• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@utka to ste kde kupovali?........ani nemám potuchy kde to všetko idem zhánať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no vidiš, aka je lilka smela, ked chce :dizzy_face: :dizzy_face:
@denisenko riadne som sa zlakla, co sa stalo :pensive: :pensive: ...mozno je to niskovo správanie kvoli simonkovi.....vraj taká tá ziarlivosť, alebo uvedomenie si, že prvorodené dieťa už nie je stredobodom pre mamku a okolitý svet, prichádza nie po narodení dietatka, ale až tak po roku.......už to totiž nie je to miminko, ale malá osobka, ktorá si vyžaduje svoje...chápes :wink: ......aj pri vikinke a matkovi to tak bolo
11. apr 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka som sa v poslednej vete pomylila...namiesto petko som dala matko :wink:
tak som rada, že sa ti ulavilo :wink: ...asi im aj trosku lepilo :sweat_smile: , ked spomenula tú oficialnu ziadost :wink:
11. apr 2013 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ....... :slight_smile: .,....................................................ááále čakali ma tam ......jedna tetuša otvorila dvere.........ja dobrý den....a ona ide za p.riaditelkou?........ja že áno................................idem idem po chodbe...vykukne ona....idete za mnou že?.....ano ano......vedeli to tam všetci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka že ziadosť...staznost som myslela, ale ty chápeš
no ved dobre, dobre, že čakali...aj koberec mohli predostrieť a kavičku ponúknuť...za tie sposoby tej učitelky by si si aj darček zaslúzila :wink:
11. apr 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka Denisko nosí po výtvarnej špinavé len ruky...raz mal mikinku a to sa čudujem, že chodí celkom čistý....klop,klop,klop...to preto, že zajtra je výtvarná..... :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 no..žiarlivosť.....možno aj...ale skor si myslím, že kopíruje správanie spolužiakov..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jááj..vykúpkaní....Simčo spustil také vresky, že až...ale po chvílke sa upokojil...predsa len, nové prostredie, tie trysky dosť hučia, ale nakoniec to zvládol a bol spokojný....Denisko tiež a my...dala som si vymasírovať chrbát, tak bude hádam lepšie.... :wink: :wink: :wink: :wink:
11. apr 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko mozno len chce na seba pritiahnut viac pozornosti...viem, že sa mu venujes, ako len vieš a mozes, ale nisko už chápe, že je tu aj simonko, že už ta nemá len pre teba, že je tu niekto, s kým sa musí deliť o tvoju pozornost
11. apr 2013 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ...ja sa utešujem, že puberta bude horšia............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si proste bojovník ako sa na barana patrí :wink:
11. apr 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tuším v Tescu alebo v Ševt-e.
@denisenko tak ruky sú ešte OK. Ale aj farby, štetec...všetko špinavé. vraj nestíha umývať, lebo sa musia všetci vystriedať pri umývadle.
11. apr 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
sama som tu, sama :pensive: :sweat_smile: ...idem nahnat potomstvo do postele...a...potom sa uvidí :grinning:
dobrú :wink:
11. apr 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Vikiho celkom pekné písmo...
11. apr 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
11. apr 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. apr 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ja som dávala detičky spinkať...............doteraz tu muž sedel..........a odteraz tu budem asi sama :wink:
11. apr 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak ste spokojný?......to ste šli len na pár hodín.........dokedy spinkal Simonko?.......................
11. apr 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 že kávičku?..........tak tu by som si dala...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............................ale nič sa nekonalo :grinning: :grinning: :grinning: ............dobrú .... :slight_smile:
11. apr 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka dobrý je....pekne píše :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....v tescu,......?............ale to mám ešte čas robiť paniku že? :sweat_smile: :wink:
11. apr 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrú nocku krásne sníčky :dizzy_face: :dizzy_face:

som večerala klobásku....to zas budu sny.....leni teš sa :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to je zázrak, že to tak pekne napísal...Nooo, tuším v tescu. Ale však ešte máš čas...
11. apr 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobréééé ránko :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré rááánko... :wink:
12. apr 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte......

@utka snažil sa.... :dizzy_face: :dizzy_face: ..........................................tiež si myslím že je čas....... :slight_smile:
12. apr 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko čo sa predbiehaš.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tuším aj u vás bolo včera veselo.... :confused: :confused: :confused:
@jacka si si včera pokecala???? :grinning: :grinning: :grinning: my sme všetci odpadli do postele ešte pred 9-tou..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. apr 2013 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka krásne píše... :wink:
12. apr 2013 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jááááj....som ťa nevidela...inak by som ešte počkala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: odstriem žaluzie, nech lepšie vidím..... :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko však ked ty si tu nebola som nemala s kým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................
12. apr 2013 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok