Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
11. apr 2013

@jacka ....tak to si ma potešila.... 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. apr 2013

@denisenko ..z toho mi vyplýva, že treba vysťahovať Petríka 😀 😀 😀 😀 ..........alebo mu nájsť ďalšie zamestnanie 😀 😀 😀

denisenko
11. apr 2013

@leninka75 ...ááále....radšej nie...som zvedavá, čo mi vyvedie dneska..... 😖 😖 😖 😖 😖

jacka
11. apr 2013

@leninka75 nie včera mi povedali že ráno tam nebude...... 😉 .......

denisenko
11. apr 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 .....k svokre.....na pol dna......ho vysťahujem..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. apr 2013

@denisenko ja viem.........ešte ťa možem niečím 😀 😀 😀

denisenko
11. apr 2013

@jacka ..tak na poobedie ti držím palce....a...nedaj sa.... 😉 😉 😉 😉

jacka
11. apr 2013

@denisenko ........to nebude tým.....či myslíš že hej?.....tak ho daj mužovi trošku pomojkať hádam sa mu bude dať lepšie zaspať 😅 😅 😅

denisenko
11. apr 2013

@jacka ... 😀 😀 😀 😀 no...na fernet nejdem...idem dneska šoférovať........ 😀 😀 😀 😀 😀 ....a ten komentár.....pojdeme vivarom...vravím:....ja chcem malým autom, nie veľkým.....nie, pojdeme veľkým...vieš, ked nabúraš, tak je to bezpečnejšie ako malá corsa....... 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 ....ten mi verííííííí........ 😀 😀 😀 😀

jacka
11. apr 2013

@denisenko dakujem ........ potrebujem podporu.......,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😵

denisenko
11. apr 2013

ale jedno zo včera predsa len dám....tú smutnejšiu časť......išla som okolo jedného výkladu u nás v Rajci a tam bol inzerát: príjmeme predavačku do čínskeho obchodu...do 35 rokov.... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 ....som to čítala a cítila sa ako odpísaný investičný majetok........ 😔 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
11. apr 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................chlapi mne daj to staršie auto pre začiatok...........ale ani to nepomohlo......ked som skončila v garáde..... 😀 😀 .................................držím palce pri šoferovaní....nech ti to jede 😵 😵 😵 ...kedy ideš?

denisenko
11. apr 2013

@jacka ..to vážne si tam skončila??? 😕 😕 😕 ....neveríííííím.... 😀 😀 😀

jacka
11. apr 2013

@denisenko ale to je protizákonné.....nesmie sa toto písať........................... 😠 😠 😠 😠 ..................................a po 35 už akože je vhodná do železa?.......kam to speje 😔

denisenko
11. apr 2013

@jacka ...ja viem....nemalo by sa...ale vidíš....ma tak napadlo, že ked si budem po materskej hľadať robotu, tak.....no neviem..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

irriss
11. apr 2013

@denisenko ..a neni to tim, ze cinani maji max. zivotnost 39 let? 😀 😉 😕

denisenko
11. apr 2013

@irriss 😀 😀 😀 😀 😀 tak to ma nenapadlo....dakujem...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. apr 2013

@irriss 😀 😀 😀 😀 😀 dobrá si..............toto sa mi páči 😀 😀 😀

leninka75
11. apr 2013

@denisenko .teraz neviem, že ktorého z troch svojich chlapov si myslela, že ti niečo vyvedie 😕 😕 ...............prosím ťa z toho si nič nerob, že do 35!!!!..no a??!! .....však to nie je jediné miesto kde by si mohla pracovať!!!.......hlavu hore!!!!.......

jacka
11. apr 2013

@denisenko .......toto aj mna čaká........ale ešte na to nemysli máš časúúúúúúú

denisenko
11. apr 2013

@leninka75 ...vyvádza väčšinou len Nisko...ale zato statočne celý den....ťahá to za všetkých troch..... 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀

leninka75
11. apr 2013

@denisenko ..no to tI pekne teda Peťo dal s tým autom 😠 😠 😠 ...a on neviem, že ženy sú zodpovednejšie šóferky než muži?? 😉

denisenko
11. apr 2013

@jacka ...ty sa nevraciaš naspäť??? 😕

denisenko
11. apr 2013

@leninka75 .... 😀 😀 😀 😀 😀 ....no....neviem, či to vie..... 😀 😀 😀 😀 ale pár krát so mnou jazdil..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. apr 2013

@denisenko ...tak to mi jasné!!......keď si spomeniem na ukážky jeho vyvádzania čo si sa odvážila napísať 😉 ...si nechcem ani predstaviť ako riadne zlobruje ☹ 😠 😠

leninka75
11. apr 2013

@denisenko .....aaaaaaaaaaaaale od vtedy si sa už isto zlepšila 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
11. apr 2013

...Simčo je v postielke od 7.20...a ešte stále nespí...... 😝 😝 😝 😝 asi už ani nebude...tak to vidí......zaľahne cez obed a isto potiahne 4 hodiny, lebo chceme ísť do bazéna...potvorka malá prešpekulovaná.... 😠 😠 😠

denisenko
11. apr 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...nie som si taká istá....... 😀 😀 😀 😀 😀 ale verím tomu, že prežijeme...... 😀 😀 😀 😀

jacka
11. apr 2013

@denisenko tak akurát hajzle pucovať..............................tá čo tam naspúpila za mna je kamoška s riaditelom....... 😝

jacka
11. apr 2013

@denisenko keby si si k nemu lažkala............vyhodil by ťa?..............

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre