• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. októbra 2017 
ten posledný smajlo tam nemal byť-....Simčove šikovné prsty...
12. apr 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
12. apr 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ťažký frajer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........mne .............Simonko je velmi zlatulinký :dizzy_face: :dizzy_face:
12. apr 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ahoj.......jasne stručne :wink:
12. apr 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka výstižne :wink:
12. apr 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 presne :dizzy_face:
12. apr 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
volala som na výsledky....Peťko je zdravý......žiadne bacile vírusy..........................ale vraj mu mám dať tie atb.na preliečenie.......nooo neviem.....do večera daleko uvidím :unamused:
12. apr 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 už ste všetci doma?
12. apr 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nikto nie je doma :grinning: ..tatik pracuje, viki studuje, mamka surfuje a matkovi je najlepšie, spinušká :dizzy_face:
12. apr 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 no ako ti je dobre......................a ako dlho bude ešte studovať?........... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............a ty pojdeš pre nu?. :slight_smile: .........................veru hned by som s MAťkom menila.......aj mne sa drieme..... :pensive: :slight_smile:
12. apr 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 čo máte nové?
12. apr 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nech len studujeeee :grinning: ...chodieva už do druziny, tak idem po nu až po tretej
dnes ráno vstala a už s nosíkom potahovala:frowning2: jaaaaj....dufam, že to ustojí...chodia na plávaren, dnes posledný den......plavaren majú spojenú so skolou, tak ani von nejdu, ked idú z plavárne......som váhala, či ju vobec dnes dat, ale taaak sa tesila
12. apr 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ........a páči sa jej v družine?.....................čo tam robia?..................
heš choroby heš heš..............................to maju fajne tú plaváren...... :slight_smile: :slight_smile: .........................
12. apr 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka páči :dizzy_face: ...chodia von, ked je pekne a potom sa hrajú, písu si, kreslia, pred velkou nocou vyšivali, vajicka farbila
ako chlapci?
12. apr 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ...super :slight_smile: .......................aj tam chodí na obedy?........

chalani maju fajn obdobie........sú dobručký.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. apr 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka chodí na obedy...to by bolo zas o ničom, keby ju vyberiem na obed, potom zanesiem a zas musim ist po nu :wink:
no to sa mi páči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. apr 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 som myslela že máte blízko školu?......to preto sa pýtam :slight_smile:

aj mne :dizzy_face: :slight_smile:........................len ked začnu nevedia kedy dosť...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka máme blízko...5 minút...ale bolo by to nepraktické :wink: ...niečo na ten stýl, ako ked nechodila do duziny vobec
12. apr 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka.....juj tak to sa nedá nič robiť keď musíte tak musíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...pozor na to vínko!! :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko..žubadlo malé krásne!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..inak som myslela, že ideš na plavošku len s deniskom...čiže žiaden relax :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............

@letty86..a my sme dnes boli v družine :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:........naučila sa Viki plávať?...

@jacka ..trošku mi opíš ako to vyzerá keď sú chalani dobručkí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: ...som zvedavá lebo väčšinou píšete ako jedošia, tak aj to by som rada mala opísané :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
12. apr 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
......pomóc :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......ešte nie je osem hodín???? :confused: :confused: :confused:
12. apr 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ved som bola na plavoške len s Niskom....ale včera sme sa boli kúpať všetci 4... :wink: v stredu len ja a Denko, dnes tiež ...výlet len ja a on... :wink: :wink: :wink: :wink: ..Simonko bol dneska s tatinkom.... :wink: :wink: :wink:
12. apr 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..že dobručký....nahlas ti záááávidíííím...počuješ??? :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ano počujem.......celkom dobréééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................
12. apr 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ......posluchaju nie na každe 100 slovo ale na 50.......pekne sa hraju.....bez kriku plaču vresku.........niekdy mám pocit že sú vymenený..........a hlavne nemusím po nich zapiať..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: lubim ich :dizzy_face: :dizzy_face: ...............aj stískať sa chodia častejšie......aj pusiny dostávam viac.......akurát som dostala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. apr 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a vidím ťa :slight_smile: :slight_smile:
12. apr 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..mne by stačilo aj každé 30-te slovo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja som túúúú...len mi v kuse vyzvána moj drahý...jááj..chlapi,,,,ked niečo riešia, to jak cez Košice..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj to príde........ :grinning: :grinning: :grinning:
ešteže ťa má bol by stratený............... :grinning: :grinning: :slight_smile:
12. apr 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem ich dať do hajan :slight_smile: :slight_smile:
12. apr 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....myslíííš??..ešte keby si tak povedala, že kedy...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...prišlo....akurát tak lejak...ale to si asi nemala na mysli, že? :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok