• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
vidím že sa všetky cez den slníte..... :sunglasses: :sunglasses: treba treba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@leninka75 asi s toho nič nebude :frowning2: :frowning2:

dobrú nocku :dizzy_face: :dizzy_face:
19. apr 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte................ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
20. apr 2013 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
krásne ránko.... :wink: :wink: :wink:
20. apr 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo idete robiť???................... :slight_smile:
mne šiel muž do roboty......som sa to ráno dozvedela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
20. apr 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..aj mne išiel... :wink: :wink: ...navarila som polievočku, rozčúlila sa nad Niskom, lebo píše úlohu....ale už je to ok...Simonko si šiel na druhý pokus ľahnúť, lebo sa len motkal a stále padal.... :angry: :angry: :angry: a pooobede hádam pojdeme na záhradu....Petrík včera kúpil nejaké kríčky...egreše, maliny, ríbezle....svokra mi nabalila chryzantémy a koren viniča, tak pojdeme to dať dokopy, ak počasie dovolí..... :slight_smile:
20. apr 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..a vy ako?????
20. apr 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aspon som nie sama sama..... :wink: ................aj aj som akurát dovarila.......cesnačku a rezance so struhankou....................a kdeže kvietky som musela pod Maťkovim nátlakom posadiť včera......tak dnes už do záhrady nejdem......akurát tak poliať...................................................................a my?......deti sú už hodinu na dvore........kupili sme im detské hrable...motyky......lopaty z lidla.......tak sa hraju......a pojdeme na bycikel............neviem čo iné s nimi....len dúfam že budú nejaké deti vonku...... :confounded:
20. apr 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka my sme včera nestíhali....so Simonkom moc na to slnko teraz nechodím, kedže sa dopuje nurofenom a diazepanom.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tatik prišiel až podvečer, ale to už boli obaja okúpaný a najmladší pánko v posteli..... :grinning: :grinning: :grinning: ...ale škoda..lebo včera bolo super....a tak hádam aj dnes ...len nám tu padla nejaká hmla.... :confused: :confused: :confused:
20. apr 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko u nás je krásne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: posielam...... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .....................................chudatko sa nadopuje s tými liekmi.... :frowning2: :frowning2: ..............najhoršie čo može byť......ked ležia v posteli a príde ocino......je hned po spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................................jedny tu ženia syna...večer doniesla koláče.....tak som jej ich vrátila.... :frowning2: :frowning2: .......kvoli deťom sa nebudem skrývať :pensive:
20. apr 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko idem von....... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ....bicykle už zvonia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...aj nám su tu už prediera slniečko.....díky, že si poslala..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: .....tak si užite pekný den..... :wink: ...........moc ho nedopujem....len večer..bojím sa na noc ho nechať len tak....cez den si to ustriehnem len s čipkami..... :angry:
20. apr 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dúfam že vám ostalo slniečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ................. :slight_smile: :wink: ................................................
20. apr 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoooooooooooooooooj :grinning: :sunglasses: :grinning:
20. apr 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86......matulkovi prajem vsetucko najlepsie k meninkam a posielame velikansku pusk :dizzy_face: u!!!!!!!!
20. apr 2013 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ostalo...ale prišlo na poriadnom vetrisku...... :angry: :angry: :angry: :angry: ....prefúkaná som až do kosti.....toto sú chvíle, ked lutujem, že nemám viac sadielka..... :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale....mrkvička, cibuľka posadená, ríbezle a egreše tiež.... :wink: :wink: :wink:
20. apr 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 od samého rána na to myslím.....Maťkovi všetúúúčko najlepšie k meninkám..... :wink: :wink: :wink: :wink:
20. apr 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko my sme sa spálili.....ja ruky a tvár....deti ušká.....tváričku.....červený sme ako raci...........ale...prišiel škaredý oblak....vetrisko a bolo po......dlhý rukáv a vetrovky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................................................ešte tie chvíle netrvaju večne :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:
20. apr 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 hlava deravá....som ja :frowning2: :frowning2:
všetučko najlepšie.....vela lásky..........dobru sestričku a milujucich rodičov prajeme Maťkovi........a posielame cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. apr 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
chcela som napísať že deti nie tváričku.......ale krk.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....ste sa zabudli natrieť?? :confused:
20. apr 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nie deti som ponatierala........neviem čo sa stalo......ale seba to to pochopím.......................ale už spinkaju......ešte mi Peťko vravel že ho špípe krk........tak som ho za ponatierala ........a v kuse padá ako hruška....také ruky má....že jááj.........aj tie som mu natrela čo mi raz dala na kožnom aby sa mu to nezapálilo...............je mazaný samými masťami :frowning2:
20. apr 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...ach jo...ešte budú doudieraný, kým sa oženia..... :grinning: :grinning: :grinning: potom ich budem už len žena biť... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
..Denisko dneska konečne vytiahol veľký bicykel...ale tatino mu musel sať sedlo o kus nižšie, aby dočiahol nožičkami na zem....a sa mu potom machrovalo....sa čudujem, že nespadol..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to asi preto, lebo v pondelok ideme na kontrolu na chirurgiu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ked jemu sa na dlaniach vždycky zapáli koža.........lakte a kolená neriešim....ale dlane ma hnevaju....................................ja viem oženia.....potom bude žena fúkať bolanky :grinning: :grinning: :grinning: ............................
aj si ho odfotila?...... :slight_smile: :slight_smile: ...................tak frajer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: blahoželám.........to máte tu 20tku?........ :slight_smile:
20. apr 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko dobru nocku.... :dizzy_face:
20. apr 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...áno..20-tku...tak kam sa hrabe na Maťka, že?... :grinning: :grinning: :grinning:

pekné sny
20. apr 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte............

@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: síce som to tak nemyslela...... :grinning: :grinning: :grinning: ............................ale nevadí :wink: :wink:
21. apr 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!!! ....

@katka1819...všetúčko najlepšie k narodeninám!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........nech ťa tvoji chalpi na rukách nosia!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. apr 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko... :wink:

@katka1819 tak sa aj my pripájame...všetko naj, naj, najlepšie želáme a nech sa Ti ešte splní všetko, po čom túžiš..... :wink: :wink: :wink: :wink:
@jacka ...čo???..ten bike?-.... :confused: :confused: :confused: či ako som to zas nepochopila??? :confused: :confused: :confused: ....jáááj, žienky moje...mne to v poslednej dobe nejako prestáva v hlave fungovať..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 všetko najlepšie......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. apr 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aký bike?.......som myslela že som to nemyslela že kam sa hrabe...či čo?......nejak som sa zamotala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok