• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@letty86 ty si kde zmizla?.... :confused: :confused: ...dobru :slight_smile:
9. apr 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka musim si lahnut k detom, akosi bez mojej pritomnosti nevedia zaspinkat
dobrú :slight_smile:
9. apr 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobrúúúúúúú :wink:
9. apr 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
U nás bolo ešte o pol siedmej, keď sme šli z plávania 13 stupňov. Konečneeee!!!
Dobrú noc.
9. apr 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
scrapík od segry :slight_smile: kuk
9. apr 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
aj ja sa to chcem naučiť :slight_smile:
9. apr 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@denisenko ha mám ťa :grinning: nespíme ....ale ja už sa chystám už som tu ani neniiiiiiiiiiiiiiiii :wink:
9. apr 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko... :wink:
10. apr 2013 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...krása.....šikovná sestra.... :wink:
10. apr 2013 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..už máte jar?...parádička....nám mizne posledný sneh...tiež sa tešíííííím..... :wink:
@letty86 nie je niečo vo vzduchu??..ten moj piskáčik už tretí den plače , ked tam nie som.... :angry: :angry: :angry:
@jacka a vy ste ako spali??? :confused: ....ja po 4 hodinách spánku a kávach som ako rybička.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 a u vás???
10. apr 2013 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dobré ránko usmoklené upršanéééééééééé :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. apr 2013 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 u nás ešte neprší...ale práve sa tu tmolia nejaké hnusné mraky.....tak už viem, odkiaľ..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
10. apr 2013 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!.....

@katka1819..kráááása tie fotečky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..sestra tiež býva v Bytči?....

@denisenko ..ty si toho zasa nasplaa!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...........ako je u nás?...zatiaľ hnusne..v noci pršalo, všade je mokro, blato :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...dúfam, že sa to cez deň trošku zlepší......
10. apr 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dobré ránko...
Veru, už máme jar. Konečne. V noci síce pršalo, ale teraz svieti slniečko a je okolo 7 stupňov.
10. apr 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka ....ahoj!!.......veď sa už konečne rozdeľ!! :wink: :wink: :wink: :wink:
10. apr 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka..........strááááááášne som zvedavá čo si vybavila!!! :fearful: :fearful: :confused: :confused: :confused: :confused:
10. apr 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 však ja sa delím...aj včera som sa, len ho asi cestou niekto ukradol. nechápem... :confused:
10. apr 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a my máme slniečko..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...zrejme nie nadlho...ale aj to potešíííííííí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. apr 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.............

kto má slnko :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ved počkajte....... :angry: :angry: :wink:

ešte som nevybavila nič.........riaditela tam bude len okolo 10 tak ked pojdem pre Maťka takl sa stavím..ale pokecala som s dr.....jej tam chodil syn....vraj ešte teraz má traumy z Moniky Veverkovej.,...............a je rád že tam už nechodí.....aspon dáka spriaznená duša :slight_smile: :slight_smile:
10. apr 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka my mááááme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...chytáááááááj..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. apr 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...to je tá istá???? :confused: :confused: :confused: ..a ozaj, čo Ti mudra na sople???? :confused: :confused: :confused:
10. apr 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko chytám...... :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. apr 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tá istá.........dr....vzala výtery.........vraj ona tam nič nevidí...žiadne sople.............ale ak chcem mám ísť na krčné dala aj papier........tak zajtra skončím :slight_smile:
10. apr 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka...stačí ti to takto????
10. apr 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...ale pre tých, čo závidia...z druhej strany je čierno..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
10. apr 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :cry: :cry: :cry: :cry: stačí fnuk :cry: :cry: ................................................ :slight_smile: :slight_smile: dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. apr 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to je vaša záhrada?
10. apr 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...no....časť z nej....teda...svokrovcov.... :sweat_smile:
10. apr 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to tam ako vyzerá ked leje?...........ved to je tam potom na bazén :sweat_smile:
10. apr 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..prečo???.....úpúlne v pohode.....raz do roka, ked je moc lejak tak blato v pivnici...ale to musia byť strááášne lejaky..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hore je aj cesta...medzi záhradami a poliami..... :slight_smile:
10. apr 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok