• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@denisenko ......ja neviam, ale nie si ty trošku náročná?? :grinning: .....hádam by si nechcela krásny slnečný deň bez nejakej šokovej príhody?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........máš to doma pekné kvetinky :wink: ......a tej 5 ani ja neverím.....pokiaľ neuvidím neverím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moji dvaja válečníci.....len sa nechceli fotiť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...hladala som...nenašla som....dokazy asi zničené, aby náhodou deti nenašli..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mám tu druhý ročník....touž bolo lepšie...a posledný....štvrtý.... :wink: :wink: :wink:
15. apr 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...pekná dostatočná vám stačí????.....
15. apr 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 čo???
15. apr 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko si dobrá...
15. apr 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
15. apr 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja som mala raz z chémie za 4 a raz z fyziky...
15. apr 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
my sme mali včera návstevu, dodli sme sa, že nech prídu o 2hej, prisli o 14,45, moj muž bol úplne mimo z tej ich presnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:už o 14,05 hundral, že meskajú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko to aby jednému nebolo luto, že je druhý zranený, či ako :pensive: ....a niska neodprevádzaš až ku skole?
15. apr 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 -......si toho tvojho drahého neviem predstaviť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako pozerá na hodinky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak, tak...aby im ľúto nebolo....nie.....Nisko už chodí sám.... :angry: :angry: :angry:
15. apr 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ale chalanom to nepovieme, že???.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko jasné, že nieeee!!! Čosíííííí???
15. apr 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ani si nepredstavuj :sweat_smile: mám doma krála :grinning: :grinning: :grinning: vikinke vysvetloval, že chodiť na cas, je výsadou krála
aj ti ho samého pustia domov :confused:
15. apr 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..sa máááte.... :grinning: :grinning: áno..pustia...už chodí od pol roka...tuším takm nejako....som ho chodila čakať na najväčšiu križovatku a ked som sa presvedčila, že ju zvláda, tak chodí sám....
15. apr 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ja Vikiho asi pustím až od budúceho roka samého...mám nejaký strach z toho :frowning2:...
15. apr 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@utka my to máme blízko, ale ja pekne krásne pojdem s nou, aj na buduci rok...
15. apr 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nisko by mohol kludne aj odrodiť, ked má taký vysoký prah bolesti :wink:
15. apr 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka
@letty86 to nie je o strachu....ale o chodení s rukami vo vreckách..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak chaloši dneska bojovali :sweat_smile: a vysvedčká máš krásne :wink:
15. apr 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes sme boli celý deň vonku :sunglasses: skoro :wink: .....mám aj jednu dobrozlú novinku dozvedeli sme sa že je švagrinka nastávajúca tehotná...ale takým štýlom že ráno musela do nemocky čo začala krvácať...tak čakáme čo bude :pensive: vraj začínajúci potrat a tááááák sa tešila , už museli ísť s pravdou von ...no som z toho naprd
15. apr 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som konečne dala sušiť prádlo na von :slight_smile: a jááááko voníííííííí :grinning:
15. apr 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 hmmm...tak to mi je ľúto... :frowning2:
15. apr 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne slniečkové ránko.... :wink: :wink: :wink:
16. apr 2013 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte........

@denisenko krásne krásne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. apr 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ránečko!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@denisenko ..juj tie fotečky válečníkov som ti ani neodklikla, že páči sa mi to..tak mi srdco stislo, keď som ich videla takých dobojovaných :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...zlatíčka!!!.......inak to sa ako Deniskovi a Simkovi stalo?.-...Simko to by som aj chápala, ale Deniskovi sa šmyklo, či sa potkol či ako??? :confused: :confused: :confused: :confused: .

@letty86....si môžem ruku podať s tvojím mužom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........

@katka1819...tiež som včera vonku sušila prádlo, ale nemám to rada, lebo mám pocit, že mi vyfúkalo všetku aviváž :angry: ..ako švagrinka???......

@jacka......a ty si kde moja???.... :confused: :confused: :confused:
16. apr 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..zas ma tu tuším niekto predbehol!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :wink: :wink: :wink: :wink:
16. apr 2013 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .. s tým vysvečkom som si mysela, že si robiš srandu!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .........ako dobrá siiiiiiiii!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......nemala si to rada, či čo??? :confused:
16. apr 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ....Denisko šiel do školy a ako vždy ..zakopol..lenže klasika...ruky vo vreckách...tak spadol na tváričku.... :angry: ..u neho nič nové....minule sme šli na plaváren, tak po ceste z vlaku na bus, čo je 50 metrov...spadol 3 krát.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...normálka...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko "hepy brsdeeeeeej tu ju"......všetko najkrajšie k tej 25ke :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 ....áááno..presne..... :wink: :wink: :wink: :wink: dakujeeeeem :wink: :wink: :wink: :wink:
16. apr 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok