Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. apr 2013

@denisenko hračkáren....aj dve hodky by tam boli.-...................... 😠 😠 ...............školka vybavená........je jej to luto.....to že mi dve noci nespal.....už neomluví..... 😝 ................

musím už vykrikuju......bicykle nachystané....ide sa 😀 😀 😀

jacka
8. apr 2013

@denisenko nejak dobre ti začal spávať 😵 😵

denisenko
8. apr 2013

@jacka ....čo Ty z toho "je mi to ľúto" asi tak máš..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .....dobre....ani nie...má také obdobie...raz spí...potom týžden nespí...a táááák.... ☹ idete bicyklovať?....super...počasie je perfektné.... 😉 a vraj zajtra zas može vo vyšších polohách nasnežiť.,....hádam nie u nás...ja už nechccéééééééééééééém 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

utka
8. apr 2013

@denisenko Boli sme v Deichmane...kúpila som mu dvoje boty...aj drahšie-Fila za 25€, aj lacnejšie-Victory za 15€.

jacka
8. apr 2013

@denisenko nemám s toho nič........akurát bezsenné noci.......uplakané ubolené...................a vraj ho mám nechať doma...tudle 😠 😠 😠 lebo má zelené sople....ja ti neviem asi som farboslepá 😠 😠 😠 😠
veru s tým spaní je to ťažké........a ked prejde na jedne...to akoby bol koniec...teda aspon u nás.........vieš čo celkom mi bola zima......vietor studený......brr......................sneh....ani ho nespomínaj......len na dalšiu zimu chcem vidieť to biele čudo 😝

denisenko
8. apr 2013

@jacka ...u nás bolo fajn...na slniečku... 😉 ...len teraz večer sme mali vreskoty....ziapal ako pavián....skúšal zo 3krát, ale nepochodil...tak je ticho..... 😠 ..biele čudo...ešte máme.... 😝 😝 😝 😝 ...ja by som ho doma nenechala..ak má zelené sople, tak to len kvoli nim.... 😠 😠 😠 😠 ..tak nech mu ich teraz utierajú....kúp im balík vreckoviek navyše.....kravy.... 😝 😝 😝 😝

jacka
8. apr 2013

@denisenko ja som mrzla....ale to zato že som len stála....a dávala bacha na deti 😝 ...........................že pavián 😀 😀 😀 ja ti mám pocit že máme rovnaké deti........... 😀 😀 😀 😀 .....................zelené ich nemá...ale utierať mu budu .......nech sa starajú.....nabuduce daju bacha.....ved je tam len 3hodky.............furt im niečo vadí..........to sú sposoby a to tam ešte tri roky bude chodiť................jáááááááááj.....dúfam že ich už nedostane...... 😠 😠 😠 .............................................

jacka
8. apr 2013

@denisenko no daj link na zlatíčka nášho 😵 😵

denisenko
8. apr 2013

@jacka ....presne tak...nech utierajú...... 😉 😀 😀 😀 ...link...tak sa mi vidí, že to už skončilo..alebo nie???? 😀 😀 😀

denisenko
8. apr 2013

@jacka ozaj...to som chcela.....Peťko bude aj budúci rok chodiť len na doobedie,????? 😕

jacka
8. apr 2013

@denisenko 😵 😵 😵 .................................
😀 😀 tak tak.........maju tam 10 balíkov .............vlhčené....a 4 toaletáky........................nedám ani kus navyše 😀 😀 😀 😀 😀
spinkáte?

jacka
8. apr 2013

@denisenko vieš čo.....pokial budem doma.......uvidím 😉 .....................inak ešte dva mesiace.........a hurá prázdniny 😀 😀 😀 😀

jacka
8. apr 2013

kto mi príde požehliť...... ☹ 😒 😖 😔 😅 🙄 🤐 😝

jacka
8. apr 2013

dobrú nocku......krásne sníčky 🙂 😵

leninka75
8. apr 2013

.......tak dobru!

utka
8. apr 2013

No my sme sa vrátili z hudobnej a šli sme na ihrisko. Ale aj tu tak fúkalo, že brrrr...A tatinko bol kúpiť Nintendo Wii. Viki si naň peniažky vyoblieval. Zatiaľ máme síce len jednu hru, ale Viki sa táááák tešil. Zlatko moje.

denisenko
8. apr 2013

Dobru nôcku😉

utka
8. apr 2013

Dobruuuu

katka1819
8. apr 2013

čítam čítam a stále nie je koniec 🙂 ozaj dnes sa na koníka namotala aj moja sestra 🙂 Adkava19 kuk 😉

katka1819
8. apr 2013

dobrúúúúúúúúúú 😔

katka1819
9. apr 2013

dobré dnes už upšanéééééééééé ránko 😅 😉 😀

jacka
9. apr 2013

ahojte...........

veru upršané 😝 😝 ------to ide byť den 😠 😠 😉 🙂 😎

denisenko
9. apr 2013

dobré ránko.... 😉

jacka
9. apr 2013

@leninka75 vidím ťa 😵 😵

leninka75
9. apr 2013

ránečko!!.........aj keď hnusné 😝 .................. aaaaale niečo pekné na nás možno čaká 😵 😵 😵 😵

jacka
9. apr 2013

@leninka75 nevadí 😎 😎 😎 😎

denisenko
9. apr 2013

joj, dávno nesnežilo.....tak sem tam v tom daždi poletujú aj vločky..... 😝 😝 😝 😝 ...inak...my sme hore od 4.50..... 😝 😝 😝 .....to bude sakra dlhý den.... 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
9. apr 2013

@jacka ..to mi je jasné 😀 😀 😀 😀 😀 ...............pred tebou sa neskryjem 🙂 🙂 🙂 🙂 ..však máš oči ako rys 😉

leninka75
9. apr 2013

@denisenko ...drobec si včera predspal 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre