• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@jacka ....ja mám rýchle nohy...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...som dolapila tatinka,dolapím aj synátora... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko idem prídem :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrá si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :confused: to kolko ste toho popísali....ja nevládzem čítat :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2013 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
.....áááá...niet nad horúcu vaňu......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. apr 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ááááááááááááá závidím...................................ale moji už spinkaju..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....si dnes somou užili :frowning2: :frowning2:
9. apr 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ale vládzeš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............................ved nič doležité......len ako ide život :wink:
9. apr 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka keby som si prečítala iba tých vasich smajlov :grinning: :grinning: vedela by som všetko, alebo nič? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
9. apr 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 však možeme kecať len na smailoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
9. apr 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jááj muž prišiel......asi ma odtálto vyhodí :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ...aspon sa nenudíš.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka ja ešte Deniska nejako dostaťod rozprávok...a na dnes padla.... :wink:
9. apr 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to má fajn zábavu :grinning: :grinning:
čo pozerá?...ja už neviem čo im mám púšťať......
9. apr 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...ale...išiel scooby doo a teraz tom a jery..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ani zuby si ešte neumyl...... :pensive: :pensive: :pensive:
9. apr 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :wink:
@denisenko :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :wink: :slight_smile:

ja som si dnes vybehla na nákupy...bola som sa vyblázniť v dmke...tak mám nové čačky mačky "majkapové, vlasové, telové....budem prekrasotná :sweat_smile: ...kto so mnou poradí :sweat_smile:
9. apr 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko scooby?..............to by sa Maťko potentoval...........toto je zakázana rozpráva..... :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ty to nepotrebuješ ty si peknučká aj bez toho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........................................počuj prečo mám zas ja viac smailov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a je to tu............niekto mi tu máva......................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: odkývala som mu nazad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka :grinning: :wink: ved si mi aj viac písala ako deni, tak aj viac odpovede musís mat :grinning:
jaaaj, nejdem ta presviedčat o opaku...ked si to tak pekne napísala...nabuduce sa zas pochválim, nech ma aj ty pochvális :sweat_smile:
9. apr 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj ja ti zakývam ak chceš.... :grinning: :grinning: :grinning: Maťko sa bojí???....Denisko už nie...kedysi.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@letty86 ..ja sa pojdem vyšantiť zajtra...a tiež budem za kráááásnu, aby si vedela.....teda...možno..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ups...tazku konkerenciu budem mat :wink:.....určiteeeee, aké mozno :wink:
9. apr 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
9. apr 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ta toto nebolo na smiech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...mužíák došiel....lúúúčim sa.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...dobrú nocku.... :wink:
9. apr 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ved nechod..... :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nekývaj mi.....radšej zajtra drž palce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...idem..musím využiť že ho mám doma.... :wink: :wink: :wink: :wink:
9. apr 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka držím..všetkých 20...a už som off
9. apr 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86
@denisenko tak vy tu budete za kočky.......pánečku..........hm .......zas len závidím :grinning: :grinning: :grinning: ešte s toho ochoriem :grinning: :wink: ....................nie nie...ja vám doprajem.........nejdem robiť konkurenciu :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
9. apr 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko využi......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......a pekne držkaj ..... :wink: :wink: :wink:
9. apr 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku a pekné sníčky...... :slight_smile: :wink:
9. apr 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok