• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@denisenko to vyzerá na dosť velký kopec........tak som bola len zvedavá čo sa deje ked leje..... :wink: ....tam niekde sa chodíte aj sánkovať?......
10. apr 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 segra býva tiež v Bytči asi 5 minútiek pešo odo mňa :grinning:
10. apr 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 Kati, Ty si z Bytče??? :confused:
@jacka ..dá sa aj sánkovať...ale to je také...hrbolaté.......a nie až tak strmé, ako to vyzerá...ale Denisko aj lyžoval..trošku.... :wink:
10. apr 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ....aha.....hned som mudrejšie :wink: .....................Simonko spinká? :slight_smile:
10. apr 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko však už som ti tu niekedy písala že na skok a gulášek mi príde od teba expresom ešte horúci :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ...ná..skok....to može byť hociktorým smerom...toť Durčiná za rohom.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka ...už sa vyspal....dávno.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa mi tu tmolí pod nohami.......vrrrrrr.....s autíčkom a myškou v rukách...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..aaa hotovo, dvoje nohavice skrátené :slight_smile: ......a vy si tu veselo kecáte a mňa nezavoláte :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ....a nevieš povedať, že ideš šiť???...mám tu takú kopočku na plátanie..... :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..ha ha...baby, včera mal Petrík dobrú náladu....dnes šiel oveľa skor do práce, tak vravím, že ked bude liať, budem musieť ísť zaniesť Niska do školy ja...inak chodí on po ceste do roboty...a on na to: ved ti vytiahnem auto..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no, najskor by mi musel ukázať, kde a ako fungujú stierače a iné pochutiny...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ..jaj moja to máš ako ty s tým žehlením :wink: ..pekne potichučky, nikomunič a potom zrazu, že ožehlené a ja doma kopiská :grinning: :grinning: :grinning:........aaaale nabudúce dohodneme ty žehlíš ja šijem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ....dobre...ja som za..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ja som ráno žehlila obliečky...si ma musela isto vidieť, ked vieš..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ,,,no škoda som myslela, že už si to vybavila...dúfam, že si nevychladla?? :wink: .......aha takže aj Dr. má zlú skúsenosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......nezvažovala si inú škôlku?..... :confused:
10. apr 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky...vraj to dnes končí... tak pekne poprosím....hlasujte....dakujemmmmm
http://lesk.cas.sk/zlaticko2013/profil/2262/voted
10. apr 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 akože skrátené...aj ty si krajčírôčka ?
10. apr 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko moja a ako to je s tými hlasmi lebo jedno dievčatko tam má viac ako 5000 hlasov :confused: to ti nestihneme asi dohlasovať na tento počet :sweat_smile: aaaaaaaaaaaale máš opäť jeden naviac :slight_smile:
10. apr 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie nie nevychladla :grinning: :grinning: :grinning: ...ešte mi ocino vravela že mám poslať muža........vraj na chlapa sa viac zlaknu.......ale ked už som naštartovaná.........skusim mu zavolať..... :grinning: :grinning: .........................ja tu mám tiež kopisko na šite......... :angry: :angry: ale toto je jedna z vecí to fakt nemusím....tak sa len kopí a kopí
10. apr 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko máš.......škoda že si častejšie nedala.... :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .............ale nejka je to divné dám hlas a neukáže sa to tam?...prečo?
10. apr 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme sa nachystať.......... :slight_smile: .......Maťko sa už určite neviem dočkať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ..............a to mi povedal že na obed mám pre neho prísť....a potom ho doniesť nazad,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :angry:
10. apr 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
A teraz sa priznajte, ktorá k nám poslala dážď :angry: ???
Tak a máme pravý bláznivý apríl...
10. apr 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ja nie........tu neprší už..... :slight_smile:

v školke zas nič :angry: :angry: :angry: :angry: ...riaditelka šla na schodzu..........asi mi ju skrývaju :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. apr 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:zipper_mouth: :zipper_mouth: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: pst :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. apr 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak to je už podozrivé... :angry:
10. apr 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ja sa nevzdám :angry: :angry: :grinning: :wink:
10. apr 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka však určite sa nevzdaj! Nenechaj to len tak!!!
10. apr 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..som ti išla čo si napísať o cca 10:15 a bum vypli elektrinu :angry: ..a teraz už neviem čo som chcela :confused:
10. apr 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..to je už fakt divné!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused: ......zajtra si zgustneš :wink:
10. apr 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..krajčírka amatérka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........čo potrebujem zašiť si zašijem :wink: :wink: :wink:
10. apr 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....ja by som vedela o niekom kto má :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
...u nás tiež prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........
10. apr 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...úlohy.....a plávareň...pááááááá
10. apr 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka
@leninka75 kecala som aspon s veducou v jedálni..........nestíhala so mna.......tak ma podporila že to tak nemám nechať........a nenechám.....vraj nemám meniť kvoli jednej ženskej školku.........že ma to može čakať aj v inej...........toto jej neprejde.......ale dik aj za vašu podporu
10. apr 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok