• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
@leninka75 kto?.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pa pa........ :dizzy_face:
10. apr 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to je pravd, že kvôli jednej. Ale ak máš mať s ňou problémy celé roky...
10. apr 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuk už sme doma.........hladný ako vlci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@utka uvidím čo zajtra vybavím..... :pensive: ale asi nie vela :pensive:
10. apr 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka budem na teba myslieť a držať ti päste!!!
Aj my sme boli vonku, ale iba chvíľu, lebo Viki hneď mokrá hlava a tak fúkalo, že som sa bála, že prechladneme...
10. apr 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka dikes.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...hádam sa pohnu lady :wink: :wink:
10. apr 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vytiahnuť auto je to to najmenej že........................u vás musí byť fajn veselo.....srandisti všetci.........................a ozaj....mali sme velmi zlú noc.........ani neviem či Peťko vobec spal.......idem ich dať do hajan :wink:
10. apr 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafce mrafce už sem dnes nekuknem bo strašný romantikuš večer bude :grinning: tak dobrúúúúúúúúúúúú :wink:
10. apr 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....žienky,aj napriek slniečku.,mala som ťažky,dlhy a trochu aj smutný den...tak sa na dnes lúčim s heslom: zajtra bude lepšie.... Pekne sníčky:wink:
10. apr 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko Čo sa stalo pre boha?
10. apr 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....

@denisenko čo sa stalo?...
11. apr 2013 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink: :wink: :wink: ....slniečko vykúka spoza hmly..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
@jacka
@utka nič sa nestalo...len dalšia časť seriálu: ako priviesť mamu o rozum...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2013 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobréééééééééé ráááááááááááááánko :grinning: pršííííííííííííííííííííí čo k tomu dodať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2013 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko moja a bude to len horšie ešte nás poriadne potrápia naše deťúrence...chce to nadhľad :wink: ja to mám doma tiež denne ...ako priviesť mamu o rozum ... :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!!!........

@jacka ..prečo ste mali zlú noc???? :confused: :confused: :confused:

@denisenko ..až ma zamrazilo, keď som čítala, že ťažký, dlhý, smutný deň :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..........ktorý robil väčšiu zlobu???

@katka1819 ..stálo to za to??? :wink: :wink: :dizzy_face:

@utka ..ako tie vaše sople??......dnes idete???...
11. apr 2013 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....dievčatá včera na plavárni keby že tam nie som a niekto mi to rozpráva neuverím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......tak hneď na začiatku Lilka neplakala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....má tam už dve kamošky, tak ich hneď zorganizovala, každú si dala z jednej strany a ona bola šéfka :grinning: .....a potom som nachápala :sweat_smile: :sweat_smile: ..trenér rozhodol, že ich bude hádzať do vody....ja som už štartovala, že tam budem musieť ísť lebo Lilka spustí hysterický rev...ale šok Lilina sa v pohode dala hodiť, vyplávala vyškerená a na druhýkrát sa dokonca predbehla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.....a na koniec im za odmenu prisunuli ku bazénu šmýkalku...to som tiež čakala, že Lilina nepôjde a zasa prekvapila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. apr 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Ahojte...
@leninka75 mám pocit, že sople sa nejako zastavili...už nejdú von, ale počuť ich. Dnes ideme jasné! Vikimu sa tam začalo veľmi páčiť. Pozri si na FB videá, čo som dávala z plávania. Tak lilka prekvapuje. To je super!!!
11. apr 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 pršííí???...u nás svieti slniečko už od rána.... :confused: :confused: :confused: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...ved to, že to bude ešte horšie.... :angry: :angry: :angry: a najhoršie je, že ich to vobec netrápi, jediný kto má vyčitky som ja.....kde robím chybu???? :confused: :confused: :confused:
@leninka75 tak super, že sa Lilka osmelila.... :wink: :wink: :wink: Denisko včera skákal do tej najhlbšej vody...ale mal jeden rukávnik.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ako v školke?...bola si???? :confused:
11. apr 2013 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...takže včerajšie odreagovanie na plavárni sa asi moc nekonalo, že? :frowning2:
11. apr 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 rastie rastie,...............konečne prišla na to čo je dobré..............................neviem čo bolo ale vkuse plakal.........vzlykal.......potom sa celu noc držal za rúčku.............ale túto dobre spinkal.......tera zmi tu pomáha písať :wink:
@denisenko poteším ťa.....ja som už prišla o rozum :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..kuknem keď budem mať trošken viac času :wink:
@denisenko ked pojdem pre MAťka tak sa mám tam staviť....robí poobede..........
11. apr 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..vy môžete mať rukávniky????? :confused:
@leninka75 ...eeee...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslíš???? :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...kde robím chybu sa ja tiež dosť často pýtam sama seba :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: .........nechceš sa vyrozprávať, resp. vypísať??? :wink:
11. apr 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. apr 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...nebolo zasa niečo v škôlke?? :angry: ....alebo len nejaké zlé sny??? :frowning2:
11. apr 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nemyslím ja to viem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ak je tam ešte štipka tak dnes sa dielo dokoná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. apr 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...áno...neplavci majú rukávniky...alebo okolo pása.....také penové tehličky, alebo ako by som to nazvala..... :wink: ....mna už dneska porazí....ja fakt neviem prečo, ale ako nálhle je doma Petrík, Simon nechce spať...vrzúka tam už hodinu a nespí.....pritom je taký unavený, že ani nožičky nevládze ťahať za sebou...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
11. apr 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok