• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
7. máj 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: presne tak :grinning: :grinning:
aj u nás pršalo....ktovie či to neprišlo od odnás.........ale dufam že nie........................ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .............teraz to tam tiež nevyzerá ktovie ako :angry: :angry: :angry:
7. máj 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nerobila.......vyzerá celkom fajn.....ukladám :slight_smile: dakujem :slight_smile:
7. máj 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja rozmýšlam, či tento, alebo kokosvý sneh na vrh a už žiadne cesto..... :frowning2:
7. máj 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vyskúšaj tento......potom ho aj ja urobím :slight_smile:
7. máj 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@denisenko ale vsak to už som na odchode,ked mi merajú...kašlem na to.Doma ho mám ok. Nejdem sa stresovat...
7. máj 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mám nervy...Pred pol ôsmou sme šli k dr. pre potvrdenie do školy v prírode,že je Viki zdravý.A lekárka robí az od 11-tej.Tak som šla hneď na kožné na kontrolu.Robí od 8:30. Je 9 preč a este tu nie je. A to som bez auta.Dúfam,že už neprší.Domov tomam tak na 15-20 min.chôdze a o 11-tej môžem ísť nazad pre to potvrdenie...to bude deň :frowning2:
7. máj 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. máj 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ja som mala taký den včera...ani sa mi veriť, nechce, čo sa môže za jeden den prihodiť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Konečne prišiel dr.A samozrejme hneď vzali dvoch objednaných...picne ma!
7. máj 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko jediné,čo ma dnes teší je,že o 17:30. máme v škole besiedku ku dnu matiek...zase budem plakať,ked budem vidieť tie deťúrence,aké su zlaté...
7. máj 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahoooooooooooj!!!.......................
7. máj 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..............mením sa na šmýralku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

...keď hovoríte o koláčikoch ...........ja som včera robila rýchlu syrovú tortu......cesto = pomrvené piškóty s maslom, krém = 2x lučina + cukor + vanilka + cit. šťava + 2x šľahačka a vrch posypaný opraženými lieskovcami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. máj 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..ešte som ani nestihla odenterovať :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
........tuším som nejaká šmatlavá :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive: :pensive:,............nejako prestávam stíhať kona :frowning2: ....asi to bude tým počasím :sunglasses: :sunglasses: ..lepšie vonku ako dnu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:..................
7. máj 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
č :grinning: a :grinning: f :grinning: t :grinning: e
7. máj 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..ahoj :grinning: :grinning: :grinning: ..náladička,?? :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a ty už nakupuješ veci do školy???
7. máj 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru dnes som v pohybe ...hyper pohybe :grinning: od rána... a náladička musí byť :wink: už mám všetko obkukané čo kúpime do školy... už len nabehnúť a pokúpiť :slight_smile:
7. máj 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ........fíha a čo si taká akčná?? :confused: ..aj tašku už máte obzretú??...
7. máj 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....idem do školy...
7. máj 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 však to poznáš :grinning: dve detičky super hyperaktívne len oči otvoria :grinning: :grinning: :grinning: a áno tašku tiež už máme :wink: dokonca ešte z minulého roka obzretú a stále chce len tú istú z topgalu s dinosaurom :slight_smile:
7. máj 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....koláčik napečený, obed navarený..paradajková polievočka, fašírky a opekané zemiaky......to sú polenááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..tak som zvedavá, kto to všetko zje......
7. máj 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ....neboj polená rýchlo zhoria :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ešte bude do kotla aj málo :grinning: :grinning: :grinning: .......koláčik vyzerá fajne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....určite sa po ňom len tak zapráši :wink: :wink: :wink: ........
7. máj 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...polená..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...zajtra idú chlapi rezať drevo...teda ak nebude pršať...tak budú musieť všetci povinne sladké...... :grinning: :grinning: :cry: :cry:
7. máj 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ...fíha drobec má aký stabilný vkus!!! :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. máj 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko mnam mnam...pozývam sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty si riadna šikulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@leninka75 aj tebe som chcela niečo a zabudla som :angry: :angry:
@utka fajný den :pensive: :zipper_mouth:
7. máj 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....len sa pozvi..aj kávu navarím... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko kávu?...tu tu mám ešte od rána....dnes som ja nejak na ručnej.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale koláčik by som si dala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......................................počuj a nechceš mi ho doniesť..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
7. máj 2013 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
v tom najväčšom lejku sme šli domov.....a teraz to vyzerá na slnko...chápete to??? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2013 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok