• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

15. decembra 2017 
rýchli kuk.......ideme von :sunglasses: :sunglasses:
26. apr 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....dnes sa nezdám...aj zimné topánky som počistila a spratala...navarila, požehlila, okná umyla....to znamená len jedno....zrejme čoskoro príde tetka z ameriky...či ako???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
juuuj...Simonko už spí......Denisko driemka nad večerou...celý den vonku im dáva zabrať obom.... :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuk :wink: a dobrúúúúúúúúúú :dizzy_face:
26. apr 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...pekný víkend.
27. apr 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
krásnu sobotu.... :wink: :wink: :wink:
27. apr 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....otázka dnešného dna....Denisko vidíš, tá starkého mačička bude mať mačiatka.... :slight_smile: :slight_smile: .....:::::::::: mamí, a má aj manžela?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...zas obžerstvo.... :grinning: :grinning: :grinning: ...krémova brokolicová a bravčové pliecko a lá mexiko...knedľa.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
čafce :grinning: aj ja Vám prajem krásny víkendík :wink:
27. apr 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
........kuk... :slight_smile: .......nas odfuklooooooo....... :grinning:
27. apr 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kuk...........skoro aj nás....ale dokopy sme ťažký tažke nemal vietor šancu :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj ja si idem zajtra priložiť.....polienko......................ide sa zajtra grilovať....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko Simonko je na spapanie..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....................je bez chyby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...cmuk :slight_smile: :slight_smile:

dobrú nocku :dizzy_face:
27. apr 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka my sme chceli dnes opekat na priehrade,ale hrozne fucalo...
27. apr 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný den... :wink: :wink: :wink:
@jacka ..len prikladaj.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka aj u nás fúkalo...a my sme boli večer na záhrade....aj šiltovku z hlavy mi sfúklo.... :grinning: :grinning:
@leninka75 aj vás privialo naspäť???
28. apr 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte...

@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....... :grinning: :grinning:
28. apr 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojteee...
28. apr 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ja som priložila rezňami v cestíčku...:grinning: obedík na balkone :wink:
28. apr 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ja som si asi dva priložila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................fajnotku ste mali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
výstava mačičiek za nami.... :wink: ...krásne boli všetky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ....ako ste grilovali???
28. apr 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko detičkám sa muselo páčiť, že?
28. apr 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:
@utka ...no...páčilo sa im obom...len neviem, kto z nás najviac potom smútil.....
29. apr 2013 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....

@denisenko super foto.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................kto viac smutil..:? :frowning2:
29. apr 2013 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...nejaké grilovacie nebudú???.... :confused: :confused: :slight_smile: ...no ked ti poviem, že Petrík bol ochotný dať za mačiatko 300E, len aby som zas bola spokojná, tak asi vieš, kto najviac..... :pensive: :pensive:
29. apr 2013 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko nebudu :pensive: .......ja som bola dnu robila som polievku a deťom zemiačiky.....nestíhala som :cry: :cry: ..................................asi viem :pensive: :pensive: ............a Diego nič? :frowning2:
29. apr 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!! .......

@jacka ...čo dobré ste grilovali?? :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisenko ..krásne cicušky!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....a keď simko trochu porastie nekúpite?? :wink:
29. apr 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ahoj.......rebrá...mnam..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......................vy ste čo papali?.... :slight_smile: ........ako ste víkendovali?...
29. apr 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...vy ste neboli pozrieť?...kúpime..asi budúci rok...keby som chcela, tak aj dnes si možem, ale rozum káže počkať.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka a chalani negrilovali?...či ako?....nejako mi to nemyslí....... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: /aj by som tam dodala že dneska mi to nemyslí, ale mne to už dlhšiu dobu, takže....... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: / :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..aj si ich nejako marinovala?? :wink: ....víkend??...uvrešťano :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Lolka nie je vo svojej koži :frowning2: ..neviem čo sa deje :frowning2: ..neviem či mám ísť k Dr. či čo mám robiť......som z toho nešťastná :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@denisenko ......akú by si chcela?...ako bol diego?? :slight_smile: .........kukám, že máš lizátkových kráľov :grinning: :grinning: :grinning: ......
29. apr 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok