• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
@denisenko širokospektrálne.........................neznášam to slovo :pensive: :pensive: ............................................tak mu ich mám dať?.....čo? :sweat_smile:
11. apr 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...hmm...v tom ti neporadím...ale asi daj..... :confused: :sweat_smile: .
11. apr 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...ved to..až pri druhom človek zistí, aké má prvé dieťa dobré...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko že.... :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: ........si nechcem predstaviť aké by bolo tretie :grinning: :grinning:

zajtra si mám volať pre výsledky...tak uvidím.......na výzor vobec nevyzerá chorý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..bud rada...možno len preliečiť a bude.... :wink:
11. apr 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ideme sa poobliekať........šup von....vyzerá to tam kadejako.... len normálne nie....včera sme zmokli........dnes sa upečieme
11. apr 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja som rada.....ved som ostala v šoku že atb..... :confused: .....................................keby idete?..sa kúpať
11. apr 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka chceli sme ísť poobede...teraz čakám, kým sa Simčo vyspí...konečne zaspinkal.... :confounded: :confounded: :confounded:
11. apr 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to len teraz zaspal,,.......?................ od rána?....paráda... :pensive: :pensive:
11. apr 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...od rána..od 5-tej...spí teraz asi hodinku.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
11. apr 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....chlapi šli strihať stromky...ticho v dome.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. apr 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko som zvedavá dokedy potiahne....drobec.................... :slight_smile:
ticho čo to je??? :pensive: :cry: :wink:

aký vetrisko fúka vonku :confused: :confused: :confused:
11. apr 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuk na teplomer že 16st..... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: fíha :confused: :confused: :confused:

ideme .............von.............zatial pa.........vy si dávajte bacha vo vode :wink: :slight_smile:
11. apr 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...žeby prišla jar?.....užite si pekný den.... :wink:
11. apr 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Viki mal tiež teraz Augmentin na preliečenie tých dutín a tiež nevyzeral vôbec chorý. Aj do školy chodil...
@denisenko užite si vodu a aj jazdu :wink:
Môj zubník dnes v pohode, ale aj tak sa mi nezdal úplne fit-triezvy...neviem...
U nás je 18 stupňov... :sunglasses:
11. apr 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ...a čo tvoj zub??? :confused:
11. apr 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko dnes mi ho len vyšťúral, vyčistil a nechal tak...23.4. idem na prvú vložku...
11. apr 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....to už si tam bola tretí krát, že?...a aj ťa ešte bolí???
11. apr 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matuuuuuuuuuuuuško :slight_smile:
11. apr 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko už som tam bola aspoň 5. krát. Nebolí ma, keď je otvorený. Bojím sa, čo bude, keď mi tam dá vložku.
11. apr 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 aký fešák...Frajer je to!
11. apr 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...no jaký krásavec.... :wink:
11. apr 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka
@denisenko no Matulko sa strašne rád fotí :grinning: také ksichtíky dáva a pózy :slight_smile: zato Peťko sa nechce teraz vôbec fotiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
AJ vaši prváčikovia nosia po výtvarnej výchove všetko také špinavé? Vrecúško sa mi už ani oprať nedá :angry:
11. apr 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ešte nie....ale dik za varovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink:
11. apr 2013 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Musím kúpiť čierne vrecúško, lebo má červené a už vyzerá hrozne. A ak ti môžem poradiť, kúp Maťkovi aj takú zásterku. Viki má takú aj s rukávmi. Minule si ju trubka nedal a mal také rukávy na tričku, že koniec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 konečne ta vidím :dizzy_face:
11. apr 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
@utka nasi si výtvarnú domov nenosia, na zaciettku roka sme všetky potrebné veci dali do krabice a majú to v triede a my pokoj :wink:
@jacka tak som rada, že si hodili pokec s riaditelkou...tiež si myslim, že dat petka preč zo skolky....to by bolo v dnesnej dobe nereálne...ked je už po zápise...to už asi nikde nehrozí, aby prijali :pensive: ...a ja by som na tvojom mieste poprosila a poziadala, aby na budúci skolský rok bol matko zaradený k inej učitelke...to je snad realizovatlene :wink:
11. apr 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...myslela som Petka :dizzy_face:
11. apr 2013 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 vidíš som vedela že som na niečo zabudla..............som tam mala prísť s debilníčkom :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................,,,,,,,,,,,,vieš čo je mi lepšie ako som sa vyspovedala :wink: ................na Peťka prečo?.......si myslela?
11. apr 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok