Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
15. apr 2013

@leninka75 tak už viem, čo je v NR 😀 😀 😀 😀 😀 stačí dočítať.....

denisenko
15. apr 2013

@utka nevieš, či sú výsledky z matematického klokanka už dneska??? 😕 😕 😕

jacka
15. apr 2013

@denisenko nebude to teraz blbé....... 😅 😅 ............... 😕

denisenko
15. apr 2013

@jacka čo???...tá sťažnosť?....to už hej....ale pri najbližšej príležitosti to daj na papier....a verím tomu, že ešte ti príleťžitosť isto dajú....... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
15. apr 2013

@denisenko tak si ho dala 😵 😵 😵 ..................ved oni ti zavolajú keby niečo 🙂 .................................že válečník...... 🙂 🙂 ............dúfam že obaja budu o.k..... 😵 ......................tak pojde inokedy na plavecký..........................ale ináč táto smola by mohla už konečne od vás odísť...že?.....čo ju niekam nepošleš 😉

jacka
15. apr 2013

@denisenko však ja si počkám.............kedy ma zas vytočí.......alebo mrzko na mna kukne..............chce vojnu.-................má ju 😀 😀 😀 😠 😠 😠

jacka
15. apr 2013

@denisenko vy ste mali aký víkend?......som kuk foto na fb....................jáj Simonko 😵 😵 😵 😵 😵 to je taký poklad krásny..............a na tej motorke.......... 😵 😵 😵 😵 že čo sa za mladi naučíš 🙂 🙂

denisenko
15. apr 2013

@jacka ..tuším si aj ty válečník..... 😀 😀 😀 😀 😀 nedaj sa.... 😉 ....víkend...čo ti bidem....dlhýýýý..... 😀 😀 😀 😀 a motorku mi ani nespomínaj....kukám z okna, a moja milovaná poplovička vraví Deniskovi...: sadaj, povozím ťa..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
15. apr 2013

@denisenko ....Denisko ma inšpiruje........... 😉 ..............................dlhý?...ved bolo pekne...........................aj sadol?....či si zasiahla......... 😉 ........................mna ide len švihnuť ked cuvaju do dvora a Maťko sedí mužovi na kolenách...........nieto ešte motorka 😔 .....................či my máme iný pohlad.....na svet ako chlapi......alebo čo v tom je? 😔

denisenko
15. apr 2013

@jacka ...že sedí na kolenách???...ja som zistila, že ked chodia zo školy autom, tak ho tatinko nechá kúsok šoférovať...a teraz mi povedz.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....ja neviem, sú to chlapci...a my sme maminky ustráchané...ale aj tak...odtiaľ potiaľ....a basta..... 😠 😠 😠

denisenko
15. apr 2013

...a najlepšie bolo na chirurgii...taký fajn doktor tam je, a že:...ty si tu už zas????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. apr 2013

@denisenko noooo.....ved nedočiahne.............či už?...............to ani neviem............ 😕 😕 😕 teraz si ma vyplašila...musím zistiť............................počuj ......ked som šla pre Maťka vravím Peťkovi chod si sadkať priputam ťa ja hned prídem zamknem .....................ja prídem za ním on sedí za volantom...kluč v zapalovaní.........ja oči na vrch hlavy.......utekaj preč.....a on že len otočí................ja neopováž........v jeho reči tzn.....že urob to hned .....aj otočil.......aj naštartoval...aj sa zlakol.............................všetko má svoje hranice...... 😒 ...........................to vieš mi vidíme dopredu čo sa stane...... ☹

jacka
15. apr 2013

@denisenko .......takže už tam máte známosť na chire.........to sa vždy zíde 😀 😀

denisenko
15. apr 2013

@jacka ...no dakujem pekne za takú známosť....keby to bola aspon plastická chirurgia, bžeby som si dala tie vrásky z nich odstrániť..... 😀 😀 😀 😀 ...Denisko vie naštartovať ešte z talianska.... 😝 😝 😝 😝 😝...predsa len máme akési zodpovednejšie videnie ako tí chlapi....

jacka
15. apr 2013

@denisenko nemáš začo..... 😀 😀 ale chira sa ti viac zíde.......................a plastika....kdeže ty máš vrásky.......moja....... 😵 😵 😵 ...............tak toto neviem či vie Maťko štartovať..... 😕 😕 😕 😕 ....................ale chce chodiť na cvičisko že vraj bude šoferovať..........hned som to zatrhla....však má len 6.......to čo toto.... 😝 😠 😠

jacka
15. apr 2013

@denisenko ty strašne rýchlo píšeš..... 😀 😀

denisenko
15. apr 2013

@jacka ..ja a rýchlo??....čo si....ti niečo prezradím.....som zo strojopisu prepadala..... 😀 😀 😀 😀 😀 ....ááá....druhý válečník práve vstal....už tu lietajú prázdne plastové fľaše po celom dome...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. apr 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 jasné že si prepadla....veríme.......... 😀 😀 😀 😀 ................................u nás na škole s toho nik neprepadol 😀 😀 😀 😀 😀
hádže bomby?.... 😀 😀 .........................

denisenko
15. apr 2013

a ešte som čosi chcela...Denisko mi ráno vravel, že : mamí, snival sa mi strašný sen.....mal som škaredého smajlíka z diktátu....,z 12-tich slov som mal dobre len jedno.... 😀 😀 😀 😀 chúda moje, čo sa mu sníva.... 😔 😔 ....a to on celkom dobre píše diktáty.. a ráno ešte stihol dostať dvoch smajlíkov ako jednotky, kým som prišla...a v zborovni mu dali cukríky, ked mu ošetrili to čelo...že zato, že neplakal....tak dostal 3 cukríky...a vieš čo urobil???....1 zjedol a dva dal kámošom..... 😕 😕 😕 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
15. apr 2013

@jacka ....chceš vidieť vysvedčenie...na pol roka tam svieti ....5..... 😀 😀 😀 😀 😀 váááážne.....v prvom ročníku na strednej....xi,xi, xi..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. apr 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 určite........chcem 😀 😀 vidieť 😀 😀

jacka
15. apr 2013

@denisenko ktovie čo sa mi odohráva v hlavičke.....tak vidieť do nich 😔 😔 😔 ...................................aký prajný podelil sa....... 😵 😵 fakt neplakal?.....statočný je....ani u dr. nevyronil slzičku? 🙂 🙂

denisenko
15. apr 2013

@jacka ...nie..on plače od jedu, ale málokedy od bolesti...aj doktorka vravela, že má ten prah bolesti veľmi vysoko...... 🙂 ...na chirurgiii sa zvíjal, ked mu to stláčali ale ani slzu nevyronil.......zato pojdeme spolu na zmrzlinu, pan doktor nakázal odmenu..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. apr 2013

@denisenko dr musíš posluchať 😀 😀 😀 😀 ..................................fíha.....prah bolesti má vysoký?..........na chlapa dobré 😉 ...........

denisenko
15. apr 2013

@jacka ...musím, musím.... 😀 😀 😀 ...si pamätám, že ani pri jednom očkovaní neplakal...ani ked mu šili bradu.... 😕 😕 😕

denisenko
15. apr 2013

....obed za nami...ide sa do ulííííc..... 😉

jacka
15. apr 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............................no neviem či je to aj dobré zas tej druhej stránky..... 😔 😅 ...................ale možno s toho vyrastie....nie?

jacka
15. apr 2013

@denisenko do ulíc.........čo tam.....chytať bronz?... 😎 😎 😎 😎
bežte a ešte prídite 😵

utka
15. apr 2013

@denisenko ufff...chudáčikovia malý, takýto letecký deň mali...Neviem, dnes by mali byť výsledky klokanka, ale nič ☹.
Ja som bola dnes v poradni. Všetko je OK.

leninka75
15. apr 2013

.......a presne sa stalo čo som si myslela 😅 😅 😅 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre