Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
12. apr 2013

@jacka..len si ich uzi, kym su taki dobtucki 😵

leninka75
12. apr 2013

@denisenko.....to ma poplietli tie fotky 😅 .....stale ste s rukavnikom?

jacka
12. apr 2013

@denisenko aspon niečo prišlo............... 😀 😀 😀 ..............................nemožeš mať všetko 😀 😀 😀

jacka
12. apr 2013

@leninka75 ved si ich vychutnávam............ 😵 😵 😵 😵 😵 ....ktovie ako sa zajtra vyspia 🙂 🙂 ..........určite dobre 😉

jacka
12. apr 2013

všetky tri detičky pekne spinkaju.........ten veget tu......jááááj..... 🙂 🙂

leninka75
12. apr 2013

@jacka 😵 😵

leninka75
12. apr 2013

@jacka 😀

jacka
12. apr 2013

@leninka75 aká stručná 🙂 🙂

denisenko
12. apr 2013

@jacka aj moje dve detičky spinkajú....tretie dieťa šlo na cestu.... 😠 😠 😔 ...takže tak do polnoci som slamenná vdova... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ešteže tu sú tí smajlovia, že???? 😀 😀 😀 😀

jacka
12. apr 2013

@denisenko to aby letty nemusela vela čítať.... 😵

jacka
12. apr 2013

@denisenko tak si sama?...zatial...?....ideš ho aj čakať?

denisenko
12. apr 2013

@jacka ..sama.....plus dve spiace tornáda... 😀 😀 😀 ..neidem...pojdem spať...aj tak ma zobudí..... 😀 😀 😀 😵 😵 😵

jacka
12. apr 2013

@denisenko ved už spinkaju.....tak nie sú tornáda................či aj vtedy 😀 😀 😀 ...................................zobudí či ty sa zobudíš? 😉 🙂

denisenko
12. apr 2013

@jacka ...teraz je ticho pred búrkou...tá príde skoro ráno.... 😀 😀 😀 😀 ...zobudí ma...už len tým, že príde...ja mám taký plytký spánok..... 😠 ...trochu poklábosime a pojdeme spať...vraj ráno vstáva už pred piatou, lebo idú aj so svokrom do Ba pre nejaké auto... 😠

jacka
12. apr 2013

@denisenko jáj ten spánok ako zajac.......nijaký......poznám dobre....... ☹ 😔 ............................no paráda 😒 😖 .....tak spánok žiadny.......... 😔 😝 ......................to vy kupujete autíčko?.... 🙂 .................................ved zajtra sa možno nebude diať žiadne tornáda....len taký vetrík 😵 🙂 ..... 🙂 .....................................

denisenko
12. apr 2013

@jacka ....my nie..svokrovci.... 😉 😉 😉 nám tie naše dve bohato stačia.... 😒 ..vetrík....to stačí, to prežijeme.... 😀 😀 😀

jacka
12. apr 2013

@denisenko ved to ste aj vy.... 😉 ................a aké idu kupovať....... 🙂 ......................................... 😀 😀 😀 😀 😀 veru prežijete......ty čo budeš robiť ked chlapa mať doma nebudeš?.........idete niekam?...

jacka
12. apr 2013

@denisenko vypínaju nám elektrinu hore dole.....na nervy 😠 😠 😠 ..................poprší a je to tu 😠 😠 ................kde to ja žijem 😢 😢 😠 😠

denisenko
12. apr 2013

@jacka ....no...fabiu..aspon sa mi tak zdá.... 🙂 ...nie.....my len vonku, ak bude dobré počasie...chcem vytiahnúť Deniskovi nový bike, čo dostal pod stromček...ale nejako sa zdráha,. že to na nom ešte nevie...a táááák....tak aspon po ulici nech skúša...a Simčo ho bude nahánať.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...to máte stále tak???...u nás pršalo...vyzeralo to skoro ako búrka, len nehrmelo....a neblýskalo sa.....ale aj tak....

jacka
12. apr 2013

@denisenko ........a vy ste mali aj 16?.....nám Maťko tiež zo začiatku nechcel bicykel..............ale zvykol si......teraz nedá na neho dopustiť.....ale my sme to kupovali pred dvoma rokmi..... 😉 ,................................Simčovi treba tiež......trojkolku nech mama tlačí 😀

jacka
12. apr 2013

@denisenko ..........................stále na nervy...... 😠 😠 😠 😠 ...................tu teraz leje......dúfam že zajtra bude aspon 😎 😎 😎 svietiť

denisenko
12. apr 2013

@jacka ..nám celé poobedie svietilo 😎 😎 😎 😎 😎 ešte ked sme išli od vlaku tak stále pražilo...a zrazu....z ničoho nič...preto mi to prišlo ako búrka.....také...divoke.... 😀 😀 😀 ....hej na 16-tke lieta ako fretka.... 😀 😀 😀 a trojkolka...Simčo je ešte malý, nemáme takú na tlačenie, ale bez tej rúčky a to tak o rok..... 🙂

jacka
12. apr 2013

@denisenko čože,.........?????.....slnko???...kde vy bývate?........ 😅 ............................to prečo si nič neposlala.........my sme tu mali zamračené s prehánkami............hnus vonku........ale aspon teplo 🙂 😉 .....................................................ked ziatí ako dobre je na 20 tak ani nezlezie 😀 😀 😀 😀 ...................

denisenko
12. apr 2013

@jacka ..tak na to sa aj ja spolieham..už ho tam len dostať.... 😀 😀 😀 ...vidíš....to zato, že som tu pol dna nebola...by som ti bola poslala, mali sme až až.... 😉

jacka
12. apr 2013

@denisenko nabuduce pošli aj keby neviem čo bolo........ja beriem slnko stále .....teda aspon na jar.......... v lete velmi eeee 😝 😀 ..........................som zvedavá ako sa zajtra bude páčiť bicykel Deniskovi 😵 😵 😵 😵 ............

denisenko
12. apr 2013

@jacka ...tak pošlem..... 😉 ...ešte musím kdesi pohladať prilbu...pre istotu..... 😀 😀 😀 aj ked..on padá aj pešo na rovnej ceste...celá mama...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. apr 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................tak treba kopať ....tam bude poklad 😀 😀 😀 😀 .....................ešte mu bude dobrá?.....myslíš? 😉

dakujem 😎

denisenko
12. apr 2013

@jacka ..prilba???...kupovali sme novú minulý rok...a tak sa mi zdá aj podla čiapok, že mu už hlavička nerastie..... 🙂 ...poklad???....to už by sme museli byť miliardári........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 -...aj ked...priznávam, že odkedy tie pády podedili moje detičky..ja už nepadám..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. apr 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fajné dedičstvo si im dala 😀 😀 😀 😀 ...............................a už ste niekde kopali? 😀 😀 😀 😀 ....................................aha tak nič ak vlani.....to mu ešte vydrž až až.... 🙂 ......že aj aj som si to všimla.........teraz ide skor do výšky ako do hlavy 😉

denisenko
12. apr 2013

@jacka ...hej? aj u vás???...ved už som mu kupovala čiapky na 8 rokov.... 😠 😠 😠 ....Denisko ten kope stále..... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre