Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
30. apr 2013

@jacka ..včera som na plavárni sedela s otvorenou pusou 😀 ..Lilka robila kotrmelce do vody a šípky s parádnym odpichom 😵 😵 😵 😵 ....nechcem povedať, že ostatné deti sa hádzali ako polienka a ona bola najlepšia 😔 😔 😔 .....ale bola najlepšiaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 ......

leninka75
30. apr 2013

@jacka..dnes si sama doma??? 😉

jacka
30. apr 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aspon dačo 😀 😀 😀 😀

jacka
30. apr 2013

@leninka75 jasné že bola najlepšia....a maminka sa vznášala.... 😵 😵 😵 😵 .....................................nie nie som.....dnes mám doma dve deti z troch......tipni..... 😀 😀 😝 ..................a maju nám prísť robiť záhradu.......hurá 😝 😝 😠 😠 .............................

leninka75
30. apr 2013

@jacka ............že váhaš!!...balón naplnený héliom nelieta tak ako ja včera 😀 😀 😀 😀 😀 ................hmmmmmm to je ťažké, že ktoré dietka máš doma 😨 😨 😨 .....Maťko a Peťko??? 😉..........ty sa máš!!......ti prídu urobiť záhradu!! 😵 😵 😀 😀........riadna veľkostatkárka z teba 😀 😀 😀 😀.........

leninka75
30. apr 2013

....už 4x za polhodinu hrá rozhlas, že idú niečo zasa vyhlasovať 😅 😅 😅 😅 😅 ........1x to boli hrnce, 2x handry, 3x pšenica a kukurica a teraz 4x mäso 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
30. apr 2013

@leninka75 veríme 😵 😵 😵 ..................................................vobec nie je ťažké....toto 😝 ...že je muž doma 😝 ...................................................to sa fakt mám......radšej ench napadne meter snehu a ten budem hádzať.....tento rok sa neteším 😠 😠 😒 😖

leninka75
30. apr 2013

@jacka .....zasa si rozmyslel niečo doma porobiť?..... preto sa netešíš na záhradu, že máš aj doma kopec roboty?..... ☹

jacka
30. apr 2013

@leninka75 nie nie.....to čo chcel urobiť spravil.......ale ostatok mu musí niekto prísť pomocť..........................................ja ti ani neviem.....asi ešte spím ako medved 😀 😀 😀 😉 😒

leninka75
30. apr 2013

@jacka ..........takže ti tam teraz zavadzia 😀 😀 😀 ..,....ale medvede už vstali, tak šup šup 😀 😀 😀

....ideme von 😎 😎 😎

jacka
30. apr 2013

@leninka75 ja som šla neskor spať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............................aj my ideme len ešte dopapá 🙂 🙂

letty86
30. apr 2013

ahojte 😉
@jacka celkom fajn sa máme....boli sme od stvrtka poobede u svokry, tak preto som tu nebola 😉
.

utka
30. apr 2013

Ahojte....
@jacka veru, som tam ako doma. Ale dnes bol našťastie úplne fit. Zase mi to len vyčistil, lebo do budúceho štvrtka nerobí, tak sa bál mi tam dať vložku. A Prečo máš doma Peťka?

letty86
30. apr 2013

😕 😕 😖 😉 😵

denisenko
30. apr 2013

ale ste si pokecali.... 😀 😀 😀 ja som mala doma celé doobedie mojho drahého, takže.....koník nehrozil.... 😉 a teraz...Simonko spí a Denisko sa pieskuje...a ja vegetím....aspon na chvílku..... 😵

denisenko
30. apr 2013

..to sa Denisko hral s mojím telefonom..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
30. apr 2013

@leninka75 ...Lilka je šikulka...Denisko..ten skáče...noooo...ako vydáááá...... 😀 😀 😀 😀 😀 teraz už konečne po 2,5 týždni pojdeme...piatok...tak som zvedavá..... 😀 😀 😀 😀 😀
@utka ..takže triezvy zubár??? 😕 😕 😕
@jacka .....teba ta renovácia nejako nenadchla....či sa mýlim????

denisenko
30. apr 2013

@letty86 vy ste u svokry nejako často, že?....ja sa chystám k našim...len....uvidíme ešte.... 😉

katka1819
30. apr 2013

@denisenko no aké leháro spojené s lakovaním nechtíkoskov 😀 😀 😀

katka1819
30. apr 2013

a inak čafteeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 ja len na kuk 😉 kto by sedel pri compe keď je vonku táááák krásne 😀 😎 😵

denisenko
30. apr 2013

@katka1819 ..a ja sedím..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
30. apr 2013

@denisenko nooo, konečne úplne triezvy...síce ma bral hodinu po termíne...

jacka
30. apr 2013

@denisenko nadchla.....ale ak to chce za den urobiť tak my sa musíme vytratiť........čo ja celkom rada..... 😀 😀 najlepšie k našim 😀 😀 😀
aká si ty kočka.... 😵 😵 😵 😵 ..........................Denisko skrytý talent 🙂 🙂

@letty86 a už tu budeš s nami??.....len celkom je tu uhorková sezona ☹ 😢 😝 😀 😉

jacka
30. apr 2013

dobru nocku........ 🙂

denisenko
30. apr 2013

@jacka už ideš??? 😕

jacka
30. apr 2013

@denisenko pomaličky.... 🙂

denisenko
30. apr 2013

@jacka už spinkáte?....DEniskovi sa dneska nejako nechcelo do postele....a tááák mu začalo tiecť z nosíka.... 😝 😝 😝

denisenko
30. apr 2013

..ach joo...tak sa asi pustím do tých brušákov.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
30. apr 2013

@denisenko už........dnes sme meškali pol hodku......ale už je hotovo.....boli sme dlho vonku....... 😎 😎 😎 😎 😎 ......tak ich odvalilo 🙂 .............................aj Peťkovi sa púšťaju zase...... 😝 ......ale to asi s avamysu sa nejak pustili........si myslím..........----------------------------aj Densikovi niečo dávaš?

denisenko
30. apr 2013

@jacka avamys???.....to čo je?...len kvapky do nosa.... 🙄

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre