Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
30. apr 2013

http://www.lekarna.cz/avamys-120x27-5rg-suspenz...
@denisenko to nám dali na krčnom........voláky blivajz 😝 😝

jacka
30. apr 2013

@denisenko idem už.....aj ty si sa niekam vyparila..........dobrú nocku a krásne sníčky......... 😵 😵 😵

utka
30. apr 2013

@jacka aj Viki má Avamys, dlhodobo...
@denisenko je to kortikoidný sprej

denisenko
30. apr 2013

@utka ...ááá....s kortikoidmi radšej pokoj...... 😝 😝 😝
@jacka ..akože som išla cvičiť...a skončila som v chladničke...... 😀 😀 😀

dobrúúúúú...... 😵 😵 😵 😵

utka
30. apr 2013

@denisenko no nie je to bohvie čo, ale čo už, keď musíme...

utka
30. apr 2013

Dobrúúúúúúúúú

katka1819
30. apr 2013

Dobrúúúúúúúúúúú 😉

jacka
1. máj 2013

ahojte.............. 😎 😎 😎 😎

krásny prvý máj 😵 😵 😵 😵 a chytro pýtať božtek pod čerešnu..... 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂

jacka
1. máj 2013

@denisenko ja mu to budem dávať len dva týždne ako kázali.......dlhodobé používanie spomaluje rast........tiež nie som nadšená..... 😝 😝 😝

niečo som ešte chcela ......si neviem spomenuť 😠 😠 😠

denisenko
1. máj 2013

dobré ránko.... 😉 ...krásny 1. máj...nezabudnúť sa pobozkať pod čerešňou a potom...práci česť a hor sa do nejakého prvomájového sprievodu...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. máj 2013

@jacka spomaľuje rast???? 😕

jacka
1. máj 2013

@denisenko .........veru hor sa makať ................. u nás sa ide do záhrady...................... 😀 😀 😀 😀 ...............................niekde som čítala že ked sa dlho užíva musí byť pacient pod dohladom lebo spomaluje rast..... 😠 hnus 😝 ........................................vy čo idete robiť?

jacka
1. máj 2013

😎 😎 😎 🙂 🙂 😉 😵 😵

denisenko
1. máj 2013

@jacka ...my????....tatinko s Deniskom šli na záhradku, ja varím a snažím sa nepočuť uvrešťaného Simča.... 😝 😝 😝 😝

denisenko
1. máj 2013

@jacka máte???? 😎 😎 😎 😎 😎 😕 😕 😕 😕

katka1819
1. máj 2013

ahooooooooooj 😉 božtek ešte nebol ale určito od všetkých mojich troch chlapov v priebehu dňa nejaká tá bočka pod čerešničkou našou sa mi ujde 😀 a u nás je 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😀

katka1819
1. máj 2013

mám tu na prvo májových prázdninách bráchovho synátora tak sa nenudím 😀 papa snáď tu ešte kuknem 😉 dnes

jacka
1. máj 2013

ha ha vraj ochladnie.....vonku 30 😝 😝 😝 😝 😝
@denisenko vždy rada pošlem ked mám 😎 😎 😎 😎

utka
1. máj 2013

Ahojte...

@jacka ufff. spomaľuje rast? Ja mám pocit, že Viki rastie ako z vody a berie ho už asi pol roka ak nie viac...
Tak ja som už pusinky dostala, síce doma, nie pod čerešňou, ale aspoň niečo.
Konečne som si od rána sadla...Som umývala balkónové zasklenie, upratovala skrine, upratovala byt, varila...už len nákupy a veget.

denisenko
1. máj 2013

@utka si pamätám, že jeden rok to tak nejako blbo vyšlo a na 1. mája už boli čerešne odkvitnuté...tak ma moj drahý pobozkal pod čerešnovým kompotom...... 😀 😀 😀 😀 ...hlavne, že pobozkal...... 😀 😀 😀 ...dneska sme to stihli pod stromom...u suseda na záhrade.... 😉
@jacka dakujem...pred obedom došlo...stihla som sa opaľovať na balkone, tam len tak do jednej a potom makať na záhradku...slniečko svieti, až taká radosť pracovať..... 😵 😵 😵

denisenko
1. máj 2013

..už len počkať, kým pojdu drobčekovia spinkať, hodím sprchu a dám si pohárik vínka s mojím drahým na balkone....ticho, klídek a hviezdičky....... 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
1. máj 2013

...ja odpadnem....Denisko lieta na bicykli po ulici a vykrikuje....Kobra 11 prichádza...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...čoho sa ja ešte dožijem???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. máj 2013

..............ahoooooj!!!!!!!!..........jedna odvalena v postielke, druha sa chysta 🙂 .......

katka1819
1. máj 2013

@denisenko no hlavne tie hviezdičky 😉 😉 😉 😀

katka1819
1. máj 2013

@denisenko už len toho ako behá na motorke a kričí... Kobra 11 odchádza... 😀

katka1819
1. máj 2013

tak dnes celkom fajn dníček 🙂 teraz sme došli z opekačky ...ešte detičky okúpkať ,napapkať a spať 🙂 tak papa ...sa vidíme nevidíme zajtra 😀 pekné snííííííííííčky 😵 😵 😵

denisenko
1. máj 2013

@katka1819 ...to si ma potešila..motorka... 😝 😝 😝 ...hviezdičky... 😵 😵 😵..kevy bolo pod mrakom, tak ho poprosím, nech ma niečím ovalí po hlave a hviezdičky tiež budú...... 😀 😀 😀....dokonalá romantikuš........ 😀 😀 😀 😀
@leninka75 my tiež tak...Simčo spí a Denisko sa tvári že pozerá telku....xi,xi,xi....asi mu ponúknem zápalky, aby mu viečka nepadali..... 😀 😀 😀 toto počasie ich poriadne vyšťaví..celý den vonku a večer odkväcnú.... 😀 😀 😀

katka1819
1. máj 2013

@denisenko 😀 😀 😀 ja rada poteším 😉

denisenko
1. máj 2013

...detičky spinkajú, koláčik dopečený.....tak sa s vami lúúúúčim....pekné sníčky.... 😉 😉 😉

utka
1. máj 2013

Aj my sme dnes boli celé poobedie vonku...ale toľko komárov, čo tu je...fuuu...katastrofa ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre