• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. marca 2017 
@katka1819 ......dávaš si niečo???...si píš, že chcem :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, posielam :sunglasses: ...Chytajteeee...
9. apr 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819...niekde som videla, že trnavská univerzita, pedagogická fakulta :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...čo to???? :slight_smile:
9. apr 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..dobre mier :slight_smile: .....dúfam, že nikto po ceste nečmajzne :angry:
9. apr 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka chytáááám :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ....stále nič :frowning2: :wink: :wink:
9. apr 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 videla si správne :wink: no ja mám SOU odevnú že Operátor odevnej výroby..a hneď ako som zmaturovala som pokračovala na Ped.fakulte v Trnave -externe popri zamestnaní že budem pani majstrová alebo ako sa to teraz presne oslovuje pri odbornom vyučovaní... dokončila som 3 roky a mám že Bc. teda som bacil :grinning: :grinning: :grinning: ale nebolo mi umožnené sa tomuto nikdy venovať musela by som mať za ritkou nejakú fajnovú známosť alebo veeeeľa peneží na úplatky :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže mám školu ,titul a nanič ...zatiaľ :sweat_smile:
9. apr 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka neprovokuj :grinning: som videla v telke že tam máte v Blave oskara :slight_smile: teda slunééééčko :wink: tu pršo-znežo :rolling_eyes: ale hlavne že sa lúbkame :slight_smile:
9. apr 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka
@jacka ..ani nám nedošlo :frowning2: :frowning2: :frowning2: .........síce neprší, ale je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..ahaaaaaaaa už som v obraze :slight_smile: :slight_smile: ......čo vieš možno niekedy sa k tomu dostaneš :wink: :wink: :wink: ....aj keď ak ti môžem poradiť dorob si Mgr. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......lebo Bc. to je taký nijaký titul :unamused: .......
9. apr 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka vdaka...u nás už vykúka...aspon jedným očkom.... :wink: :wink: :wink: :wink:
9. apr 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my sme boli so Simčom doteraz vonku.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. apr 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...jáááj...teším....teda ak to výjde...vo štvrtok pojdeme do Rajeckých do bazénov.... :slight_smile: ...konečne bude nejaká zmena.... :slight_smile: ...som si vynútila, že zajtra pojdem s Niskom na plaváren ja, lebo už fakt potrebujem zmeniť vzduch..... :angry:
9. apr 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..budem držať palce, aby vám to vyšlo s tými bazénmi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....a na tú plavošku veru s Deniskom choď :wink: ...mne to teraz tak dobre padne 2x do týždňa medzi ľuďmi, v kľude kávička, klebety :grinning: :grinning: :grinning: .....skrátka som šťastná jak blcha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...tuším Lilinu prihlásim aj do ďalšieho levelu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..podarilo sa mi predať kočáááááár, jupíííííí..zasa vznikol kúsok miesta v pivnici pre haraburdy sokrovcov :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :angry: :angry: :angry:
9. apr 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 .....no....spriaznená duša...presne toto nám treba...nachvílku vypadnúť.... :wink: ..ked boli jazdy, tak bolo super...a teraz už totál nič..no ved uznaj....4 steny, 2 deti.....na Bytčicu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skús dať inzerát aj na nich...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....a tak si teda dám ešte kúsok torty ku káve a hor sa niečo porobiť.... :slight_smile:
9. apr 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
školka......mám nechať Peťka doma...lebo mi ho odmietnu vziať ráno.........a papier že je zdravý..........viete čo to teraz somou robí??? :angry: :angry: :angry: :angry:
9. apr 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ;Aj ja som akurát kukala že za koľko predáme asi ten náš...no ostala som v nemom úžase,ve´d to tu tie predávajúce majú za strašne nízke ceny...my sme kúpili kompletku Casualplay aj s príslušenstvom asi za 800-900 euro spolu a tu som videla nie zo všetkým ale tá suma že 200 euro uááááá...veď som si myslela že ho strelím za polovicu aspoň...no nebude z toho veľký peniaz tak to vidím :sweat_smile:
9. apr 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko uznávam jasná Bytčica :rolling_eyes: :grinning:
9. apr 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...ja to nechápem....a ked Ti dá mudra papier, že je zdravý, tak čo???.....akože....šla by som sa už určite sťažovať riaditeľke...takto s Tebou mávať..... :angry: :angry: :angry: :angry:
9. apr 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: potom daj číslo izby...prídem na návštevu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 k tomu Mgr. to by bolo teraz dalšie 3 roky...no neviem či by som sa na to ešte dala možno keď Matulo bude väčší a popri zamestnaní....
9. apr 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. apr 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Ivka revem tu ako malá.........ja už som na pokraji s nimi :frowning2: :frowning2: :cry: :cry:
9. apr 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som oskara poslala, asi sa niekde zatúlal. Bola som na obočko, tak som chvíľu za peknú :grinning: . Zemiaky sa pečú, matroš na šampiňóny nachystaný...a mám veget :wink:...
9. apr 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka no neviem, čo na to povedať, ako ťa utešiť :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. apr 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ked mi dá papier že je zdravý tak je zdravý može chodiť..........
@denisenko idem aj ja s vami..............ale berem aj deti..........možem :wink:
9. apr 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka možeš...možeš..len sa pridaj... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..moj skromný názor je...že im asi vadí to, že Peťko chodí do školky....Ty si doma a on chodí len na pol dna.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: vyskäšaj tu riaditeľku...nebolo by lepšie? :pensive: :pensive: :confused: :confused:
9. apr 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko dik...presný čas........a hned som u vás :wink: :wink: .................................................ja ti neviem Peťko tam bude chodiť ešte tri roky :pensive: :pensive:
9. apr 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok