Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
15. apr 2013

@denisenko ......ja neviam, ale nie si ty trošku náročná?? 😀 .....hádam by si nechcela krásny slnečný deň bez nejakej šokovej príhody?? 😀 😀 😀 😀 ........máš to doma pekné kvetinky 😉 ......a tej 5 ani ja neverím.....pokiaľ neuvidím neverím 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. apr 2013

moji dvaja válečníci.....len sa nechceli fotiť..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. apr 2013

...hladala som...nenašla som....dokazy asi zničené, aby náhodou deti nenašli..... 😀 😀 😀 😀 ale mám tu druhý ročník....touž bolo lepšie...a posledný....štvrtý.... 😉 😉 😉

denisenko
15. apr 2013

...pekná dostatočná vám stačí????.....

utka
15. apr 2013

@leninka75 čo???

utka
15. apr 2013

@denisenko si dobrá...

denisenko
15. apr 2013

@utka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
15. apr 2013

@denisenko ja som mala raz z chémie za 4 a raz z fyziky...

letty86
15. apr 2013

ahojte 😉
my sme mali včera návstevu, dodli sme sa, že nech prídu o 2hej, prisli o 14,45, moj muž bol úplne mimo z tej ich presnosti 😀 😀 😀 😀už o 14,05 hundral, že meskajú 😀 😀 😀 😀
@denisenko to aby jednému nebolo luto, že je druhý zranený, či ako 😔 ....a niska neodprevádzaš až ku skole?

denisenko
15. apr 2013

@letty86 -......si toho tvojho drahého neviem predstaviť.... 😀 😀 😀 😀 ako pozerá na hodinky.... 😀 😀 😀 😀 ...tak, tak...aby im ľúto nebolo....nie.....Nisko už chodí sám.... 😠 😠 😠

denisenko
15. apr 2013

@utka ale chalanom to nepovieme, že???.... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
15. apr 2013

@denisenko jasné, že nieeee!!! Čosíííííí???

letty86
15. apr 2013

@denisenko ani si nepredstavuj 😅 mám doma krála 😀 😀 😀 vikinke vysvetloval, že chodiť na cas, je výsadou krála
aj ti ho samého pustia domov 😕

denisenko
15. apr 2013

@utka 😀 😀 😀 😀 😀
@letty86 😀 😀 😀 😀 ..sa máááte.... 😀 😀 áno..pustia...už chodí od pol roka...tuším takm nejako....som ho chodila čakať na najväčšiu križovatku a ked som sa presvedčila, že ju zvláda, tak chodí sám....

utka
15. apr 2013

@denisenko ja Vikiho asi pustím až od budúceho roka samého...mám nejaký strach z toho ☹...

letty86
15. apr 2013

@denisenko
@utka my to máme blízko, ale ja pekne krásne pojdem s nou, aj na buduci rok...

letty86
15. apr 2013

@denisenko nisko by mohol kludne aj odrodiť, ked má taký vysoký prah bolesti 😉

denisenko
15. apr 2013

@utka
@letty86 to nie je o strachu....ale o chodení s rukami vo vreckách..... 😝 😝 😝 😝 😝

katka1819
15. apr 2013

@denisenko tak chaloši dneska bojovali 😅 a vysvedčká máš krásne 😉

katka1819
15. apr 2013

dnes sme boli celý deň vonku 😎 skoro 😉 .....mám aj jednu dobrozlú novinku dozvedeli sme sa že je švagrinka nastávajúca tehotná...ale takým štýlom že ráno musela do nemocky čo začala krvácať...tak čakáme čo bude 😔 vraj začínajúci potrat a tááááák sa tešila , už museli ísť s pravdou von ...no som z toho naprd

katka1819
15. apr 2013

dnes som konečne dala sušiť prádlo na von 🙂 a jááááko voníííííííí 😀

utka
15. apr 2013

@katka1819 hmmm...tak to mi je ľúto... ☹

denisenko
16. apr 2013

krásne slniečkové ránko.... 😉 😉 😉

jacka
16. apr 2013

ahojte........

@denisenko krásne krásne 😎 😎 😎 😎 😎

leninka75
16. apr 2013

ránečko!! 😎 😎 😎 😎

@denisenko ..juj tie fotečky válečníkov som ti ani neodklikla, že páči sa mi to..tak mi srdco stislo, keď som ich videla takých dobojovaných ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...zlatíčka!!!.......inak to sa ako Deniskovi a Simkovi stalo?.-...Simko to by som aj chápala, ale Deniskovi sa šmyklo, či sa potkol či ako??? 😕 😕 😕 😕 .

@letty86....si môžem ruku podať s tvojím mužom 😀 😀 😀 😀 .........

@katka1819...tiež som včera vonku sušila prádlo, ale nemám to rada, lebo mám pocit, že mi vyfúkalo všetku aviváž 😠 ..ako švagrinka???......

@jacka......a ty si kde moja???.... 😕 😕 😕

leninka75
16. apr 2013

@jacka ..zas ma tu tuším niekto predbehol!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😉 😉 😉 😉

leninka75
16. apr 2013

@denisenko .. s tým vysvečkom som si mysela, že si robiš srandu!! 😅 😅 😅 😅 😅 .........ako dobrá siiiiiiiii!! 😀 😀 😀 😀 .......nemala si to rada, či čo??? 😕

denisenko
16. apr 2013

@leninka75 ....Denisko šiel do školy a ako vždy ..zakopol..lenže klasika...ruky vo vreckách...tak spadol na tváričku.... 😠 ..u neho nič nové....minule sme šli na plaváren, tak po ceste z vlaku na bus, čo je 50 metrov...spadol 3 krát.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...normálka...... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
16. apr 2013

@denisenko "hepy brsdeeeeeej tu ju"......všetko najkrajšie k tej 25ke 😉 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
16. apr 2013

@letty86 ....áááno..presne..... 😉 😉 😉 😉 dakujeeeeem 😉 😉 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre