• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. januára 2017 
@denisenko ja ani neviem aké velkosti má jeho hlava..... :pensive: .............................to nie je len na čiapke....Maťkovi som kupovlaa vetrovku 9-1é rokov a akurát......v tescu ....tam su divné vlekosti.....Peťko nosí vetrovku .....5-6....je mu dobrá............................................kolená má aké?...modré krvavé?
12. apr 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...to sa čudujem, ale kolená ma celé...u neho si to vždy odnesú dlane.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to číslovanie...ja už niekedy neriešim, sa teším, že ešte chvílku a budem mu kupovať rovnaké ako na mna...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................však mu požičiaš svoje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo kupovať....šetri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................tak dlane.......chuda :frowning2: :slight_smile: ..................... rukavice :wink:
12. apr 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...som mu v stredu po plavárni kupovala nové veci, pretože všetko mal mokré...a rifle že 128 ..na dlžku fajn, ale na šírku....tak dvaja by tam vošli a to nie je chudý..... :angry: :angry: :angry:
12. apr 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..už som mu rukavice kúpila.... :grinning: :grinning: :grinning: ..moje..no to vieš....sukne nosiť nebude.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani rifle bokovky ...si myslím... :grinning: :grinning: :grinning: ale sem tam oblečie moju vestu alebo mikinku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko už oblečie?..............ja sa picnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................to čo máš za velkosť....hned by som menila :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: .................takže ....teraz závidím ja :wink: :slight_smile: .....................................................rukavice aj nosí.... :wink:
12. apr 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko 128 sa aj mne zdá dosť veliká......teda široká :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........................ja by smo veru nohavice od okan nekupila.....by som sa netrafila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...nezávid...nemáš čo.... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ....čochvíla obuje aj moje tenisky a ešte len to bude.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..na tenisky som háklivá...nedáááám...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ale moja mám čo.............. :wink: závidieť :frowning2: ...............tam tuky hentam tuky....tuto tuky.....a všade tuky :grinning: :grinning: :grinning: ...............ale nech hlavne že je mne dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................................tenisky ...stavím sa že dáš :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..pojdem pomaličky do hajan.........prší aspon sa hádam dober deti vyspia...... :slight_smile: :dizzy_face: .....aby aj zajtra pokračovali v tom dobrom..... :dizzy_face:
12. apr 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dobrú nocku.....pekne sa aj vy vyspinkajte :slight_smile: :slight_smile:
12. apr 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...pekné sny....idem aj ja :wink:

dobrú nocku...
12. apr 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.......... :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
13. apr 2013 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.,.... :wink: práve počúvam, že zajtra , pondelok a utorok má byť krásne jarné počasie....hned mám lepšiu náladičku.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. apr 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....a ide sa variť.....dnes kremová brokolicová polievočka a kuracia čína..... :wink: :wink: :wink: :wink:
13. apr 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte!.......vy nemozete spavat? :sweat_smile:
13. apr 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ...ja som bola hore do 23.15...a potom okolo polnoci prišiel moj mužíček...ešte že som zvyknutá na tých 5 hodín spánku.... :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to sa varí...pustila som si Lucie a vyspevujem....ešteže som sama doma..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..uff...dalšie polienká pod kotol..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 neverím že ty si spala do 9tej.... :slight_smile: :slight_smile:
@denisenko to aby ti zima nebola......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........
13. apr 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
13. apr 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nedalo mi tam tých smajlov.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 ale ťa vidíííím...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...to ani simco nebol doma? :wink: .....susedia nedosli zvonit? :grinning:
13. apr 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ....spal..našťastie.... :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...susedia..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo si..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už sú zvyknutý, že ziapem po deťoch, tak si isto ani nevšimli...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...Denisko pomáha starkému spratovávať konáre....som zvedavá, ktorý príde prvý naštvaný..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .....to akože spev a krik po deťoch v rovnakej tónine??!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......prvé prídu konáre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.....trampolína nahodená deti sa môžu vyblázniť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...a dokonca sa u nás rozvidnieva!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......žeby to bolo tým, že umývam okná ??!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte
upratovací maratón za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , aj slniečko sa skrylo a už kropí

matulka prijali do skolky...som v to dufala, ale teraz som z toho taká nijaká....už mám na papieri, že je velký chlapček....manzel skonštatoval, že neviem, čo chcem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 ..to už do školky???? :confused: :confused: :confused: ...ten čas fakt letí..... :pensive: :pensive: :pensive:
@leninka75 už si doumývala???.....príd aj k nám..... :wink:
13. apr 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
achooooooooooooooooj :grinning:
13. apr 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok