• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@jacka ..včera som na plavárni sedela s otvorenou pusou :grinning: ..Lilka robila kotrmelce do vody a šípky s parádnym odpichom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....nechcem povedať, že ostatné deti sa hádzali ako polienka a ona bola najlepšia :pensive: :pensive: :pensive: .....ale bola najlepšiaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......
30. apr 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka..dnes si sama doma??? :wink:
30. apr 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon dačo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 jasné že bola najlepšia....a maminka sa vznášala.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....................................nie nie som.....dnes mám doma dve deti z troch......tipni..... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................a maju nám prísť robiť záhradu.......hurá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: .............................
30. apr 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ............že váhaš!!...balón naplnený héliom nelieta tak ako ja včera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................hmmmmmm to je ťažké, že ktoré dietka máš doma :fearful: :fearful: :fearful: .....Maťko a Peťko??? :wink:..........ty sa máš!!......ti prídu urobiť záhradu!! :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:........riadna veľkostatkárka z teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.........
30. apr 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
....už 4x za polhodinu hrá rozhlas, že idú niečo zasa vyhlasovať :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ........1x to boli hrnce, 2x handry, 3x pšenica a kukurica a teraz 4x mäso :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 veríme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..................................................vobec nie je ťažké....toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...že je muž doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................................................to sa fakt mám......radšej ench napadne meter snehu a ten budem hádzať.....tento rok sa neteším :angry: :angry: :unamused: :confounded:
30. apr 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....zasa si rozmyslel niečo doma porobiť?..... preto sa netešíš na záhradu, že máš aj doma kopec roboty?..... :frowning2:
30. apr 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie nie.....to čo chcel urobiť spravil.......ale ostatok mu musí niekto prísť pomocť..........................................ja ti ani neviem.....asi ešte spím ako medved :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :unamused:
30. apr 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..........takže ti tam teraz zavadzia :grinning: :grinning: :grinning: ..,....ale medvede už vstali, tak šup šup :grinning: :grinning: :grinning:

....ideme von :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. apr 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ja som šla neskor spať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............................aj my ideme len ešte dopapá :slight_smile: :slight_smile:
30. apr 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
@jacka celkom fajn sa máme....boli sme od stvrtka poobede u svokry, tak preto som tu nebola :wink:
.
30. apr 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte....
@jacka veru, som tam ako doma. Ale dnes bol našťastie úplne fit. Zase mi to len vyčistil, lebo do budúceho štvrtka nerobí, tak sa bál mi tam dať vložku. A Prečo máš doma Peťka?
30. apr 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. apr 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ale ste si pokecali.... :grinning: :grinning: :grinning: ja som mala doma celé doobedie mojho drahého, takže.....koník nehrozil.... :wink: a teraz...Simonko spí a Denisko sa pieskuje...a ja vegetím....aspon na chvílku..... :dizzy_face:
30. apr 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..to sa Denisko hral s mojím telefonom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...Lilka je šikulka...Denisko..ten skáče...noooo...ako vydáááá...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz už konečne po 2,5 týždni pojdeme...piatok...tak som zvedavá..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka ..takže triezvy zubár??? :confused: :confused: :confused:
@jacka .....teba ta renovácia nejako nenadchla....či sa mýlim????
30. apr 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 vy ste u svokry nejako často, že?....ja sa chystám k našim...len....uvidíme ešte.... :wink:
30. apr 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no aké leháro spojené s lakovaním nechtíkoskov :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a inak čafteeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: ja len na kuk :wink: kto by sedel pri compe keď je vonku táááák krásne :grinning: :sunglasses: :dizzy_face:
30. apr 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..a ja sedím..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nooo, konečne úplne triezvy...síce ma bral hodinu po termíne...
30. apr 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko nadchla.....ale ak to chce za den urobiť tak my sa musíme vytratiť........čo ja celkom rada..... :grinning: :grinning: najlepšie k našim :grinning: :grinning: :grinning:
aká si ty kočka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........................Denisko skrytý talent :slight_smile: :slight_smile:

@letty86 a už tu budeš s nami??.....len celkom je tu uhorková sezona :frowning2: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
30. apr 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobru nocku........ :slight_smile:
30. apr 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka už ideš??? :confused:
30. apr 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko pomaličky.... :slight_smile:
30. apr 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka už spinkáte?....DEniskovi sa dneska nejako nechcelo do postele....a tááák mu začalo tiecť z nosíka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..ach joo...tak sa asi pustím do tých brušákov.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko už........dnes sme meškali pol hodku......ale už je hotovo.....boli sme dlho vonku....... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ......tak ich odvalilo :slight_smile: .............................aj Peťkovi sa púšťaju zase...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ale to asi s avamysu sa nejak pustili........si myslím..........----------------------------aj Densikovi niečo dávaš?
30. apr 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka avamys???.....to čo je?...len kvapky do nosa.... :rolling_eyes:
30. apr 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok