• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. septembra 2017 
Baby, musím sa vám pochváliť. Môj brácho čaká s priateľkou v novembri bábo :slight_smile:
22. apr 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 pôjdeme...dúfam, že to nepototo...
22. apr 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..začalo sa vám to sypať v rodinie tie detičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........že nepototo :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...dobrú noc :pensive:
22. apr 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru...budeme ešte väčšia rodina :wink:
Dobrúúúúú...
22. apr 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to aj vy máte obdobie vzdoru?...alebo kde to mám zaškatuľkovať....to je katastrofa, čo Nisko dokáže.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka moja najmladšia švagrinká je tiež tehu....čaká v novembri...tak sa tešíím..je síce mladučká, ale ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. apr 2013 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné sny... :dizzy_face:
22. apr 2013 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no moja budúce švagrinka má už zase dosť rokov. Bude mať 39 a má dve veľké dcéry.
22. apr 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...to som sa zas vyspala...straším ako zombík od pol tretej.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: že spln....sa na to moooožem...... :angry: :angry: :angry: :angry:
23. apr 2013 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Idem k zubárovi. Držte päste!
23. apr 2013 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!! :sunglasses: :sunglasses:

@denisenko..zasa do ružova?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2:..........to je tragédia a s tými mojimi beštiami :grinning: :grinning: :grinning:..Liluša to už je podľa mňa nejaký predstupeň puberty :sweat_smile: :sweat_smile:......u nás to skúša na mužovi, on jej dohovára a ona sa mu rehlí do ksichtu a ja sa rehlím nenápadne na nich :grinning: :grinning: :grinning: ....a Lolka??......čistá katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..ten hysterický rev, potom jej ani nie je nič rozumieť až sa bojím, že sa začne zajakávať, metá sebou, šklbe..no horor!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ........

@utka..drž sa!!...a hlavne nech je triezvy!! ........
23. apr 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..a koľko rokov má najmladšia švagrinka??? :confused: .......
23. apr 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. apr 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..tvojej švagrinej sa dosť divím, že si ide ešte komlikovať život.... :pensive:
23. apr 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :grinning:
23. apr 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.............

@leninka75 túúúúúúúúúúúúú................................včera ked mali ísť deti von v školke ....tak mi volala Peťkova učka že či mu má dať pančušky :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
23. apr 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
takže bocian sa nezdá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@leninka75 .................poznám mám to aj doma............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............tak tak predpríprava na pubertu :angry: :angry: :wink:
23. apr 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ......to si z teba robili sran du?..... :angry:
23. apr 2013 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte.... :slight_smile: ...dala som si ráno paplony na balkon a šlôa do žiliny...a ono začalo pršať.....ešteže svokra rozmýšla aj za mna.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 ......puberta???....mi ani nehovor...Denisko tiež skúša na tatinka...hodí na neho mrnčavý pohľad a všetko má odpustené.... :angry: :angry: :angry: :angry: a potom, že ...on ma vobec neposlúúúcha....sa sťažuje..... :angry: :angry: :angry: ...švagrinká má.....jejda...neviem.... :grinning: :grinning: :grinning: ...tuším v máji bude mať 21 :wink: ...to je moje birmovniatko.... :wink:
@jacka ...tetulky zo školky asi nemajú čo robiť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..a to som ešte zabudla dodať, že ja som fajn zmokla....takže som robila miss mokré tričko..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...že biele.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 to nie je moja švagrina, len bráchová priateľka. A ono to bolo neplánované, aj ich to vraj zaskočilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a zubár? Ani neviem , či bol triezvy, či opitý. Bol divný, ale neviem...
23. apr 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ako robíš potom ten podbeľový čaj. Koľko kvietkov na koľko vody? Peťo v nedeľu zopár nazbieral, tak suším...
23. apr 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka Zuzi, to le primiešavam do ostatných byliniek...tak zo 5 - 7 kvietkov na asi liter???.... :confused: :confused: od oka... :slight_smile:
23. apr 2013 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko OK. A teda čisto podbeľový nerobíš? A zvykneš potom sušiť aj listy?
23. apr 2013 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..nie, čisto podbeľový nie...a listy nesuším....som síce čítala, že aj tie sa sušia, ale my vždy len kvietky... :wink: :wink: inak, na kašel je to fakt fajn.... :slight_smile: ..liečila som ním aj Diegov zápal pľúc, a pomohlo.... :wink: :wink: :wink:
23. apr 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
bola som tu :slight_smile: že fantomas :grinning:
23. apr 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko však vyskúšame...dík...
23. apr 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 sundej masku Fantomasy!
23. apr 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok