Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
7. máj 2013
@jacka práve hľadám recept na koláčik...a ahá....nerobila si????
http://varecha.pravda.sk/recepty/jablkovo-kokos...
jacka
7. máj 2013
@denisenko 😃 😃 😃 presne tak 😃 😃
aj u nás pršalo....ktovie či to neprišlo od odnás.........ale dufam že nie........................ 🙂 🙂 🙂 🙂 .............teraz to tam tiež nevyzerá ktovie ako ]-( ]-( ]-(
jacka
7. máj 2013
@denisenko nerobila.......vyzerá celkom fajn.....ukladám 🙂 dakujem 🙂
denisenko
7. máj 2013
@jacka ja rozmýšlam, či tento, alebo kokosvý sneh na vrh a už žiadne cesto..... 😞
jacka
7. máj 2013
@denisenko vyskúšaj tento......potom ho aj ja urobím 🙂
utka
7. máj 2013
Ahojte...
@denisenko ale vsak to už som na odchode,ked mi merajú...kašlem na to.Doma ho mám ok. Nejdem sa stresovat...
utka
7. máj 2013
Mám nervy...Pred pol ôsmou sme šli k dr. pre potvrdenie do školy v prírode,že je Viki zdravý.A lekárka robí az od 11-tej.Tak som šla hneď na kožné na kontrolu.Robí od 8:30. Je 9 preč a este tu nie je. A to som bez auta.Dúfam,že už neprší.Domov tomam tak na 15-20 min.chôdze a o 11-tej môžem ísť nazad pre to potvrdenie...to bude deň 😞
denisenko
7. máj 2013
@jacka ..tak nakoniec robím tento.... 😉 😉 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13667
denisenko
7. máj 2013
@utka ja som mala taký den včera...ani sa mi veriť, nechce, čo sa môže za jeden den prihodiť.... :-p :-p :-p :-p
utka
7. máj 2013
Konečne prišiel dr.A samozrejme hneď vzali dvoch objednaných...picne ma!
utka
7. máj 2013
@denisenko jediné,čo ma dnes teší je,že o 17:30. máme v škole besiedku ku dnu matiek...zase budem plakať,ked budem vidieť tie deťúrence,aké su zlaté...
leninka75
7. máj 2013
ahoooooooooooj!!!.......................
leninka75
7. máj 2013
@denisenko ..............mením sa na šmýralku 😃 😃 😃 😃 😃

...keď hovoríte o koláčikoch ...........ja som včera robila rýchlu syrovú tortu......cesto = pomrvené piškóty s maslom, krém = 2x lučina + cukor + vanilka + cit. šťava + 2x šľahačka a vrch posypaný opraženými lieskovcami x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
leninka75
7. máj 2013
@denisenko ..ešte som ani nestihla odenterovať 😃 😃 😃
leninka75
7. máj 2013
........tuším som nejaká šmatlavá :-N :-N |-| |-|,............nejako prestávam stíhať kona 😞 ....asi to bude tým počasím 😎 😎 ..lepšie vonku ako dnu x-) x-) x-) x-)..................
katka1819
7. máj 2013
č 😃 a 😃 f 😃 t 😃 e
leninka75
7. máj 2013
@katka1819 ..ahoj 😃 😃 😃 ..náladička,?? 😉 😉 x-) x-) ...a ty už nakupuješ veci do školy???
katka1819
7. máj 2013
@leninka75 veru dnes som v pohybe ...hyper pohybe 😃 od rána... a náladička musí byť 😉 už mám všetko obkukané čo kúpime do školy... už len nabehnúť a pokúpiť 🙂
leninka75
7. máj 2013
@katka1819 ........fíha a čo si taká akčná?? =-) ..aj tašku už máte obzretú??...
leninka75
7. máj 2013
....idem do školy...
katka1819
7. máj 2013
@leninka75 však to poznáš 😃 dve detičky super hyperaktívne len oči otvoria 😃 😃 😃 a áno tašku tiež už máme 😉 dokonca ešte z minulého roka obzretú a stále chce len tú istú z topgalu s dinosaurom 🙂
denisenko
7. máj 2013
....koláčik napečený, obed navarený..paradajková polievočka, fašírky a opekané zemiaky......to sú polenááááááá 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
7. máj 2013
..tak som zvedavá, kto to všetko zje......
leninka75
7. máj 2013
@denisenko ....neboj polená rýchlo zhoria 😃 😃 😃 😃 ..ešte bude do kotla aj málo 😃 😃 😃 .......koláčik vyzerá fajne x-) x-) x-) .....určite sa po ňom len tak zapráši 😉 😉 😉 ........
denisenko
7. máj 2013
@leninka75 ...polená..... 😃 😃 😃 😃 😃 ...zajtra idú chlapi rezať drevo...teda ak nebude pršať...tak budú musieť všetci povinne sladké...... 😃 😃 😢 😢
leninka75
7. máj 2013
@katka1819 ...fíha drobec má aký stabilný vkus!!! 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂
jacka
7. máj 2013
@denisenko mnam mnam...pozývam sa x-) x-) x-) ty si riadna šikulka 🙂 🙂 🙂
@leninka75 aj tebe som chcela niečo a zabudla som ]-( ]-(
@utka fajný den |-| :-x
denisenko
7. máj 2013
@jacka ....len sa pozvi..aj kávu navarím... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
7. máj 2013
@denisenko kávu?...tu tu mám ešte od rána....dnes som ja nejak na ručnej.... :-p :-p :-p ale koláčik by som si dala x-) x-) x-) x-) x-) .......................................počuj a nechceš mi ho doniesť..... 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉
jacka
7. máj 2013
v tom najväčšom lejku sme šli domov.....a teraz to vyzerá na slnko...chápete to??? ]-( :-p :-p