Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
8. apr 2013

@leninka75 ...dakujeme.... 😉 😉 😉 😉 ....poklad.... 😉 😉 😉 😉

letty86
8. apr 2013

@jacka
@leninka75 no pekne ☹ už nebudem machrovať len ja, že viem 😀 😀 😀 😀 ...ale ja vám to doprajem 😅 😵

jacka
8. apr 2013

@letty86 neboj určite sa venuješ aj Viki...... 😵 😵 😵 😵 ......................neverím ti 😉 .......................................vieš tá fáza bude asi 5min za den........ja som pripravená na horšie.................lepšie čakám 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
8. apr 2013

@letty86 ťa dostala že???................................ktovie na čom frčí............ 😀 😀 😀 😎

leninka75
8. apr 2013

.....len neprechváľte lebo spyšniem 😀 😀 😀 😀 😀 ....ale ďakujem 😉

letty86
8. apr 2013

@jacka 😀 😀 😀 veru, veru 😀 😀 😀 😀 už jej neunikneme 😀 😉 😎 😎

jacka
8. apr 2013

@denisenko teba som odhalila....... 😀 😀 😀 ....na fb 😀 😀 ........................................nooooo ja som nič nepovedala........čosi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 žiadna bitka 😀 😀 😀

leninka75
8. apr 2013

@letty86 ..juj na teba nemám 😉 ...ty máš úžasnú pamäť!!! 😵 😵 😵 ......ja zasa šikovné prsty 😀 😀 😀 ..najskôr som posliedila na FB, a potom som napísala na papierik a teraz machrujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. apr 2013

@letty86 má nás v hrsti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................... 😉

jacka
8. apr 2013

@leninka75 ved aj to je umenie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. apr 2013

@letty86 ..tiež myslím, že aj Vikinke sa venuješ 😉 ...možno menej ako by si chcela, ale ona to isto chápe 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
8. apr 2013

@jacka ....tak aj moji by sa najradšej pobili.... 😝 😝 😝 😝 mna včera vytočil Denisko...tak musel za trest byť zavretý so Simčom v izbe ...na dllllho....som si stihla porobiť očká, polepiť piškoty a presadiť muškáty..... 😀 😀 😀 😀 má to svoje výhody.... 😀 😀 😀 😀 len ked vám poviem čo vyviedol...minulý týžden popísal voskovkou stenu na WC....nebola by to až taká tragedia, ale tá stena tam je taká....zrnitá...takže to nejde umyť.....potom o dva dni mi tam vystriekal celú tú WC vonu...som ju musela vyhodiť....včera ráno som ho poslala spláchnuť, lebo na to vždy zabudne...tak rozobral splachovač.....to už som mu riadne vyčistila žalúdok....tak najbližšie, ked šiel na WC, vyhádzal mi všetky časopisy do WC misy.....a teraz mi povedzte, že čo mám s ním robiť..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...som mu povedala, že ešte čosi a sťahuje sa do šopy...... 😝 😝 😝 😝 ....večer bola len kúpeľka od zubnej pasty..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....zlobor poriadny

leninka75
8. apr 2013

@jacka .....však čo by robili cestári zvyšok roka??........o mesiac prídu a znovu zacapkajú, dajú si čárečku, že robili 😠 😠 😠

letty86
8. apr 2013

@leninka75 len ma neprecenujte..nie som na to až tak dobre.....ja si pamatam, len čo chcem 😀 ...ale dátumy narodenín...to si nejak zapamatám......ja viem aj dátum narodenia svokrinej mamy, sestry, otca, sesterníc, ich deti 😀 ale na co mi to bude, že 😔

denisenko
8. apr 2013

@leninka75 ...si to vystihla...... 😀 😀 😀 😀 u nás včera bola sestra a aj mamina....a neviem prečo, všetci nadávali, že na našej strane Kľaku je to katastrofa..... 😝 😝 😝 😝

leninka75
8. apr 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................to akože vážne Denisko??? 😀 😀 😀 😀 .........to si nepozerala nejakú komédiu v telke????????? 😀 😀 😀 😀 😀 ............ty musíš mať teda nervy, ja neviem titánové???? 😀 😀 😀 😀 .........po kom to dieťa máte???...........

jacka
8. apr 2013

@denisenko poviem ti...................vydržať a čakať pokial vyrastie 😉 😀 😀 ............................ale inak si odvážna zavrieť ich spolu.................ja by som musela za dvere dať skrinu .....okná pribiť latami a od von dať podložky od vajec aby ich nebolo počuť.................... 😝

jacka
8. apr 2013

@leninka75 ved to čárečka.....ide sa dalej 😠 😠 😠 ......................ešte mohli tu pod oknom urobiť........ale ved sa vrátia 😀 😀 😀 😠 😠 😠

letty86
8. apr 2013

@denisenko pre mna by to bol trest zavrieť ich do izby..to by nenapadlo dobre.....oni musia byť samy....to fakt má také demolačné obdobie nisko 😔
@leninka75 kesysi som sa jej fakt venovala....teraz 😔 😔 neviem, ale cíti to a aj to povie, že len matko 😔 😔

jacka
8. apr 2013

@letty86 to aj moj Maťko hovorí že všetko Peter a Peterisko.....................ja nič nemožem robiť.........................ale treba to brať z rezervou 😉 😉 😉 ....................Maťko pojde do školky bude lepšie 😵 😵

leninka75
8. apr 2013

@jacka ..nabudúce im musíš urobiť značky kde chceš opraviť 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. apr 2013

@leninka75 ...áááále...jaké titánové....to je u nás normálka....SImonko je väčší demolátor...... 😝 😝 😝 😝 😀 😀 zvykla by si si...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. apr 2013

@jacka ako škaredo...že Petrisko..... 😠 😠 😠 😠

leninka75
8. apr 2013

@letty86 .....u nás Lolka nemá šancu...proste Lilka si ma pekne potichúčky stiahne len pre seba ☹ ..ja mám naopak výčiky, že sa málo venujem Lolke ☹ ☹ ☹ ☹

denisenko
8. apr 2013

@letty86 u nás je najväčší trest pre Deniska že dostane "na krk" Simonka..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale tak zas...oni sa vedia aj spolu pohrať...teda, ked ten väčší chce....alebo mu robí opičky a predvádza sa...a Simčo..ten ho žerie ....doslova...... 😀 😀 😀 ...len škoda, že po nom opakuje tie horšie veci.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
8. apr 2013

@denisenko ..na to sa dá zvyknúť??? 😀 😀 😀 😀 😀 .............ráno Lilina zgcala gauč som penila jak Etna 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝

denisenko
8. apr 2013

@jacka najviac sa mi páčia tie podložky od vajec...... 😀 😀 😀 😀 😀 ....asi začnem zbierať...... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
8. apr 2013

@jacka Peterisko 😀 to je novotvar 😎 ...hádam nebude matko v skolke taký divý 😔....ale je podarený...ked ma manzel postíska, už sa chmúri a odtahuje ho, ked sa na niečo postazujem, že ma boli, už mi to fúka, minule objavil mini modrinku na mojej nohe, fukal ju odusu 😀 a niekedy ked vstávam, tak ma vykotí nazad a on ma za ruku zdvihne 😵 😵 😵

denisenko
8. apr 2013

@leninka75 .....zvykneš na všetko.... 😀 😀 😀 ...zas jej bolo zle???? 😕 😕 😕 😕 ....to fakt ťažko berie tú školu..... 😖 😖 😖 ....by som to asi učke vytmavila..... 😠 😠 😠 😠 ...sa mi hovorí, ked to doma nemám, že???...

leninka75
8. apr 2013

@denisenko ....podložky od vajec??? 😕 😕 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre