• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: .......

@jacka ..ako včera na úrade??.....priznala si tie milióny čo máš doma pod posteľou??? :grinning: :grinning: :grinning: .........muža naďalej drží ten pracovný elán??? :grinning: :grinning: :grinning:

@letty86 ..pekná fotečka??? :slight_smile: :wink: ...tak som zistila, že tie plače asi nebude vzdor, ale nejaká choroba :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......v noci mala lolka teplotu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...uvidíme dnes.....

@denisenko ..stihla si včera záhradu??...... :slight_smile: ......chcela som sa opýtať či dávaš simkovi to železo??
25. apr 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 zase tie nekonečné choroby? :frowning2:. Nech je Lolka rýchlo fit!!!
25. apr 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 .......nuž vybavila......dala som čo som mala.....a chcela od muža papier od soc. poisťovni ..........prídem tam....to vraj nerobíme na počkanie...ostal mi rozum stáť..........jeden papier vytlačiť...........fakt problém.......a to chcela ešte nejaku žiadosť na to............ja že nemám.....tak dala papier vraj toto vypísať...............a že nám to pošlu poštou....a ja jej......potrebujem to do 30.4........že sa bude snažiť to stihnuť má veeeela roboty...........aj tak to nestihne....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................................a boli sme na ko na krčnom.....vraj bude mať alergicku nádchu.......ha ha....vtipálek...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a muža to držíííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka mám pocit, že aj Viktor to má alergického pôvodu...
25. apr 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 čo je Lolke?........nechala si ju domka?...ideš aj k dr.?............juj chuda :frowning2: :frowning2:
25. apr 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ......len to nie.... :frowning2: :frowning2:
25. apr 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čafte :grinning: :sunglasses: :grinning:
25. apr 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
25. apr 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hmmm...nenarobíme nič :frowning2:. Dnes alergie číhajú všade :frowning2:. A leninka písala o Lolke, nie o Lilke. Ale už mám aj ja chaos z toho :grinning:
25. apr 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky....nestíííham...ale to asi všetci, že?.....hlavne ked je tak pekne vonku,..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. apr 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Asi tu stíham iba ja, aj to preto, že Viki bol na plávaní s tatinom a ja doma :wink:...Ináč by sme boli určite vonku na ihrisku.
25. apr 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko asi tak nejak.....len neviem kto tu bude v uhorkovej sezone :grinning: :frowning2: :wink:
@utka Viki je už o.k?

zajtra ma čaká zubár....hurá :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......takže doobeda ma nehladajte ak bude mať kto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: potom pre detičky........a zas dookola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru nocku....krásne sníčky :dizzy_face: :dizzy_face:
25. apr 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Viki občas zakašle, málo, aj soplíky sú už menej...Takže v podstate je OK.
25. apr 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobréééééééééééé ránko :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: slniečkovééééééééééééééééé :wink:
26. apr 2013 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko.... :wink:
@jacka ..ja ti mám taký pocit, že už uhorková začala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a na tom krčnom....to ako ked som bola ja s Niskom....ja tam vidím alergiu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....to máme asi všetci..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale do školky by ti to malo stačiť... :wink: :wink: :wink: :wink:

@leninka75 nechystáte sa v nedeľu do Mirage na výstavu mačičiek???.....ja už som mala dávno sľúbené, že pojdeme...ale dneska, ked som to pripomenula mojej drahej polovičke..poriadne sa na mna zaksichtil...a že pojdeme, ale len ked kreditku nechám doma.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....že už vidí, ako mu tam budem vyplakávať....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ...si ma obehla...nehráááám sa s tebou..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@jacka ozaj, dobrý nápad. Nech ti krčná napíše, že je to alergia a dáš ten papier do škôlky a už nebudú môcť pindať kvôli soplíkom... :grinning:
26. apr 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

..takže z našej choroby sa ukázala brušná viróza..cca 24 hod teplota a bolenie bruška a samoška plač, plač, plač :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ...............zdá sa, že už je to OK.......ďakujem, že ste na náš mysleli!!!! :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....takže na úrade klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......aby nemali mozole na zadkoch a jazykoch z toľkej roboty :angry: :angry: :angry: :angry: ...........pobavila som sa na diagnóze stanovenej z kukuča do nošteka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .........ale zasa čo by sme chceli od našich Dr., teda česť výnimkám :wink: ...............držím palce, nech netreba nič robiť u zubára!!! :wink: ........
....ja viem, že tá zhoda mien mojich báb je mätúca, ale Laurika mala virózu..Lilka je OK :wink: :wink: :wink: :wink:
26. apr 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..jeej o tej výstave som nevedela :confused: .......normálka, že živé mačky???........je to aj na nete???.....kôli Laurinke by som šla ona rada "aňavy" ako volá mačky :grinning: :grinning: :grinning: ..len zasa ak bude pekne muž bude asi chcieť robiť niečo vonku :frowning2: ......ozaj a vy máte ešte Lilu??:....
26. apr 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ozaj a prišiel mi papier zo školy, že laurinku neprijímajú do škôlky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...prečo neprijali??... :confused: :confused: :confused:
26. apr 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...má to byť od 10-18..a vraj vyše 300 mačičiek.... :wink: :wink: :wink:
26. apr 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tešíš sa, že ju neprijali, čo???
26. apr 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ....aj hej! :wink: ...stále ju mám za bábätko a nejako mám väčší problém než to bolo pri Lilke dať ju cudzím ženám na trištvrte dňa :frowning2: ......
26. apr 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....tak potom treba natrafiť ne nejakého geisena a bude po probléme s kreditkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......nezobrali ju lebo k 1.9. ešte nebude mať tri roky, takže by s tým mali "big" problém čo sa týka predpisov :unamused: :unamused: :confused: :confused: :confused: :confused:
26. apr 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..a asi ju predám lebo furt len mravčí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže škôlka je tým pádom vybavená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...sa asi dohodli so Simčom.... :grinning: :grinning: :grinning: oid pol osmej je v postielke...a skúša moje nervy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale nevezmem ho, je taký unavený, že nevládze ani stáť, a mna to nebaví celý den ho nosiť na rukách...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a teraz isto zaspí, lebo o 10-tej som chcela ísť na námestie, bude tam nejaké bábkové divadielko....fakt mi to robí naschváááál...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...aj by som ho predala..ale by mi ho rýchlo vrátili...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...a spí...aspon som si okná umyla... :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok