• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

9. decembra 2016 
@letty86 fuha.......školka....... :frowning2: ....viem čo prežívaš........ :cry: :cry: ..............ja som plakala ako malá.............ale medzi deťmi mu bude dobre.......uviíš.....zvládla si Vikinku zvládneš aj Maťka...................... :slight_smile:
@leninka75 baby sa vybláznili na trampolíne?........aj počasie celkom ušlo....škoda len že fúúúúúúúka.......sem tam prší........ :grinning:
@denisenko kto prišiel skor naštavaný....kto to nevydržal?.......a ako autíčku už hi maju :dizzy_face: :dizzy_face:

dobrú nocku :dizzy_face:
13. apr 2013 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte........ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. apr 2013 o 07:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
čafte :slight_smile:
14. apr 2013 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte!..........čo ste všetky nejaké stručné :confused: :confused: :confused: :confused:

@denisneko...a šup na druhé kolo okien :slight_smile: ...doumývam a prídem :slight_smile: .......trafím podľa spevu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka........Lolka sa zatiaľ trochu bojím...zabudla od minulého roka :frowning2:......ale ona do toho zasa vhupne :wink: :wink: :wink:....ty si čo včra celý deň robila??:..

@letty86....vieš čo ja mám kameň v žalúdku od kedy som si dala žiadosť do škôlky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:.......tak mi prišlo nedobre keď som čítala, že Maťka vzali :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:.............úplne ťa chápem !!!!!!!!!!

@katka1819...no čaf!!! :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2013 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@leninka75 doobedu sme boli v obchode......poobede vonku na bicykloch..................................Lolka si zvykne.... :slight_smile: :slight_smile: ................čo si varila?......ideme ešte trochu von nech sa vybláznia ked je :sunglasses: :sunglasses: .....len škoda že fúka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2013 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ahojteeee...
Takže super víkend za nami. Sme sa zabavili, pokecali, zatancovali. Super. A môže začať ´další týždeň. Zo začiatku krásny a teplý a ku koncú upršaný :angry:
14. apr 2013 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
14. apr 2013 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
Dobré ranko :wink:
15. apr 2013 o 05:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
pekné ránečko slniečkovééééééééé :sunglasses: :grinning: :wink:
15. apr 2013 o 07:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
ahojte......... :sunglasses: :sunglasses:

aké ste vy stručné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
15. apr 2013 o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ráááááánečko!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .........
15. apr 2013 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ...neboj zmiznem a hneď sa to tu rozbehne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2013 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@utka......riadna zábava bola :slight_smile: :slight_smile: ..kukám, že si aj Lucku trošku ponatriasala :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:............a nestraš s dažďom, chceme ísť v sobotu do Nitry na výstavu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. apr 2013 o 08:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka .........tiež ste boli väčšinou vonku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..ja som včera bleskovo navarila kurča + plnka + ryža a hajde von :slight_smile: :slight_smile: .....Lolka sa už osmelila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........
15. apr 2013 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ..nechce sa ti v sobotu do Nitry??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
15. apr 2013 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte...

@leninka75 to nestraším ja, ale www.shmu.sk :unamused:
15. apr 2013 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 čo je v Nr?...... :dizzy_face: :dizzy_face:
inak.mna s tej školky švihne...................mám doniesť papier že bol tri dni doma....................pením..........
15. apr 2013 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ták nemám slov :frowning2:... Tie učiteľky to berú nejako zvláštne. Však aj v škole môže tri dni ospravedlniť rodič...
15. apr 2013 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ...Gardenia...výstava kvetov, bonsajov atď :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.....mohla by si. :dizzy_face: :dizzy_face: .... .nemusíte len na traktory :wink: :wink: :wink: .......však nech Peťko niečo namaľuje a doneste do škôlky :grinning: :grinning: :grinning: ...fakt sú tam trafení :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......to máš doniesť od Dr. či ty máš napísať?.....
15. apr 2013 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@utka ani ja :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

@leninka75 ......to neviem či ich bude baviť.....ja by som šla......skusim s mužom pokecať...... :slight_smile: :dizzy_face: .....žeby sme dali rande? :wink: .....................ved sa musím popýtať čo zase chcú................ale trochu musím vychladnuť :grinning: :angry:
15. apr 2013 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ...ukecaj ich :wink: ...určite sa nájdu aj veci pre chlapov :slight_smile: ..stromčeky, kosačky, píly, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......bonsaje sú tam nádherné..to sa muž vždy vyžíva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....ja si pokúpim kvietky na balkón a všetci sme spokojní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. apr 2013 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ....ty nemáš šancu vychladnúť!! :wink: .....stále ťa niečim rozpália :grinning: :grinning: :angry: :angry: :frowning2:
15. apr 2013 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 urobím všetko preto :dizzy_face: ..............................kosačky...píly.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

vy ste mali aký víkend........... :slight_smile: :wink: :sunglasses:
15. apr 2013 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...žienky moje...krásny den pred nami..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..už od skorého rána som v "švungu".....najskor spadol Simonko a rozbil si nos...no..prežijeme....potom som si v klude spravila kávu, vyprevadila Niska do školy a že slnečné ránko na balkone....zachvílu mi volali zo školy, že Denisko spadol po ceste, má rozbité čelo a radšej nech prídem....tak som letela do školy, potom k detskej, a na chirurgiu....čelo je našťastie bez štichov, len mu to museli stiahznuť....mu to dosť krvácalo...polka tváre zoškretá, nosík tiež...koleno rozbité.....tak dúfam, že dnešnú smolu už máme za sebou..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. apr 2013 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 čo je v Nitre??? :confused:
15. apr 2013 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 ......ked ju uvidím tak vybuchnem............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: .......................som mala dať písomnu sťažnosť......ktovie či s nou hodila pokec :angry: :angry: :angry:
15. apr 2013 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
15. apr 2013 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ........takže prajem krásny dníček........ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .....teraz je Denisko doma?
15. apr 2013 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ...nie....je v škole....som sa pýtala či chce ísť, povedal že hej.. :slight_smile: ...som mu dala inštrukcie, že keby sa mu hocičo nezdalo, nech povie triednej...aj s nou som sa rozprávala....takže hádam to bude ok...akurát tak, že zas sme skončili s plaveckým..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale som rada, že sa nič horšie nestalo, aj ked vyzerá ako válečník..... :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2013 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka ...písomnú sťažnosť ešte stále možeš podať.... :wink:
15. apr 2013 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok