Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. apr 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................vidíš ako málo stačí....trochu svetla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. apr 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 ked to inak nejde...stačí aj svetlo..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. apr 2013

...tak.....prvé kolo vyhadzovania vecí z postielky máme za sebou....... 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
12. apr 2013

@denisenko bud rada že je to len svetlom 😀 😀 😀 😀

jacka
12. apr 2013

@denisenko ved sa musí nejak zabaviť 😉 🙂 ...........kedy vstával?

denisenko
12. apr 2013

@jacka ...dneska sme vstávali 5.55... 😉 ale už po siedmej chodil k mojím kolenám, že "haháááá"...tak som ho uložila...už spinká.... 😉 😉 😉 ...vidno....tatinko nie je doma..... 😠 😠 😠 😠 ...Peťko je doma?? 😕

denisenko
12. apr 2013

..tak som sa zmýlila....nastalo druhé kolo...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. apr 2013
jacka
12. apr 2013

@denisenko vážne spinká..... 😵 😵 😵 ....moje zlatko 🙂 🙂 🙂 .......zaujmavé s tatinkom.... 😵

domka je.......akurát sa zdul že ide preč......a stoji za dverami.............................v pondelok ked tam nebude tá koza........ 🙂

leninka75
12. apr 2013

ránečko!...a už pršííííííííííí 😝 😝 😝 😝 😝 😝

@jacka...včera som to 2x čítala, ale furt mi vychádza, že si v škôke nič nevybavila 😖 😖 😖 😖 😖 ☹ ☹ ☹...........chcela si to aj oficiálne???

@denisenko ..včera nebolo veselo len Lilka sa rozhodla zasa pre rodičovský teror 😀 😀 😀 ....a boli sme hádam do 19:30 vonku 😵 😵

jacka
12. apr 2013

@leninka75 😵 😵 😵

leninka75
12. apr 2013

@jacka ..mne stále nič ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
12. apr 2013

@jacka ..beriem späť 😔 😔 😔 😔 🙂 🙂 😉 😉

jacka
12. apr 2013

@leninka75 dobre si čítala.....nič som nevybavila.......................ale ešte niečo tak to už bude oficiálne 😠 😠 😠 aj som to raditelke povedala.............len sa na mna škaredo kukne a idem písať 😠 😠 😠

jacka
12. apr 2013

@leninka75 vy ste mali teror to ako vyzerá 😀 😉 .......................moji maju našťastie kludné obdobie....................... 🙂

denisenko
12. apr 2013

@jacka ...nespí....bud sa už akože vyspal,lebo bol asi polhodinku ticho...alebo ešte len zaspí...pokakal sa, takže preto je hore..... 😠 😠 😠 😠 ...čo si mu urobila, že sa zdul????? 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ..rodičovský teror???..nejaké mi je to povedome.... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
12. apr 2013

@leninka75 u nás neprší 😉 ..............ale tma je 😝

denisenko
12. apr 2013

...fuuu...toto počasie....nejako sa mi točí hlava.... 😝 😝 😝 😝 ...kto ide na kávičku???? 😕 🙂 🙂 🙂 😉

jacka
12. apr 2013

@denisenko .....vede aj oddych v postielke sa ráta...............možno prechádza na jedne spánok 😉
ja jemu?....nič...... 😀 😀 😀 😀 čo si to myslíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................len sme sa málinko nerozumeli 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 ...................ale už ma lubi aj pusu som dostala

jacka
12. apr 2013

@denisenko jáááááááááááááááááááááááááááááááááááá sa pozývam....... 🙂 🙂 🙂

jacka
12. apr 2013

musím ešte cestoviny dovariť....Peťko už polovicu zjedol....ani som to zapiecť nestihla..... 🙂

denisenko
12. apr 2013

@jacka ..vyzerá to dobre.... 🙂 ...no..musíš ešte dovariť.... 😀 😀 😀 ...ja robím Simčovi zeleninovú polievku....to zas bude pľutia na obed..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. apr 2013

@jacka ..teraz tam tá učka nie je??......tie atb si Peťkovi dala?

leninka75
12. apr 2013

@denisenko ..už mám zaliatúúúúúúúúúú 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
12. apr 2013

@denisenko a chutí to výborne..... 🙂 aj ked je pravda že nie všetko som tam dala.......... 😉 ....tak igelit okolo seba 😀 😀

jacka
12. apr 2013

@leninka75 práveže teraz robí.... 😠 😠 😠 ................nie nedala .....budem volať na výsledky...uvidím čo mi povie detská

leninka75
12. apr 2013

@jacka
@denisenko ...jeden z mnohých príkladov rodičovského teroru pri písaní úloh::......mamaaaaaa ja toto neviem poď sem a pomôž mi s týýýýýýým..... a ja ťapa si vezmem obed na kolená sadnem si k Lilke, a ona spokojná, že niekto na ňu kuká zrazu všetko vie.....ja skončím s okydaným tričkom a kameňom v žalúdku, z toho ako rýchlo do seba nahádžem obed 😠 😠 😖 😖 😖

leninka75
12. apr 2013

@jacka ..ja viem, že ty nerada atb, ale ak tam je zápal ten len tak nevyliečiš ☹......podobné mala aj Lilka, zapálené dutiny, bola bez teploty, vôbec sa mi nezdala chorá, len v noci akoby stále niečo prehĺtala a pokašlávala ☹ .....išla som na krčné dali atb a bolo po probléme 🙂

jacka
12. apr 2013

@leninka75 no pekne........ ☹ ☹ ☹ ...........................a keby si odišla neskor.....alebo jej povedz že sa naješ a potom prídeš..........inak si fakt niečo uženieš ☹

jacka
12. apr 2013

@leninka75 tiež mám pocit že sa tomu nevyhnem.............. 😔 😔 ...................ale mne pekne spinká........nesťažuje sa na nič......len sopíky má....... ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre