• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

2. decembra 2016 
@jacka ..ja ti nejako nemám odvahu na tie zapekané cestoviny :frowning2: ..vždy slintám keď to tu spomínate ty alebo deni :wink: ......robila som ich asi 2x a vždy boli tvrdé vysušené...........ale asi to bolo tým, že som ich nezaliala smotanou ale len vajkom... :unamused:
12. apr 2013 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 a tiež len vajkom a mliekom zalievam.......ale zakrývam to ....potom ku koncu to na chvilu odokryjem
12. apr 2013 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka.....ja viem :pensive:..... ja som totiž taká sprostá, že sa prispôsobujem deťom veľarát na svoju škodu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. apr 2013 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ..však to, že má stále tie soplíky..ani Lilka sa na nič nesťažovala, ale videla som, že to nie je OK :frowning2:
12. apr 2013 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 ved su naše potrebuju nás......ale treba mať aj hranice :wink:
12. apr 2013 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ...dobre, že si povedala...skúsim aj ja tak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..teraz im pečiem zemiaky v šupke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...muž príde bohvie kedy..majú zasa nejakú obžerskú večeru so šikmookými :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
12. apr 2013 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 ale on ich má vždy dlhšie.......a už sú pomaličky na ústupe.............................ale ja na nom vidím že mu nič nie.....ale doneho nevidím :confounded:
12. apr 2013 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 zemiaky v šupke?.....a len tak s masielkom,....?........................mnáám :dizzy_face: :dizzy_face:
12. apr 2013 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka ..tak veru s maslielkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........Lolka je usadená na gauči .....obložená vankúšmi, vraj v lietadle a vykríka na mňa, že poď dieťa moje do lietadla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
Ahojte...
Aj u nás je tma, ale teplo. Ráno o siedmej už bolo 11 stupňov. Dnes idem po Vikiho po vyučku o 11:40 a fičíme hneď k naším. Dúfam, že bude pekný víkend. Zajtra ideme na Ochutnávku vína a večer zábava...
12. apr 2013 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 kam letíte :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
12. apr 2013 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 asi to urobím na večeru.......mnam :dizzy_face:
12. apr 2013 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@utka šťastnu cestu..........a kde je tá ochutnávka,.....vy bývate priamo v Dudinciach?....
12. apr 2013 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
už som si aj ja urobila kávičku aspon na chvilu si sadnem :wink:
12. apr 2013 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ..že do "Buldata" :grinning: :grinning: :grinning: ..nepridáte sa?? :wink: ..ty máš teraz oboch doma, že?...........len si vylož a vychutnaj kafčo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. apr 2013 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka ......tebe sa neoplatí ani ísť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...víno nič pre teba teraz :wink: :wink: ...a večerné ponocovanie tiež nie :wink: :wink: :wink: :wink:............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................pridám sa......jasné :slight_smile: :slight_smile:ešte to stihnem :slight_smile: :sunglasses: .............................nie nie Maťko nechcel ostať.........
12. apr 2013 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ...len musíš mať teplú mikinu :grinning: :grinning: :grinning: ....máš??? :wink: ..inak sa do lietadla nedostaneš :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ....a kto bral Maťka, muž?
12. apr 2013 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
....pomóc.......kým si tu ja ťukám, tak Lolka si na gauč vytrepala prútené kresielko :angry: :angry: :angry: ...pýtam sa jej, že načo ho má?........tak, že aby si mala kam nohy vyložiť keď bude piť čajík :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. apr 2013 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj dve ak bude treba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

muž ho bral........a chcela aby ho aj doniesol...............čoby nebolo od veci :wink: ..............................ale musíme ísť my.... :slight_smile:
12. apr 2013 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
12. apr 2013 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ..tak sa chytro baľ a švihaj motory už zahrieva :grinning: :grinning: :grinning: ..........veru škoda, že ho neprivezie domov :frowning2: ..takto chystaj seba, Peťka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........na pol hodinku :rolling_eyes:
12. apr 2013 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
......no idem sa ja trošku pohrať a aj čosi porobiť :wink: :wink: :wink: :wink:
12. apr 2013 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 počkáj ešte nemám kávu vypitu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................................ved to.....seba jeho obriadiť....ešte pokial ho do auta dostanem....aby som sa začala chystať už teraz :wink:
12. apr 2013 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 ..........bež a prídi :dizzy_face: :dizzy_face:
12. apr 2013 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka nie, ja som z Lišova. To je cca 9km od Dudiniec.
@leninka75 ale oplatí...piť nemusím a to ponocovanie...však aj doma chodím spať pred polnocou. My tam musíme byť, lebo ocinovi pomáhame...A hlavne Viki nemôže zmeškať tombolu. Aj keď sme už tuším po dva roky nič nevyhrali a bol naštvaný...
12. apr 2013 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
aaa...nepodarená foto z plavárne.....a herec Simon
12. apr 2013 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@denisenko nevidím Deniska? Ten s tým modrým šúlcom? A Simonku je nádherný!
12. apr 2013 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka ...nie..ten so žltým...zväčš si to.... :wink: :wink: :wink: :wink: ...to už vegetovali..... :grinning: :grinning: :grinning: :cry:
12. apr 2013 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok