• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@jacka ....tak to si ma potešila.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..z toho mi vyplýva, že treba vysťahovať Petríka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........alebo mu nájsť ďalšie zamestnanie :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...ááále....radšej nie...som zvedavá, čo mi vyvedie dneska..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
@leninka75 nie včera mi povedali že ráno tam nebude...... :wink: .......
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....k svokre.....na pol dna......ho vysťahujem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ja viem.........ešte ťa možem niečím :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..tak na poobedie ti držím palce....a...nedaj sa.... :wink: :wink: :wink: :wink:
11. apr 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ........to nebude tým.....či myslíš že hej?.....tak ho daj mužovi trošku pomojkať hádam sa mu bude dať lepšie zaspať :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. apr 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no...na fernet nejdem...idem dneska šoférovať........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....a ten komentár.....pojdeme vivarom...vravím:....ja chcem malým autom, nie veľkým.....nie, pojdeme veľkým...vieš, ked nabúraš, tak je to bezpečnejšie ako malá corsa....... :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ten mi verííííííí........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko dakujem ........ potrebujem podporu.......,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :dizzy_face:
11. apr 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ale jedno zo včera predsa len dám....tú smutnejšiu časť......išla som okolo jedného výkladu u nás v Rajci a tam bol inzerát: príjmeme predavačku do čínskeho obchodu...do 35 rokov.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ....som to čítala a cítila sa ako odpísaný investičný majetok........ :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
11. apr 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................chlapi mne daj to staršie auto pre začiatok...........ale ani to nepomohlo......ked som skončila v garáde..... :grinning: :grinning: .................................držím palce pri šoferovaní....nech ti to jede :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...kedy ideš?
11. apr 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..to vážne si tam skončila??? :confused: :confused: :confused: ....neveríííííím.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ale to je protizákonné.....nesmie sa toto písať........................... :angry: :angry: :angry: :angry: ..................................a po 35 už akože je vhodná do železa?.......kam to speje :pensive:
11. apr 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ja viem....nemalo by sa...ale vidíš....ma tak napadlo, že ked si budem po materskej hľadať robotu, tak.....no neviem..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..a neni to tim, ze cinani maji max. zivotnost 39 let? :grinning: :wink: :confused:
11. apr 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@irriss :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to ma nenapadlo....dakujem...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@irriss :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrá si..............toto sa mi páči :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .teraz neviem, že ktorého z troch svojich chlapov si myslela, že ti niečo vyvedie :confused: :confused: ...............prosím ťa z toho si nič nerob, že do 35!!!!..no a??!! .....však to nie je jediné miesto kde by si mohla pracovať!!!.......hlavu hore!!!!.......
11. apr 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .......toto aj mna čaká........ale ešte na to nemysli máš časúúúúúúú
11. apr 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...vyvádza väčšinou len Nisko...ale zato statočne celý den....ťahá to za všetkých troch..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..no to tI pekne teda Peťo dal s tým autom :angry: :angry: :angry: ...a on neviem, že ženy sú zodpovednejšie šóferky než muži?? :wink:
11. apr 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...ty sa nevraciaš naspäť??? :confused:
11. apr 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....no....neviem, či to vie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale pár krát so mnou jazdil..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...tak to mi jasné!!......keď si spomeniem na ukážky jeho vyvádzania čo si sa odvážila napísať :wink: ...si nechcem ani predstaviť ako riadne zlobruje :frowning2: :angry: :angry:
11. apr 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....aaaaaaaaaaaaale od vtedy si sa už isto zlepšila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. apr 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...Simčo je v postielke od 7.20...a ešte stále nespí...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi už ani nebude...tak to vidí......zaľahne cez obed a isto potiahne 4 hodiny, lebo chceme ísť do bazéna...potvorka malá prešpekulovaná.... :angry: :angry: :angry:
11. apr 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...nie som si taká istá....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale verím tomu, že prežijeme...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak akurát hajzle pucovať..............................tá čo tam naspúpila za mna je kamoška s riaditelom....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko keby si si k nemu lažkala............vyhodil by ťa?..............
11. apr 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok