• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
ani.....neboj 20 mat nebudeš...len pekne dopraj Sabínke...nech sa napapušká..bude ako valibuk..ked budeš tlačit :grinning:

tak to máš poslednu poradnu u svojho...potom pekne do nemocky......tak na to sa neteším ...sa tam vysedím celý den :angry: ...a ešte zvykne dr. zapotit že musí na sálu...tak koniec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak prijemnu jazdu s mužíkom :wink:
5. júl 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo, už sme tu, tuším hrmí aj čosi padá, inak taký hic......34, na infarkt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vraj sa má ochladiť, tak sa teším..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. júl 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu tiež.....
s jazykom vonku...aj popršalo aj teplo ostalo...sa teším ...sa má aj tu ochladit :slight_smile:
5. júl 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, sa ti vobec nečudujem, ani aninke, potiť sa za dvoch..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež ma mohol drahy oplodnit skor...aby som to mala za sebou :grinning: :grinning: ..a leto ešte pred nami... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem sa musiet rozlučit....muž prišiel domov ..tak bude chciet netovat aj on :grinning:
ak sa bude dat tak ešte kuknem

zatial dobru noc a pekne sničky :pensive: :dizzy_face:
5. júl 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trošku sa sekol, že? :grinning: :grinning: :grinning:
dobru noc, aj ja asi pojdem, už mám mindráky z rannej cesty do školky tak sa pojdem psychicky pripraviť :rolling_eyes: :rolling_eyes:
pekné sny :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, že oplodniť skor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........však aj mňa mohol moj :grinning: :grinning: :grinning:

deni,len sa pripravuj :slight_smile: aj tak to dopadne dobre :dizzy_face:

idem sa ja učiť mamky :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa mi nenormálne chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrú nocku :slight_smile:
5. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posledná??? :grinning:
som vás našla až na druhej strane,to čo to :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nezvyk tuna :grinning: :grinning: :grinning:
idem hajky už aj ja,ked vy všetky už drichmete :wink: tak dobrú :pensive: :pensive: :pensive:
5. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tuuuuu....
Ale vy už asi nieeee. Tak dobruuuuuu...
5. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko..... :slight_smile:

leni ahoj :slight_smile:
6. júl 2009 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!!!!!!!..........ahoj jacka!! :slight_smile: ..........pokúsim sa to všetko čo ste popísali nejako prebehnúť :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je toho vela...viac som trpela samomluvou :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom som to zvládla...ešte, že je teplo, aspoň nemáte toľko času na písanie, keď vás drobci ťahajú von :grinning: :grinning: ...........naša lilka len oči rozdrapí a už píska, že chce ísť von :confounded:
6. júl 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrééééééééééééééééé rááááááááááááááááááááno :slight_smile:

máme pod mrakom :wink: celkom fajný vzduch :wink:
6. júl 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aninka!!!.......ideš dnes jazdiť???......kde ste boli cez víkend na kupku???......zasa v maďarsku??
6. júl 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaf leni :slight_smile: ..áno mám jazdu o desiatej.......som zvedavá,akú trasu mi zase vyberie :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........lebo už asi poznám všetky križovatky v KE :wink:

boli sme na kupku v Tornali :slight_smile:
6. júl 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy ste ako víkendovali????????? :slight_smile:
ako dopadol výročný deň??????? :slight_smile: prehovorila si manžu na to kupko???????? :wink:
6. júl 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my tu máme tak zamračene a hmla všade :wink: ..ale lepšie ako horuco :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani držím palce....ako ti to šlo včera???
6. júl 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, jazdíš teraz každý deň???...........výročník bol super!!.......nakoniec sme stihli všetko aj hrad v TN aj bazén u našich a ešte aj večeru v reštike.........a dostala som krásne náušnice!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........a naša cicka s nami všetko poctivo absolvovala, ale ku koncu v reštike už jej klipkali očičká!!! :pensive:
6. júl 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka tak si musela byt dobručká ked si dostala náušnice :dizzy_face:
6. júl 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdeme trochu von...už aj tak zas slnko vylieza....sa upečiem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď to ja som vždy :sunglasses: :grinning: .........jacka, tak si uži aj za mňa!!! :slight_smile: ...........ja som stále tuuuuuuuu!!!!!
6. júl 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som si záväzok, že do konca týždňa už dopíšem dizertačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , .........tak držte palce!!!!!!! :wink:
6. júl 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojky mi sme sa cely vikend kupali od rana do večera v zahrade, bazeniku,bolo super :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
užila som aj za teba leninka........ :slight_smile:

siwi čau :wink: ...moj poklad nechce do bazéna :angry:
6. júl 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík jacka, hneď mi je lepšie!!! :grinning: :grinning: :grinning: ...................moja lilka by bola vo vode aj stále, naučila sa plávať v kolese, tak je frajerka............včera sme ju ťahali z vody s totál fialovými perami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ahoj siwi!!!..... :wink:
6. júl 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj, som sa prežrala!!!.......začali nám voziť do jedálne pizzu, okrem iného jedla, dnes bola šampiňónová, mňam výborná, len velikánska..........no ale zasa nezjedz ju!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky som doma :slight_smile:
leni jeeeeeeeeeeej náušnice :dizzy_face: ja dostanem asi velké NIČ na výročie :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo žeby ma manža prekvapil?????????? :wink: :wink: :wink:
leni jazdy mám skoro každý deň :wink:

ideme sa najesť a potom sa idem pustiť do zeleninových fašírok :slight_smile: aby sme mali na zajtra,lebo jazdu mám zas o desiatej,takže celé doobedie v riťke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda aninka, ti nezávidím v takej horúčave v aute!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......alebo, žeby bolo klimatizované :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....ani, veď na neokrúhle výročie takéto veci nedotávam, tak možno čokinu a kvietky, toto bola výnimka :sunglasses:
6. júl 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok