• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
...aj ja som tu bola....a na dnes už končím.....dobrú nocku.... :wink: :wink: :wink:
23. apr 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
čafce zajtra :grinning: a dobrúúúúúúúúú :wink:
23. apr 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú...ja ráno skoro vstávam a fičím na endokrinológiu...tie babky, čo tam chodia sú tam už od rána od pol šiestej. Polikliniku otvárajú až o 6:15. Tak musím byť tam aj ja, lebo dr. dá len 10-12 čísel a dovi-dopo...
23. apr 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj ja som tu dnes už bola.....aj ked menej........ale vonku je teplejšie ako dnu..... :grinning: :grinning:
deni...aj my sme dnes zmokli asi dva krát.....

leni.......školka...bez slov.....:stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrú nocku.....
23. apr 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobré ránko :slight_smile:
24. apr 2013 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte......... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. apr 2013 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....juj moja a ja, že teraz bude pokoj v škôlke a oni takto, opice :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...............tuším len u nás včera nepršalo :sunglasses:

@denisenko..hej mis mokré tričko aby sa ti to nezapáčilo :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:.......a bol aj nejaký úspech??? :wink: :wink: .........tá tvoja švarginka ona ale vyzerá na ešte menej že jo?....tuším si ju raz mala na nejakej fotečke aj so svokrou a vtedy sme hovorili ako mladúčko vyzerá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................

@utka.....ospravedlňujem sa, že som nazvala priateľku tvojho brata tvojou švagrinou......moc ma to mrzí!!!!! :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
24. apr 2013 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ...áno..bola na fotke...trafila si sa.... :wink: :wink: :wink: u vás včera nemoklo???.....a to ako? :confused: :grinning:
24. apr 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .........švagriná býva s rodičmi či je mimo?..........noooo nejakým zvláštnym spôsobom sme si zaslúžili, že nepršalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......ako si spala?....lepšie?.....
24. apr 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. apr 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vieš kedy bude pokoj?.....v juli a auguste............ :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........................však si mohla povedať rada pošlem dáždik.......to bol taký fajn májový..... :grinning: :grinning: :grinning: v apríli
24. apr 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vy sa ako máte?? :dizzy_face:
24. apr 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
musím dnes na urad či sme nie milionári........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...........díky, díky ale neprosím dáždik :wink: :wink: :wink: ................................máme sa nervavo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........lola furt zúri :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......dnes vstávala o 5:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......a volala mi šéfka, že "dala som ti urobiť od septembra rozvrh" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .....a vy ako?....všetky deti poslúchajú? . :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vy sa ako máte? :dizzy_face:
24. apr 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...oooou...sa tešíš??!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......všetky papiere máš?..
24. apr 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ....spala som ako vreco.... :grinning: :grinning: :grinning: ale išla som neskoro a o 4-tej som mala budíček.... :pensive: ...neva ...za 3 dni 12 hodín dám..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....švagrinka býva u frajera....o 5 domov dalej na našej ulici.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ozaj, v piatok máte výlet???? :confused: ...Denisko vraj idú na nejaký hrad či čo..... :confused: :confused: :confused:
@jacka ..to si vystihla s tým pokojom..... :angry: :angry: :angry: ....no čo už,,,,včera bol májový dáždik, dneska bude teplo ako v júni a zajtra už bude júúúl....hor sa na kúpalisko...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..milionári???...že si sa nepochválila..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...som sa dnes chystala, že aký pekný den...záhradka a tak...a miesto toho moj drahý šiel do práce...a to má mať voľno...že len na dve hodiny....už je tam od 5-tej.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak ..........Peťko mi nechce chodiť do školky....včera dokonca aj plakal...............Maťko......budem si robiť čo chcem...a budem kukať čo chcem.........aj ja ti budem všetko zakazovať.........mám pokračovať?:..........................no a to najstaršie.........začal znižovať strop na chodbe a na wecku........tak všadéééééééééé bordel........ešte niečo by si rada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................................................no a jediná normálna som ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj kočenyyyyyyyyyyy :wink: :grinning: :sunglasses:
24. apr 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
24. apr 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si to pekne napísala s tými mesiacmi............... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....a potom bude september.....oktober............že?.... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......................................to aj moj mi poviem idem na tri hodky a ráno odíde a príde až niekdy na večeru......ale zvyk je železná košela :grinning: :grinning:
@leninka75 dúfam že mám....ani neviem čo to chcu odomna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink:
24. apr 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo sa smeješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................

Simonko spinká?.........aj ho dávaš do kočíka ešte spať?
24. apr 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ......trháš rekordy v spaní :grinning: :grinning: :grinning: .........výlet?? :confused: .....ani náhodou :pensive: ..som sa pýtala učky či niečo plánuje, tak vraj len výlet pešo do okolia :frowning2:
24. apr 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@jacka ....babuľky a vy ste sa ešt nenaučili, že chlapi majú tie hodiny nie 60 minútové ale kapánek dlhšie??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko
@jacka ..podľa mňa po júli príde rovno december :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .........nestačííííí :grinning: :grinning: :grinning: ....daj ešte niečo z vášho pokojného rodinného života :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...čo sa stalo Peťkovi, že nechce do škôlky? :confused:
24. apr 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ja len tak.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...Simčo...spí...v kočíku....raz za uhorský rok... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...minule omylom na záhradke...ale inak nie...všetko ho zaujíma, tak čo by spal.... :angry: :angry: :angry: :slight_smile:
24. apr 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok