Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
3. máj 2013

@utka posledný???...nejde sa ešte v 36?...alebo sa mi čosi marí...ja som bola určite..... 😕 😕 😕

utka
3. máj 2013

@denisenko super...to je dobre...vyskúšam naučiť naň Lucku...

utka
3. máj 2013

@denisenko neviem..zdá sa mi, že posledný...

denisenko
3. máj 2013

@utka no...neviem...ja som mala posledný 1 hodinu pred narodením..... 😀 😀 😀 😀

utka
3. máj 2013

@denisenko ty máš asi protekciu 😉

denisenko
3. máj 2013

@utka ...ale to vieš...nudila som sa...tak som poprosila doktora, nech sa kukne, aký bude veľký..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. máj 2013

maminky..idem...seklo ma v krku...auuuuu... 😔 😔 😔 😔 😔 dobrú nocku.... 😵 😵 😵

utka
3. máj 2013

@denisenko tak to je super nuda 😀. tak nech manželík pomasíruje. Dobrúúú...

katka1819
3. máj 2013

invázia fotiek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 z oslavičky 😉

katka1819
3. máj 2013

Dobrúúúúúúúúúúú 😀

jacka
4. máj 2013

ahojte 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

denisenko
4. máj 2013

halo,haloooo........ 🙂 🙂 🙂

denisenko
4. máj 2013

@katka1819 super tapeta..... 😵 😵 😵 😵

katka1819
4. máj 2013

Ahooooooooooj 😀 a pekný víkendík prajem 😀 😎 😉

utka
4. máj 2013

Ahojte...
Pekný slnečný víkendík...

utka
4. máj 2013

Pozerám na koníku fotky a našla som, ako bocian nesie bábo. Tak mi napadlo, čo minule zabil Viki. Hovorila som, že som videla letieť nejaké vtáky, ale som šoférovala, tak som nevidela dobre, či to boli labute alebo bociany. A Viki na to: "Mami, to boli labute. Keby to boli bociany, tak majú v zobákoch bábätká" 😀

denisenko
4. máj 2013

@utka 😀 😀 😀 😀 Denisko minule videl bociana a vraví:....inak, keby si nevedel, tak bábätká rastú v brušku...ty by si ho neuniesol...... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
4. máj 2013

@denisenko sú to naši mudrlanti...Viktor sa pri tom smial, takže si robil srandu 😉...

denisenko
4. máj 2013

@utka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..ale zas...koľko vecí sa človek ešte dozvie,že? 😀 😀 😀 😀

jacka
4. máj 2013

@denisenko
@utka vidím že ste si pekne pokecali....... 😀 😀 😀 😀

moji už spinkaju.......muž v robote......také ticho až krájať by sa dalo 🙂 🙂

denisenko
4. máj 2013

@jacka ..a ty si sa kde túlala????? 😕 😕 😀 😀 😀 😀 ....Denisko ešte dopozerá Tučniakov a ide aj on....Petrík v práci do polnoci a Simčo v posteli už takmer dve hodiny...dneska to aj ja zabalím asi skor..... 😉

jacka
4. máj 2013

@denisenko tulala......nikde 😀 😀 😀 .......boli sme len von tam prišiel domov Maťkov kamoš....tak sa hrali u nich na dvore..............od rána .....potom sme prišli domov sa najesť.....zas ma ťahali von...............vylietaný......unavený zaspinkali ani nevedli ako 🙂
to dosť neskoro príde....... ☹ ....mojmu už deti volali.......že kde je.....tak vraj pomaličky balí.....sprvili mu aj draček k narodkám......ale ten dostane už len zajtra....... 😀 😀 ...............................................Simonko skoro zaspinkal...... 🙂 🙂 🙂 ....ako teraz spáva v noci?

denisenko
4. máj 2013

@jacka tvoj drahý má narodeniny??....táák bude oslava.... 😉 😉 😉 ...Simonko spáva celkom fajn..len ked boli tie teplá cez den, tak v noci pil čajík...a včera plačkal...už dávno nie....a nadránom až tak čudno dýchal...asi mal zlé sny a poriadne...ale cez den bol v pohodičke..len včera si zhodil z poličky, kam som si myslela, že stále nedočiahne, takú Deniskovu registračnú pokladnu...a skončilo to s rozrazeným čelom...tak to ho asi trápilo v noci...aspon si myslím.....

denisenko
4. máj 2013

..už je ticho aj u nás.... 😉 😉 😉

jacka
4. máj 2013

@denisenko nooooo....má 🤐 ..........oslava ?..ja ti ani neviem......aj zajtra ide ........ale tak aspon mu zavinnušujeme 😀 😀 😀 ........................ani nechci vedieť čo chce na naordky 😀 😀 😀 😀
teda...Simonko je riadne otlčený........ja tomu hovorím u nás že ked ho Maťko nebije tak život 😵 😀 😉 .............................ticho na nezaplatenie 😀 😀 😀

jacka
4. máj 2013

to ako píšem......už ani nevidím 😝 😝 😝 ......................asi som zas mala príliš velku dávku vzduchu.... 😝 😀

denisenko
4. máj 2013

@jacka ....ááá..tak najlepšie sa oslavuje prácou.... 😅 😅 😅 ...čo si želal?..moj bude mať budúci mesiac...a tuším chce sadu gola kľúčov.... 😀 😀 😀 😀 a vestu red bull...... 😀 😀 😀 😀 ....ešteže som nezarábajúca osoba..... 😀 😀 😀 😀
...život... 😀 😀 😀 😀 ..aj tak sa to dá nazvať........ 😀 😀

denisenko
4. máj 2013

..tak ja sa na dnes už lúčim...pekné sníčky.... 😵 😵 😵 😵

jacka
4. máj 2013

@denisenko práci česť a robote pokoj.......................vraj okná vymeniť...... 😀 😀 somár 😀 😀 😀 😀 ................tak ten tvoj má fajn darčeky 😀 😀 😀 ......................stačí že on zarába....a tak trošilinku aj ty....nie 😀 😀 😀 😀

dobrú nocku.......dobre sa vyspinkajte 😵 😵

jacka
4. máj 2013

idem aj ja...ešte som tu utku niekde videla........ 😵 😵 bruško máš peknučké......len ho dalej chovaj.....či ju 😵 😵

dobru nocku 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre