• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@denisenko ..veru sme neboli..nechcela som riskovať vlastné nervy keď je teraz Lolka taká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: .....a ako som predpokladala muž mal robotu po vonku..a potom chystal pre baby máj :slight_smile: .....
29. apr 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka...u vás to tento týždeň so stavebnými prácami ako vyzerá?? :slight_smile: ..muž sa už dostatočne "vyřádil"???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj oni grilovali.....spolu s ocinkom..... :slight_smile: tým sa to páčilo najviac :wink:
@leninka75 len sol korenie.....trochu citronu.....v sobotu ráno som to urobila......................to prečo vreští?.....možno nemá len svoj den :frowning2: :frowning2:
29. apr 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 skončil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....zatial :wink: ..............................
29. apr 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Keďže mám málo lekárov, tak dnes idem ešte na kožné...už som ako hypochonder...
My ideme tiež makať, keď bude Viki v škole v prírode. Ideme maľovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Už sa teším na upratovanie...
29. apr 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..vy máte máj?...super.... :wink: :wink: ...to sú zas výhody dievčatm že?....Lolka má dobré obdobie???...u nás je to tak striedavo...jasno..polojasno...oblačno....zamračenéééééé......potom máme obdobie dažda...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka a prečo na kožné?....moja švagrinka tehuľka sa desne vyhádzala.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
29. apr 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...a aj to papali?...lebo u nás Denisko griluje....ale moc toho nezje.... :angry: :angry: :angry:
29. apr 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ..mne mudra vtedy poradila ten sirup sedalia, ked bol Simčo celé dni upišťaný....a odvtedy je to lepšie....skús...ved je to homeo.... :confused:
29. apr 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka príjemné malovanie......aspon vám nebude zavadzať :slight_smile:
@denisenko oni jedia popri grilovaní..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: trošku mäska sme tam.....schovať do bruška :wink: :wink:
29. apr 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ideme von :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. apr 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..len chodte....u nás fúúúúúka...ale je teplúčko.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Simonko spinká, Deniska som odprevadila bezpečne do školy, tak ešte porobím poriadky..... :wink:
29. apr 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..však to keby som vedela, že prečo vreští :frowning2: :frowning2: :frowning2: .........sa tešíš, že muž si dal pohov :grinning: :grinning: :grinning: ...ty máš deti doma??? :confused:

@utka...prečo ideš na kožné?.......idete maľovať komplet celý byt?.....aké farby dáte?....

@denisenko ...neviem či je to len zlé obdobie lebo doteraz plakala len keď jej fakt, že niečo bolo...a teraz nemá teplotu, nekašle, nesoplí, nič.....jedine čo sa začala nejako viacej škriabať, ale celú som ju prezrela a pokožku má čistú.......fakt neviem čo sa deje :confused: ..........ala dík za tip na sedaliu, uvidím čo bude......
29. apr 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..chodievaš zasa ráno s deniskom?? :wink:
29. apr 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....a máj je zatiaľ len taká holá palica :grinning: ..zajtra uviažeme stuhy a tatino postaví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...ved vyskúšaj.... :slight_smile: ...aký máte vysoký ten máj?.... :confused: ....chodím s Deniskom...vyvenčiť ráno Simča, ked nespí...nakúpiť, do mliekomatu po mliečko...mám to všetko po ceste..takže 3v1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kuk....ideme pre Maťka.......ale ja sa vrátim :grinning: :grinning:

@leninka75 neboj prejde ju to.... :dizzy_face: .............radšej by som bola keby sme ten bordel mali z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko aká si ty šikovná.... :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Mám už dlhšie na rukách nejaký exem...Tak idem,lebo to dosť svrbi.Začína o 11:30 a už som piata...Neviem,či celý byt budeme maľovať.Hlavne to,čo sme boli vytopeni...A asi spalnu.
29. apr 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....jaaj moja akosi nemám odhad na miery :grinning: :pensive: ...ten máj je cca taký ako dobre urastená jabloň :grinning: :grinning: :grinning: ........ako to máš všetko pekne zladené :wink: :wink: :wink:

@jacka......prečo bol len Maťko v škôlke?? :confused:....
29. apr 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeeeeee babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :wink: :wink: :wink:
29. apr 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 oznam oznam :grinning: :grinning: :grinning: Bytčianska zmrzka otvorená :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
29. apr 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: ako sa máte? :slight_smile:
29. apr 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nooooooooo pekne..... :confused: :confused: :confused: :frowning2: :frowning2: :wink: :wink: :wink:

dobru nocku.... :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka čo pekne???.....uhorková sezona..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobrú nocku.... :wink:
29. apr 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobrúúúúú...
Zajtra zubár :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... :wink:
@utka zubár????...už si tam u neho ako doma tuším.....to ti stále len čistí ten zub, či ako? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
30. apr 2013 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru tak..... :grinning: :grinning: :grinning: ............................nemám s kým kecať :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2013 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...........

@katka1819... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:..........Lilke sa o zmrzke aj sníva, takže niekedy určite dorazíme :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:.........
30. apr 2013 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a my nič :confused: :grinning: :grinning: :wink:
30. apr 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok