Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
5. júl 2009
ani.....neboj 20 mat nebudeš...len pekne dopraj Sabínke...nech sa napapušká..bude ako valibuk..ked budeš tlačit 😃

tak to máš poslednu poradnu u svojho...potom pekne do nemocky......tak na to sa neteším ...sa tam vysedím celý den ]-( ...a ešte zvykne dr. zapotit že musí na sálu...tak koniec :-p

tak prijemnu jazdu s mužíkom 😉
denisenko
5. júl 2009
hallo, už sme tu, tuším hrmí aj čosi padá, inak taký hic......34, na infarkt :-p :-p :-p :-p :-p a vraj sa má ochladiť, tak sa teším..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
jacka
5. júl 2009
ja som tu tiež.....
s jazykom vonku...aj popršalo aj teplo ostalo...sa teším ...sa má aj tu ochladit 🙂
denisenko
5. júl 2009
jacka, sa ti vobec nečudujem, ani aninke, potiť sa za dvoch..... :-p :-p
jacka
5. júl 2009
tiež ma mohol drahy oplodnit skor...aby som to mala za sebou 😃 😃 ..a leto ešte pred nami... :-p
jacka
5. júl 2009
budem sa musiet rozlučit....muž prišiel domov ..tak bude chciet netovat aj on 😃
ak sa bude dat tak ešte kuknem

zatial dobru noc a pekne sničky |-| x-)
denisenko
5. júl 2009
trošku sa sekol, že? 😃 😃 😃
dobru noc, aj ja asi pojdem, už mám mindráky z rannej cesty do školky tak sa pojdem psychicky pripraviť 8-( 8-(
pekné sny 😃 😃
aninka29
5. júl 2009
jacka, že oplodniť skor 😃 😃 😃 😃 ...........však aj mňa mohol moj 😃 😃 😃

deni,len sa pripravuj 🙂 aj tak to dopadne dobre x-)

idem sa ja učiť mamky :-p sa mi nenormálne chce :-p :-p :-p

dobrú nocku 🙂
mirrinka
5. júl 2009
posledná??? 😃
som vás našla až na druhej strane,to čo to :-p to nezvyk tuna 😃 😃 😃
idem hajky už aj ja,ked vy všetky už drichmete 😉 tak dobrú |-| |-| |-|
utka
5. júl 2009
Ja som tuuuuu....
Ale vy už asi nieeee. Tak dobruuuuuu...
jacka
6. júl 2009
dobre ránko..... 🙂

leni ahoj 🙂
leninka75
6. júl 2009
Ránečko!!!!!!!!..........ahoj jacka!! 🙂 ..........pokúsim sa to všetko čo ste popísali nejako prebehnúť 😃 😃
jacka
6. júl 2009
nie je toho vela...viac som trpela samomluvou 😃 😃 😃
leninka75
6. júl 2009
celkom som to zvládla...ešte, že je teplo, aspoň nemáte toľko času na písanie, keď vás drobci ťahajú von 😃 😃 ...........naša lilka len oči rozdrapí a už píska, že chce ísť von :-S
aninka29
6. júl 2009
dobrééééééééééééééééé rááááááááááááááááááááno 🙂

máme pod mrakom 😉 celkom fajný vzduch 😉
leninka75
6. júl 2009
ahoj aninka!!!.......ideš dnes jazdiť???......kde ste boli cez víkend na kupku???......zasa v maďarsku??
aninka29
6. júl 2009
čaf leni 🙂 ..áno mám jazdu o desiatej.......som zvedavá,akú trasu mi zase vyberie :-p .........lebo už asi poznám všetky križovatky v KE 😉

boli sme na kupku v Tornali 🙂
aninka29
6. júl 2009
a vy ste ako víkendovali????????? 🙂
ako dopadol výročný deň??????? 🙂 prehovorila si manžu na to kupko???????? 😉
jacka
6. júl 2009
aj my tu máme tak zamračene a hmla všade 😉 ..ale lepšie ako horuco :-p

ani držím palce....ako ti to šlo včera???
leninka75
6. júl 2009
aninka, jazdíš teraz každý deň???...........výročník bol super!!.......nakoniec sme stihli všetko aj hrad v TN aj bazén u našich a ešte aj večeru v reštike.........a dostala som krásne náušnice!!!! 🙂 🙂 🙂 .........a naša cicka s nami všetko poctivo absolvovala, ale ku koncu v reštike už jej klipkali očičká!!! |-|
jacka
6. júl 2009
leninka tak si musela byt dobručká ked si dostala náušnice x-)
jacka
6. júl 2009
pojdeme trochu von...už aj tak zas slnko vylieza....sa upečiem :-p
leninka75
6. júl 2009
no veď to ja som vždy 😎 😃 .........jacka, tak si uži aj za mňa!!! 🙂 ...........ja som stále tuuuuuuuu!!!!!
leninka75
6. júl 2009
dala som si záväzok, že do konca týždňa už dopíšem dizertačku :-p :-p :-p , .........tak držte palce!!!!!!! 😉
siwike25autor
6. júl 2009
Awojky mi sme sa cely vikend kupali od rana do večera v zahrade, bazeniku,bolo super 😃 😃 😃
jacka
6. júl 2009
užila som aj za teba leninka........ 🙂

siwi čau 😉 ...moj poklad nechce do bazéna ]-(
leninka75
6. júl 2009
dík jacka, hneď mi je lepšie!!! 😃 😃 😃 ...................moja lilka by bola vo vode aj stále, naučila sa plávať v kolese, tak je frajerka............včera sme ju ťahali z vody s totál fialovými perami 🙂 🙂 🙂
ahoj siwi!!!..... 😉
leninka75
6. júl 2009
fuj, som sa prežrala!!!.......začali nám voziť do jedálne pizzu, okrem iného jedla, dnes bola šampiňónová, mňam výborná, len velikánska..........no ale zasa nezjedz ju!!! 😃 😃 😃 😃
aninka29
6. júl 2009
mamky som doma 🙂
leni jeeeeeeeeeeej náušnice x-) ja dostanem asi velké NIČ na výročie :-p alebo žeby ma manža prekvapil?????????? 😉 😉 😉
leni jazdy mám skoro každý deň 😉

ideme sa najesť a potom sa idem pustiť do zeleninových fašírok 🙂 aby sme mali na zajtra,lebo jazdu mám zas o desiatej,takže celé doobedie v riťke :-p
leninka75
6. júl 2009
teda aninka, ti nezávidím v takej horúčave v aute!! :-p :-p ......alebo, žeby bolo klimatizované 😃 😃 😃 😃 .....ani, veď na neokrúhle výročie takéto veci nedotávam, tak možno čokinu a kvietky, toto bola výnimka 😎