Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
23. apr 2013

...aj ja som tu bola....a na dnes už končím.....dobrú nocku.... 😉 😉 😉

katka1819
23. apr 2013

čafce zajtra 😀 a dobrúúúúúúúúú 😉

utka
23. apr 2013

Dobrú...ja ráno skoro vstávam a fičím na endokrinológiu...tie babky, čo tam chodia sú tam už od rána od pol šiestej. Polikliniku otvárajú až o 6:15. Tak musím byť tam aj ja, lebo dr. dá len 10-12 čísel a dovi-dopo...

jacka
23. apr 2013

aj ja som tu dnes už bola.....aj ked menej........ale vonku je teplejšie ako dnu..... 😀 😀
deni...aj my sme dnes zmokli asi dva krát.....

leni.......školka...bez slov.....😝
dobrú nocku.....

denisenko
24. apr 2013

Dobré ránko 🙂

jacka
24. apr 2013

ahojte......... 😎 😎 😎 😎 😎 😎

leninka75
24. apr 2013

@jacka ....juj moja a ja, že teraz bude pokoj v škôlke a oni takto, opice 😠 😠 😠 😝 😝...............tuším len u nás včera nepršalo 😎

@denisenko..hej mis mokré tričko aby sa ti to nezapáčilo 😉 😉 😀 😀 😀.......a bol aj nejaký úspech??? 😉 😉 .........tá tvoja švarginka ona ale vyzerá na ešte menej že jo?....tuším si ju raz mala na nejakej fotečke aj so svokrou a vtedy sme hovorili ako mladúčko vyzerá 😵 😵 😵 😵 ................

@utka.....ospravedlňujem sa, že som nazvala priateľku tvojho brata tvojou švagrinou......moc ma to mrzí!!!!! 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
24. apr 2013

@leninka75 ...áno..bola na fotke...trafila si sa.... 😉 😉 😉 u vás včera nemoklo???.....a to ako? 😕 😀

leninka75
24. apr 2013

@denisenko .........švagriná býva s rodičmi či je mimo?..........noooo nejakým zvláštnym spôsobom sme si zaslúžili, že nepršalo 😀 😀 😀 😀 .......ako si spala?....lepšie?.....

leninka75
24. apr 2013

@jacka......... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
24. apr 2013

@leninka75 vieš kedy bude pokoj?.....v juli a auguste............ 😝 ...........................však si mohla povedať rada pošlem dáždik.......to bol taký fajn májový..... 😀 😀 😀 v apríli

jacka
24. apr 2013

@leninka75 vy sa ako máte?? 😵

jacka
24. apr 2013

musím dnes na urad či sme nie milionári........ 😝

leninka75
24. apr 2013

@jacka ...........díky, díky ale neprosím dáždik 😉 😉 😉 ................................máme sa nervavo 😝 😝 😝 😝 ...........lola furt zúri 😝 😝 😝 😝 ......dnes vstávala o 5:30 😝 😝 ......a volala mi šéfka, že "dala som ti urobiť od septembra rozvrh" 😅 😅 😅 😅 😅 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ 😝 😝 😀 😀 😀 .....a vy ako?....všetky deti poslúchajú? . 😀 😀 😀

jacka
24. apr 2013

@denisenko vy sa ako máte? 😵

leninka75
24. apr 2013

@jacka ...oooou...sa tešíš??!!! 😝 😝 😝 .......všetky papiere máš?..

denisenko
24. apr 2013

@leninka75 ....spala som ako vreco.... 😀 😀 😀 ale išla som neskoro a o 4-tej som mala budíček.... 😔 ...neva ...za 3 dni 12 hodín dám..... 😀 😀 😀 😀 .....švagrinka býva u frajera....o 5 domov dalej na našej ulici.... 😀 😀 😀 😀 ...ozaj, v piatok máte výlet???? 😕 ...Denisko vraj idú na nejaký hrad či čo..... 😕 😕 😕
@jacka ..to si vystihla s tým pokojom..... 😠 😠 😠 ....no čo už,,,,včera bol májový dáždik, dneska bude teplo ako v júni a zajtra už bude júúúl....hor sa na kúpalisko...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. apr 2013

@jacka ..milionári???...že si sa nepochválila..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. apr 2013

...som sa dnes chystala, že aký pekný den...záhradka a tak...a miesto toho moj drahý šiel do práce...a to má mať voľno...že len na dve hodiny....už je tam od 5-tej.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
24. apr 2013

@leninka75 tak ..........Peťko mi nechce chodiť do školky....včera dokonca aj plakal...............Maťko......budem si robiť čo chcem...a budem kukať čo chcem.........aj ja ti budem všetko zakazovať.........mám pokračovať?:..........................no a to najstaršie.........začal znižovať strop na chodbe a na wecku........tak všadéééééééééé bordel........ešte niečo by si rada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................................................no a jediná normálna som ja 😀 😀 😀 😀

katka1819
24. apr 2013

Ahoj kočenyyyyyyyyyyy 😉 😀 😎

denisenko
24. apr 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. apr 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 si to pekne napísala s tými mesiacmi............... 😵 😵 😵 ....a potom bude september.....oktober............že?.... 😀 😀 😝 ......................................to aj moj mi poviem idem na tri hodky a ráno odíde a príde až niekdy na večeru......ale zvyk je železná košela 😀 😀
@leninka75 dúfam že mám....ani neviem čo to chcu odomna 😝 😉 😉

jacka
24. apr 2013

@denisenko čo sa smeješ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................

Simonko spinká?.........aj ho dávaš do kočíka ešte spať?

leninka75
24. apr 2013

@denisenko ......trháš rekordy v spaní 😀 😀 😀 .........výlet?? 😕 .....ani náhodou 😔 ..som sa pýtala učky či niečo plánuje, tak vraj len výlet pešo do okolia ☹

leninka75
24. apr 2013

@denisenko
@jacka ....babuľky a vy ste sa ešt nenaučili, že chlapi majú tie hodiny nie 60 minútové ale kapánek dlhšie??? 😀 😀 😀 😀

leninka75
24. apr 2013

@denisenko
@jacka ..podľa mňa po júli príde rovno december 😝 😝 😝 😝

leninka75
24. apr 2013

@jacka .........nestačííííí 😀 😀 😀 ....daj ešte niečo z vášho pokojného rodinného života 😀 😀 😀

leninka75
24. apr 2013

@jacka ...čo sa stalo Peťkovi, že nechce do škôlky? 😕

denisenko
24. apr 2013

@jacka ..ja len tak.... 😀 😀 😀 😀 ...Simčo...spí...v kočíku....raz za uhorský rok... 😝 😝 😝 😝 ...minule omylom na záhradke...ale inak nie...všetko ho zaujíma, tak čo by spal.... 😠 😠 😠 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre