• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
jeeeej jacka :dizzy_face: ......veru komu je lepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

leni pa pa :slight_smile:

idem si ja umyť podlahy kým Simča spinká :wink:
2. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, už sa všetci kúpete?
2. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: fajn nápad, ten dátum , aj my blahoželáme oslávencom :grinning:
nech sa im všetko vydarí a pevné nery pre mamičky :grinning:
my si ešte počkáme, však aninka :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matejkovi prajeme aj my s Liankou všetko najlepšie k trom rôčkom :slight_smile:
a ďakujeme ešte raz za blahoželania :wink:
2. júl 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vám pekne.....ste zlaté :dizzy_face:
2. júl 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zaspinkal vonku na deke...no čo už..voda spravila svoje :slight_smile:
2. júl 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vela štastia zdravia,vela štastia zdravia Matejko lalllaaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaa,všetko najjjjjjjjjjjjjjjjjjj naaaaaaaaaj k 3r, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Inač čaute herečky,u nas zas pršalo!!!!ešte dobre že sme sa nešli kupat :angry: :angry: :angry: ale dufam že zajtra pojdeme do Galandie :wink: :wink: :wink:
2. júl 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A Simonko posiela veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelaaaaaaa
pusiniek Matejkovi :wink: :wink: :wink:
2. júl 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
Konečne som sa sem dostala...
Matejkovi prajeme všetko naj...k narodeninkám :wink:
leni, aj vám k výročiu :wink:
Aj u nás sa prehnala búrka, ale už prechádza.
My sme boli doobeda na nákup autom a niečo mi tam búchalo v kolesách, tak mi manžel vybavil u nich v práci, nech sa mi na to pozrú. Ale všetko je OK, tak zajtra môžeme vyraziť na cestu k našim. Ešte som sama nešla, tak zajtra mám premiéru :wink:
2. júl 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mám pocit, že búrka sa vracia...Som myslela, že pôjdeme von, lebo Viki je ako z divých vajec, ale asi ťažko :frowning2:
2. júl 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....dakujeme pekne :dizzy_face: :dizzy_face: .....siwi..pusinka odovzdaná :wink:

utka uvidíš že sa ti bude dobre šoferovať...nikto ti do toho nebude kecat...ale držím palce...potom napíš ako štastlivo ste došli..... :wink: :slight_smile:
2. júl 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, dík...aj ja si myslím, že to bude v pohode...Doobeda by ešte nemalo byť ani veľa áut a nebude mi nikto do toho kecať :wink: :grinning:
2. júl 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste???
2. júl 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
túúúúúú :slight_smile:
2. júl 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ideme papať...
2. júl 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my kupat....je ako z divých vajec...sa teším ked príde ocinko domov..ale to už bude hádam spat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tuuuuuuuuuuuu :slight_smile:

Simka spinkala do tretej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a potom sme boli vonku :slight_smile: ............už sme sa aj okupkali,napapali aj nechtíky nalakovali :slight_smile:

jacka to je jedno kde Maťko zaspinkal,hlavne, že zaspinkal :slight_smile: :dizzy_face:

utka veľa šťastia na cestách :slight_smile: a potom sa ohlás :wink:
2. júl 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, ďakujem.
Jasné žienky, budem hlásiť príchod hneď ako sa dostanem na net :wink:.
Už sme napapaní, za chvíľu ideme do vane. Aj Viktor je taký besný :angry: . Sa už teším na zajtra, konečne budeme s tatinkom :wink:
2. júl 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo, kto je tam?
2. júl 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: :angry: :angry: wow, hrmííííí... a čosi aj sem tam kvapne, žeby sme sa dočkali? :cry: :grinning:
2. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisenko, ahojky :wink:...No žeby? som Vám poslala dáždik. tu už prestalo a vykuklo aj slniečko...
2. júl 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka, dakujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale asi sa vypršalo niekde poceste, predsa len je to daleko, lebo je tu sice čierno ale padlo len pár kvapiek a dosť. toto máme každý druhý den.....!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Viki sa ešte besní? denisko už spinká :grinning:
2. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné, že besní. veď ešte nie je jedenásť hodín :frowning2:
2. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No deti sú okúpané, idem teraz ja do vane :wink:
2. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka, to počasie berem spiatky, tak si nám poslala inú černotu, ale moc neprší len hrmí a blýska sa, a ja sa teraz bojím..... :astonished: :astonished: :astonished:
neutop sa vo vani :grinning:
2. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Simka už spinká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

u nás tiež poobede hrmelo........som sa potešila, že z toho niečo bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nič :stuck_out_tongue_closed_eyes:......takže zase si robím čerstvý vzduch s ventilátorom :wink:
mamky idem sa učiť trošku :slight_smile:

dobrú nocku :slight_smile:
2. júl 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni všetko naj naj naj naj naj naj naj k vyročiu :wink: :wink: :wink:
Moj herec nespal pobede a o 17.00 sme zapli rozpravku a otočim sa a on chrni,tak toto teda nie,sup von z postele a o 19-30h už pekne okupany,napapany a už aj spinkal :wink: :wink:
Včera spal do 17-18h a potom sme išly spinkat o 00.00,heheheheheh ešte aj tatinka počkal :angry: :wink: :wink: :wink:
Unas pršalo 30 min. a potom sme boly v zahrade.Zajtra sa budeme kupkat v zahrade vo velkom bazene,huraaaaaaaaaaaa už sa tešime.Dufam že mi nepride mrcha alebo bude pršat :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi, mrcha je...? presne tá osoba, o ktorej su vtipy?
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Denisenko,tu na modrom koniku je mrcha-menzes alebo ako ja hovorim šašo dostal pohube,hehe :grinning:
2. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som tuuuu...
aninka, len sa učkaj :wink:...a hlavne testuj :wink:
denisenko, neutopila som sa...No nechcela som ťa vystrašiť čiernotou a búrkou :frowning2:.
siwi, ahoooj. Ja som tiež včera dostala mrchu, ale tampóny to istia. Tiež plánujeme u našich Vikimu napustiť bazénik. Aspoň nohy si tam omočím :wink:
2. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok