• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
@utka .....aha!!.......to ich nejako skoro dávajú do školy v prírode...viki s tým nemá problém??..
18. apr 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 číham :grinning: :grinning: .........................lepšie :dizzy_face:
18. apr 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 skoro? Vsak niekde chodia už aj zo škôlky.Viki sa raz teší a raz hovorí,ze mu bude smutno.No nie len jemu :frowning2:...
18. apr 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka bude mu tam dobre....to na kolko idú?...a kam?....či som prehliadla?
18. apr 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka na 6dni. Do Dolného Smokovca.
18. apr 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Len učiteľka sa začína obávať,lebo su vraj zlí.Od januara sa zhoršili v správaní..
18. apr 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka super miesto....aspon sa nadýchaju čerstvého vzduchu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka oťukali sa....................ale ved nejde len ona?......
18. apr 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to ma teší najviac,ten vzduch.Veru otukali,budú mať este dve vychovavatelky.
18. apr 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Učiť sa tam budú len dva dni.Pôjdu na Štrbské pleso a na nejaké výlety.Opekacka,diskotéka v maskách,miss,rôzne súťaže...ked ich zamestnajú,snáď nebudú takí zlí...
18. apr 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko vidím ťa :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka pri takom programe ani nestihnu neposluchať :wink:
18. apr 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte :sunglasses:
@jacka kupili sme matkovi odrázadlo...také ako bicykel, ale bez pedálikov......moj akcný muž zbadal v letáku, tak sem išli....sme sa minule o tom bavili, že rád chodí na motorke, že tak na jesen by sme mu kupili....a on akčný, že podme........a bola som si akupiť aj farbu na vlasy......ale v kaderníckych potrebách, tak budem mat fakú profi, hádam bude fajn.....ja mám totiz celú hlavu sivú...fakt :pensive: :pensive: ....teraz som pouzivala loreal, ale slabo chytá sivé a rýchlo sa vymýva....a iné nejdem skúsat, lebo som si nedávno kupila stredne hnedú a mala som čierne vlasy :angry: ....tak som si to dala stiahnuť a viac už teda neprosím...to stiahnutie farby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka nasi idú 10,.júna, dátum pamatám, ale že kde :confused: neviem :sweat_smile:
18. apr 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 aj teba vidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 neskoro :wink:
18. apr 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 vieš čo ja nevidím na tom odrážadlu nič zaujmavé.......obaja vyrástli bez toho..........podal mojho názoru......vyhodenie penazí...............Peťulo už vlani lietal na nom a bez pomocných................................farba....mne už včera suseda vravela že mi vlasy začínaju brať inu farbu........takže budem musieť pomaličky začať farbiť aj ja.........hurá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ........................pre Vikušku ste nič nekupili? :slight_smile: :slight_smile:
18. apr 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ved uvidime, ako sa osvedci...doma sme zistili, že v inom obchode bol o 5e este lacnejši....som pozerala najprv na ten za 100e, ale tak to už riadna suma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 vikuske nie....mne nabehli sivé už v 26 rokoch, tak ty sa nestazuj, že už musís farbiť :grinning: :wink: :wink:
18. apr 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 na bicykli som myslela že lietal............nejaký škriatok sa mi tam vbludil :wink:
18. apr 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
18. apr 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 za sto??????????..................to čo je zo zlata?......... :angry: :angry: zderstvo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............................verím že sa mu bude páčiť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........................................ale aspon som mala pokoj nemusela som farbiť....... :slight_smile: ..................ved sa musím posťažovať nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
18. apr 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 vidím že píšeš sama pre seba :slight_smile: :wink:
18. apr 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 Vikuška ide kam do prírody?
18. apr 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka veru,nevedia, čo pýtať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jasne, len sa postazuj :grinning: , ved to aj ja a rada :grinning:
písem, písem, samomluva aj pri písaní :grinning: :sweat_smile:
18. apr 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka som písala, ja si nepamatám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....som si nenapísala :grinning: tak neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: som sa sústredila na datum :sweat_smile:
18. apr 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ved ja ti napíšem nemusíš si sama :slight_smile: :grinning: :grinning: :wink:
18. apr 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ale ináč dobrá veta :slight_smile: :wink:

Maťko čo robká?
18. apr 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak vieš, spoliehaj sa na druhých :sweat_smile: ...ale nie, ty mi píses...pekne :wink:
18. apr 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka pozera telku a behá hore dole, ma tahá za ruku, že von, tak sa ideme chystat, kým je :sunglasses:
18. apr 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 nemožeš nikomu veriť...len sebe :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...............................dakujem :slight_smile:
18. apr 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok