• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

6. decembra 2016 
@leninka75 tak už viem, čo je v NR :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: stačí dočítať.....
15. apr 2013 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@utka nevieš, či sú výsledky z matematického klokanka už dneska??? :confused: :confused: :confused:
15. apr 2013 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko nebude to teraz blbé....... :sweat_smile: :sweat_smile: ............... :confused:
15. apr 2013 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka čo???...tá sťažnosť?....to už hej....ale pri najbližšej príležitosti to daj na papier....a verím tomu, že ešte ti príleťžitosť isto dajú....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2013 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko tak si ho dala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..................ved oni ti zavolajú keby niečo :slight_smile: .................................že válečník...... :slight_smile: :slight_smile: ............dúfam že obaja budu o.k..... :dizzy_face: ......................tak pojde inokedy na plavecký..........................ale ináč táto smola by mohla už konečne od vás odísť...že?.....čo ju niekam nepošleš :wink:
15. apr 2013 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko však ja si počkám.............kedy ma zas vytočí.......alebo mrzko na mna kukne..............chce vojnu.-................má ju :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry: :angry:
15. apr 2013 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko vy ste mali aký víkend?......som kuk foto na fb....................jáj Simonko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je taký poklad krásny..............a na tej motorke.......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: že čo sa za mladi naučíš :slight_smile: :slight_smile:
15. apr 2013 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ..tuším si aj ty válečník..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nedaj sa.... :wink: ....víkend...čo ti bidem....dlhýýýý..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a motorku mi ani nespomínaj....kukám z okna, a moja milovaná poplovička vraví Deniskovi...: sadaj, povozím ťa..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2013 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko ....Denisko ma inšpiruje........... :wink: ..............................dlhý?...ved bolo pekne...........................aj sadol?....či si zasiahla......... :wink: ........................mna ide len švihnuť ked cuvaju do dvora a Maťko sedí mužovi na kolenách...........nieto ešte motorka :pensive: .....................či my máme iný pohlad.....na svet ako chlapi......alebo čo v tom je? :pensive:
15. apr 2013 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ...že sedí na kolenách???...ja som zistila, že ked chodia zo školy autom, tak ho tatinko nechá kúsok šoférovať...a teraz mi povedz.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ja neviem, sú to chlapci...a my sme maminky ustráchané...ale aj tak...odtiaľ potiaľ....a basta..... :angry: :angry: :angry:
15. apr 2013 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
...a najlepšie bolo na chirurgii...taký fajn doktor tam je, a že:...ty si tu už zas????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2013 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko noooo.....ved nedočiahne.............či už?...............to ani neviem............ :confused: :confused: :confused: teraz si ma vyplašila...musím zistiť............................počuj ......ked som šla pre Maťka vravím Peťkovi chod si sadkať priputam ťa ja hned prídem zamknem .....................ja prídem za ním on sedí za volantom...kluč v zapalovaní.........ja oči na vrch hlavy.......utekaj preč.....a on že len otočí................ja neopováž........v jeho reči tzn.....že urob to hned .....aj otočil.......aj naštartoval...aj sa zlakol.............................všetko má svoje hranice...... :unamused: ...........................to vieš mi vidíme dopredu čo sa stane...... :frowning2:
15. apr 2013 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko .......takže už tam máte známosť na chire.........to sa vždy zíde :grinning: :grinning:
15. apr 2013 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ...no dakujem pekne za takú známosť....keby to bola aspon plastická chirurgia, bžeby som si dala tie vrásky z nich odstrániť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...Denisko vie naštartovať ešte z talianska.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...predsa len máme akési zodpovednejšie videnie ako tí chlapi....
15. apr 2013 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko nemáš začo..... :grinning: :grinning: ale chira sa ti viac zíde.......................a plastika....kdeže ty máš vrásky.......moja....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............tak toto neviem či vie Maťko štartovať..... :confused: :confused: :confused: :confused: ....................ale chce chodiť na cvičisko že vraj bude šoferovať..........hned som to zatrhla....však má len 6.......to čo toto.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:
15. apr 2013 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ty strašne rýchlo píšeš..... :grinning: :grinning:
15. apr 2013 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ..ja a rýchlo??....čo si....ti niečo prezradím.....som zo strojopisu prepadala..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ááá....druhý válečník práve vstal....už tu lietajú prázdne plastové fľaše po celom dome...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2013 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasné že si prepadla....veríme.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................................u nás na škole s toho nik neprepadol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hádže bomby?.... :grinning: :grinning: .........................
15. apr 2013 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
a ešte som čosi chcela...Denisko mi ráno vravel, že : mamí, snival sa mi strašný sen.....mal som škaredého smajlíka z diktátu....,z 12-tich slov som mal dobre len jedno.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chúda moje, čo sa mu sníva.... :pensive: :pensive: ....a to on celkom dobre píše diktáty.. a ráno ešte stihol dostať dvoch smajlíkov ako jednotky, kým som prišla...a v zborovni mu dali cukríky, ked mu ošetrili to čelo...že zato, že neplakal....tak dostal 3 cukríky...a vieš čo urobil???....1 zjedol a dva dal kámošom..... :confused: :confused: :confused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. apr 2013 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@jacka ....chceš vidieť vysvedčenie...na pol roka tam svieti ....5..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: váááážne.....v prvom ročníku na strednej....xi,xi, xi..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2013 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: určite........chcem :grinning: :grinning: vidieť :grinning: :grinning:
15. apr 2013 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ktovie čo sa mi odohráva v hlavičke.....tak vidieť do nich :pensive: :pensive: :pensive: ...................................aký prajný podelil sa....... :dizzy_face: :dizzy_face: fakt neplakal?.....statočný je....ani u dr. nevyronil slzičku? :slight_smile: :slight_smile:
15. apr 2013 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ...nie..on plače od jedu, ale málokedy od bolesti...aj doktorka vravela, že má ten prah bolesti veľmi vysoko...... :slight_smile: ...na chirurgiii sa zvíjal, ked mu to stláčali ale ani slzu nevyronil.......zato pojdeme spolu na zmrzlinu, pan doktor nakázal odmenu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2013 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko dr musíš posluchať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................................fíha.....prah bolesti má vysoký?..........na chlapa dobré :wink: ...........
15. apr 2013 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka ...musím, musím.... :grinning: :grinning: :grinning: ...si pamätám, že ani pri jednom očkovaní neplakal...ani ked mu šili bradu.... :confused: :confused: :confused:
15. apr 2013 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
....obed za nami...ide sa do ulííííc..... :wink:
15. apr 2013 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............................no neviem či je to aj dobré zas tej druhej stránky..... :pensive: :sweat_smile: ...................ale možno s toho vyrastie....nie?
15. apr 2013 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko do ulíc.........čo tam.....chytať bronz?... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
bežte a ešte prídite :dizzy_face:
15. apr 2013 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ufff...chudáčikovia malý, takýto letecký deň mali...Neviem, dnes by mali byť výsledky klokanka, ale nič :frowning2:.
Ja som bola dnes v poradni. Všetko je OK.
15. apr 2013 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
.......a presne sa stalo čo som si myslela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. apr 2013 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok