mokré.......ani za ten svet si nechcel sadnuť do vani........tak som musela........potom mi to bolo luto......tak som pekne naneho......a šlo to 😵

letty86
8. apr 2013

@jacka vesiam na balkone...teraz ho máme zasklenený...tak je to už lepšie....lebo som mala nervy, ked som tam dala vypraté prádlo a suseda si vyprasovala koberčeky 😠 a stačí íst na chodbu, nikomu by tým neuskodila...skoda reči 😠 😠 ....ale to vyvetranie perín veru neriskujem

letty86
8. apr 2013

@jacka no mám...ale inú veselost by som uvítala....oni sa vobec nevedia zahrat a ani viki sa nemoze hrat ako chce...všetko jej berie...musí mat aj on....už nech sa to ustáli 😔

leninka75
8. apr 2013

..........to čo toto 😕 😕 😕 .....ani nemám odvahu dať naštvaného smaila 😀 😀 😀 😀

jacka
8. apr 2013

@letty86 nezávidím taký fajn susedov..................bezcharakterný ludia.......fuj.... 😠 😠 len my a nik iný........asi si nebol za nimi že?.........................veru škoda rečí........myslíme dnes pozitívne....pokial sa dá 😎 😎 😀 😀 😀

jacka
8. apr 2013

@leninka75 nooooo .....len daj....uvidíš čo sa bude diať 😀 😀 😀 😀

jacka
8. apr 2013

@letty86 😅 😅 😅 😅 neustáli......... 😔 😔 😔 😔 .......................toto bude dlho trvať........a potom zas 😔 😔

leninka75
8. apr 2013

.... u nás sa tiež kričí vo veľkom 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ....a včera Lilina dokonca chytila od tatina jednu remeňom po zadku 😀 😀 😀 😀 .......vešal si nohavice do skrine a vyberal z nich opasok a Lilina pokúšala, tak jej rovno jednu švihol 😀 😀 😀 .....ale nepomohlo 😅 😅 😅 😅 ..........

leninka75
8. apr 2013

@letty86 ..dík si poklad!!! 🙂

letty86
8. apr 2013

@jacka už im to hovoril kedysi moj ocko, brat...tušim aj marcel....nezaberá 😝 ináč sú celkom v pohode...poznám ich od mala...no...tot by si faktmohli odpustit....už je to o trochu lepšie...ale niekedy to bol des 😔

leninka75
8. apr 2013

@jacka 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 ..............čakám 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. apr 2013

@leninka75 to rýchlo zmaž......ťa tu udaju 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................takže Lilka si proste len pýtala.......že? 😉 😀 😀 😀 😉 😉

leninka75
8. apr 2013

@letty86 ..viki sa teší na plávanie?? 🙂

jacka
8. apr 2013

@leninka75 a na čo čakáš?........... 😀 😀 😕

jacka
8. apr 2013

@leninka75 ja čakám.....na dátumy.... 🙂

leninka75
8. apr 2013

@jacka ..jasnačka má málo pozornosti od nás 😠 😠 😀 😀 😀 ...vieš ako to bežne u nás vyzerá...Lolka sa hrá pekne sama .....a pri Liline vysedávam a hráme sa spolu 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝

letty86
8. apr 2013

@leninka75 dnes ráno mi zahlásila, že sa trochu bojí, že idú na plaváren 😕 😕 😕 kde je to moje odvázne dieťa 😔 ...ale som jej vravela, že bude super, ved už mali v skolke a tesila sa......si sa pýtala, či vie plávať....tak zaciatocnícky 😅 v skolke ked chodili, tak vravela, že už nemala rukávniky, ale neviem, či fakt 😀

leninka75
8. apr 2013

@jacka ....však už 😉 .....Ivka 16.4...........Katka 21.4.............Janka 🙂 🙂 🙂 .............utka 2.9.......letty 3.9. 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........

leninka75
8. apr 2013

@letty86 ......bude sa jej páčiť!!! 🙂 ...ponárať sa nemá problém???

jacka
8. apr 2013

prišli cestári zlepiť cestu......ráno o 8ej obzerali hodinu........a už sú fuč......hotovo...............to kolko vydrží 😕 😕 😕 😕 😝 po prvý lejak? 😠 😠 😠 😠 ............................to ako záplaty na Maťkových teplákoch 😠 😠

letty86
8. apr 2013

@leninka75 ja už ani neviem, kedy som sa viki zahrala 😔 preto tak rada chodí k babke, lebo sa tam venuje len jej 😔
@jacka ja viem, že sa budú stále natahovať, ale ja cakam na fázu, ked sa aj hrať budu 😉

jacka
8. apr 2013

@leninka75 ty si poklad...... 😵 😵 😵 😵 😉

denisenko
8. apr 2013

@jacka čo si odhalila???... 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 ...myslíš, že sa s Petríkom v aute pobijeme???? 😕 😕 😀 😀

letty86
8. apr 2013

@leninka75 to netusim...my ked sme na kupku, tak sa neponára 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre