Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. apr 2013

@denisenko ach moja prepáč....... 😔
všetko najlepšie..........zdravíčko...šťastíčko....dobré detičky.....milujúceho manžela.......cmuky 😵 😵 😵

jacka
16. apr 2013

@denisenko normálka........ 😀 😀 😀 😀 .........................ruky ma aj MAťko.......aj ked futbal hrá............muža ide poraziť ked to vidí.... 😀 😀 😀 😀

jacka
16. apr 2013

@leninka75 tu som.........včera som bola na preventívke na gynekologii......................zas ma poslal na sono.......že sa mu niečo nezdá..........ale zatial nejdem nič riešiť..... 🙂 ........................................akurát len školku 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
16. apr 2013

@denisenko ...v podstate si Denisko zavadzia sám sebe 😉 .....pánečku a ty, že normálka 😀 ..ja stále hovorím, že máš extra pevné nervy 🙂 🙂 🙂

leninka75
16. apr 2013

@denisenko...inak od rána myslím na to, že máš dnes narodky 😵 😵 😵 ....a asi práve preto, že na to tak moc myslím som pozabudla 😔 ...ešteže máme letty 🙂 🙂 🙂 ......tak milá naša spolubojovníčka všetúčko najlepšie ti prajem, nech poslúcha chrbát, lásky máš dosť 😉 ..tak ti ešte prajem viacej pokojných dní!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
16. apr 2013

@jacka ..vidíš aj mne by bolo treba ísť 😒 😒 😒 😒

jacka
16. apr 2013

takže som sa rozlúčila zo zimou.......dala som jej zbohom....... 😀 😀 😀 všetko popraté.....umyté...... 🙂

jacka
16. apr 2013

@leninka75 len bež 😉 😉 .......................za rakovinu maternice a spol. pri neskorom zistený si može žena sama..... 😉 ........takže radšej hned v začiatku 🙂

utka
16. apr 2013

Ahojte...
@denisenko všetulinko všetko len to najlepšie k narodeninkám, nech sa ti splnia všetky tvoje priania 😉.
Ja som bola ráno na endokrinológii na odber...
@jacka a čo sa mu nezdalo???

letty86
16. apr 2013

@jacka ja som bola minule na sono prsnikov...a neviem nájst ten papier 😔 😕 ...zmizol...pamatam, že som ho dala do kabelky a potom už nič neviem 😝 prepadol sa 😕
@leninka75 mal by radosť z teba moj muž 😵 by ste si teda královali 😀 😵 ....aj som ho na to pripravovala, že sme povedali, že nech prídu tak na druhú, že isto neprídu presne, no mala som pravdu a on nervy 😅

jacka
16. apr 2013

@letty86 aj u nás miznu veci........proste sú fuč.....vzal ich škriatok....
@utka prsník......bola som vlani na sone...tak vraj pre istou........zato že ma bolí.....

utka
16. apr 2013

@jacka aha...Ja som bola na sono prsníkov asi v 30-tke a od vtedy nič ☹...

letty86
16. apr 2013

@jacka to máš pravdu s tou prehliadkou....muzova neter poctivo chodí a po roku jej tam niečo nasli...nastastie nič vázne, lebo chodí pravidelne každý rok...a neudrela si sa niekde?

letty86
16. apr 2013

@jacka asi máme rovnakých škriatkov 😀 😝

jacka
16. apr 2013

@denisenko aká si ty bola dobrá žiačka..... 😵 😵 😵 😵 .............len si si myslela že robíš srandu s tou gulou.....ale na pol roka može byť 😀 😀 😀 😉
@letty86 beriem tvojho krála........okamžite........aspon ako učitela pre muža 🙂

letty86
16. apr 2013

@jacka 😀 ten král je niekedy na nervy, ver mi...zlostí sa, ked ludia meskajú a oni vzdy meskajú 😀 ...a tie tlaky na nás, aby sme boli na čas 😝 a najlepšie aj prví 😝

jacka
16. apr 2013

@letty86 ked máš na prehliadku nárok.....prečo nie.....aj zubár aj .....obvodný dr........radšej skor ako neskoro..... 🙂 .......................................my by sme si rozumeli s tvojím mužom.....ja toto tiež neznášam.....aj o 10 min skor....ako niekde meškať 🙂 .....................neznášam ked niekto meška........povie prídem v teda a vtedy.....tak nech je tak........... 😉

letty86
16. apr 2013

@jacka ved ani ja to nemám rada, ale moj muž to strašne prežíva 😀 a navyše, máme malé deti, tak tam sa to dá ospravedlniť, lebo pod tým tlakom je to na nervy 😝
veru,más pravdu..... neterke to nasli nie na prsníku, ale zistili to z toho cyto odberu

jacka
16. apr 2013

@letty86 ....ved aj ja........normálne mám stresy s toho ......ked nie je všetko načas................aj pre deti chodím v rovnakú minutu...inak meškám 😉
cyto vela odhali....však mi si nevidíme do vnutra.....😉

jacka
16. apr 2013

čo varíte....alebo čo budete?...............som zúfala 😝 😝 ☹

letty86
16. apr 2013

@jacka tu zúfalost poznám 😠 ...ja dnes nevarim, včera som urobila kuracie prsia na štave a matulkovi k tomu cestoviny...maso necháva asi mne 😝 chce len štavičku a cestovinky a paradajkovú polievku

jacka
16. apr 2013

@letty86 dnes ani ja nevarím.......ale na zajtra................no a mäsko ani u nás nejde......... 🙂

letty86
16. apr 2013

@jacka zajra netusim 😔 rybu by som si dala...ale to matko nezje....zas vymyslať...rezník by zjedli, ale na stavičke ich masko neláka

jacka
16. apr 2013

@letty86 ryby aj ja lubim.......len Maťko nie..............................rezníky to ano...... 🙂 .......od rána až do mrku 😀 😀

jacka
16. apr 2013

@denisenko videla som ťa 🙂

letty86
16. apr 2013

@jacka ryby nezje ani viki, ani nič makové...ináč jedlá ktoré lubi, tak tých spapá riadnu porciu....asi je z detí tu v herečkovskom klube naj bruškatejšia 😉

denisenko
16. apr 2013

@letty86 ..no ani Denisko nie je chudý...už poriadne pribral....ale zas on má bruško ploché ale zadok a stehná mu idú..... 😀 😀 😀 ...hlavne že im chutí..... 😉
@jacka boli sme vonku..tak kuk jedným okom, čo je nové..... 🙂 🙂 🙂

jacka
16. apr 2013

@letty86 že najbruškatejšia..... 🙂 🙂 ................. 🙂 🙂 ..........pekné.........Maťko ten nemá bruško.....toho zatial ťahá do neba........zato jeho bráška aj za dvoch..... 🙂 .......................čo im chutí aj duplu si pýtaju......... 🙂 ........

@denisenko aha....ťahá vás to za slniečkom 😎 😎 😎 😎 ...........................čo Simonkov noštek...lepšie?.. 🙂 ......dnes zatial nič 🙂 😉

letty86
16. apr 2013

@jacka 😀 😀 som chcela najprv napísať, že najtučnejšia...ale to bruškatejšia je také jemnejšie...

jacka
16. apr 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....daj foto nech veríme.... 🙂 🙂 ...............dobre ju chováš.......dobre varíš..... 🙂 pošlem ti aj mojich na výkrm 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre