• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. mája 2017 
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................vidíš ako málo stačí....trochu svetla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ked to inak nejde...stačí aj svetlo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...tak.....prvé kolo vyhadzovania vecí z postielky máme za sebou....... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
12. apr 2013 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko bud rada že je to len svetlom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved sa musí nejak zabaviť :wink: :slight_smile: ...........kedy vstával?
12. apr 2013 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...dneska sme vstávali 5.55... :wink: ale už po siedmej chodil k mojím kolenám, že "haháááá"...tak som ho uložila...už spinká.... :wink: :wink: :wink: ...vidno....tatinko nie je doma..... :angry: :angry: :angry: :angry: ...Peťko je doma?? :confused:
12. apr 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..tak som sa zmýlila....nastalo druhé kolo...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
12. apr 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vážne spinká..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....moje zlatko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......zaujmavé s tatinkom.... :dizzy_face:

domka je.......akurát sa zdul že ide preč......a stoji za dverami.............................v pondelok ked tam nebude tá koza........ :slight_smile:
12. apr 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!...a už pršííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka...včera som to 2x čítala, ale furt mi vychádza, že si v škôke nič nevybavila :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2:...........chcela si to aj oficiálne???

@denisenko ..včera nebolo veselo len Lilka sa rozhodla zasa pre rodičovský teror :grinning: :grinning: :grinning: ....a boli sme hádam do 19:30 vonku :dizzy_face: :dizzy_face:
12. apr 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
12. apr 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..mne stále nič :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@jacka ..beriem späť :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
@leninka75 dobre si čítala.....nič som nevybavila.......................ale ešte niečo tak to už bude oficiálne :angry: :angry: :angry: aj som to raditelke povedala.............len sa na mna škaredo kukne a idem písať :angry: :angry: :angry:
12. apr 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vy ste mali teror to ako vyzerá :grinning: :wink: .......................moji maju našťastie kludné obdobie....................... :slight_smile:
12. apr 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...nespí....bud sa už akože vyspal,lebo bol asi polhodinku ticho...alebo ešte len zaspí...pokakal sa, takže preto je hore..... :angry: :angry: :angry: :angry: ...čo si mu urobila, že sa zdul????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 ..rodičovský teror???..nejaké mi je to povedome.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 u nás neprší :wink: ..............ale tma je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...fuuu...toto počasie....nejako sa mi točí hlava.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...kto ide na kávičku???? :confused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
12. apr 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .....vede aj oddych v postielke sa ráta...............možno prechádza na jedne spánok :wink:
ja jemu?....nič...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo si to myslíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................len sme sa málinko nerozumeli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: ...................ale už ma lubi aj pusu som dostala
12. apr 2013 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko jáááááááááááááááááááááááááááááááááááá sa pozývam....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
musím ešte cestoviny dovariť....Peťko už polovicu zjedol....ani som to zapiecť nestihla..... :slight_smile:
@jacka ..vyzerá to dobre.... :slight_smile: ...no..musíš ešte dovariť.... :grinning: :grinning: :grinning: ...ja robím Simčovi zeleninovú polievku....to zas bude pľutia na obed..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..teraz tam tá učka nie je??......tie atb si Peťkovi dala?
12. apr 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..už mám zaliatúúúúúúúúúú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. apr 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko a chutí to výborne..... :slight_smile: aj ked je pravda že nie všetko som tam dala.......... :wink: ....tak igelit okolo seba :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 práveže teraz robí.... :angry: :angry: :angry: ................nie nedala .....budem volať na výsledky...uvidím čo mi povie detská
12. apr 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka
@denisenko ...jeden z mnohých príkladov rodičovského teroru pri písaní úloh::......mamaaaaaa ja toto neviem poď sem a pomôž mi s týýýýýýým..... a ja ťapa si vezmem obed na kolená sadnem si k Lilke, a ona spokojná, že niekto na ňu kuká zrazu všetko vie.....ja skončím s okydaným tričkom a kameňom v žalúdku, z toho ako rýchlo do seba nahádžem obed :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded:
12. apr 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ja viem, že ty nerada atb, ale ak tam je zápal ten len tak nevyliečiš :frowning2:......podobné mala aj Lilka, zapálené dutiny, bola bez teploty, vôbec sa mi nezdala chorá, len v noci akoby stále niečo prehĺtala a pokašlávala :frowning2: .....išla som na krčné dali atb a bolo po probléme :slight_smile:
12. apr 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no pekne........ :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...........................a keby si odišla neskor.....alebo jej povedz že sa naješ a potom prídeš..........inak si fakt niečo uženieš :frowning2:
12. apr 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tiež mám pocit že sa tomu nevyhnem.............. :pensive: :pensive: ...................ale mne pekne spinká........nesťažuje sa na nič......len sopíky má....... :frowning2:
12. apr 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok