• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
@denisenko ..drevo do krbu??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......veru len im potom riadne kusy nalož nech majú energiu :slight_smile: :slight_smile: ..ozaj nepísal denisko v škole test z matiky??...
7. máj 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka..........aaaale nič si mi nechcela.....to len zo slušnosti si dala..a hádžeš to na zlú pamäť :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. máj 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
7. máj 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ved počkaj zajac...idem si to prečítať možno ma to napadne :grinning: :grinning:
7. máj 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 jáááááj...tú syrovu tortu......................suseda mi dala okoštovať.............ale že hnus riadny.......syry prekaldané chclebom.....cítila som tam vajce a bryndzu..........ledva som to dožula :pensive: :pensive: ....................................možno tá tvoja bola lepšia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teda určite bola :dizzy_face: .............................to máš za to to čo si mi napísala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..čo sa škaredíš, budeš mať vrásky :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: ...................
7. máj 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ............obočie mi vyletelo až na vrch hlavy keď som sa dostala k tomu, že "ale že hnus poriadny" :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:...........ja som ju mala ako koláč na sladko :slight_smile:....a dala som tam naturálny smotanový syr lučina :wink:..keď som skúšala tú lučinu samotnú ako to vlastne chutí,.....skoro som ju celú zjedla len tak :grinning:...strašná dobrota :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.....mala som ju 1x, ale asi začnem sem-tam kupovať .....
7. máj 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..a inak diki kamoška!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 písali polročnú prácu...prečo??? :confused: :confused: :confused:
7. máj 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vrásky už mám... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................................................ono to fakt nebolo jedlé..........ale lučinu lubim....to kupujeme deťom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........................mnam......................................no že inak nemáš začo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak som sa o desiatej dostala od kožného. Už ma tam tak ľahko neuvidia!!!
Hodku som sa pomotala po trhu a šla som k dr. po to potvrdenie pre Vikiho...že 5€, nech sa páči :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Teraz som len povysávala a už som začala baliť Vikimu veci, všetky som mu ich pooznačovala...Ach jááááj, ako mi bude chýbať :cry:
7. máj 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...to keby som vedela :fearful: ..preto sa pýtam či aj vy ste písali...a dnes mi Lilka hovorila, že vo štvrtok im dá písomku z geometrických tvarov :fearful: .....ale nič viac im nepovedala..tak vôbec neviem na čo ju mám pripraviť......
7. máj 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..vrásky od smiechu sa nepočítajú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: ...............vidíš vidíš v akom veku prichádzam na to čo je dobré :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................
7. máj 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka .......mne sa ešte nikdy nestalo, aby ma vzali na čas aj keď som bola objednaná :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: ..Viki už ide do tej školy v prírode???.... :confused:
7. máj 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dobre dajme tomu že je to od smiechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................................aspon že na to dobré :grinning: :grinning:

padáme von..... :slight_smile: :slight_smile:
7. máj 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ........... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............a ešte by sa dalo povedať, že na dobré nie je nikdy neskoro :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......nechoďte ďaleko až nezmoknete, keby nááááááhodou pršalo :wink: :wink: :wink:
7. máj 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ahá..tak to nie..naši geometrické tvary berú až od včera...... :confused: :confused: :confused: a vo štvrtok majú branné a v piatok skrátené vyučko....akože škola holubník..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....ani som to dobre nedopísala a u nás už prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..však dávno nepršalo tak prečo nie :angry: :angry: :angry: ........

....žmurká tu na mňa kávička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....kto sa pridá??? :wink: ..poteším sa spoločosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....
7. máj 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...fuha a nepomýlili si u vás v škole mesiac??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....také aktivity ja čakám u nás niekedy na konci júna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:......a ako berú geometrické tvary??....také , že toto je trojuholník, štvorec a tak???.....lebo keď som sa pýtala Liluše nech mi niečo ukáže v zošite, tak nastalo rozpačité ticho :confused: :confused: :confused:..........
7. máj 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka to kedy Viki ide?.....................neboj zvládnete to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............................nenávidím behanie po dr......brrr a vrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
7. máj 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: u nás.... :sunglasses: :sunglasses: kávičku akurát som dopila ranajšiu........na krásu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: -----ale už musím deti sú von nech sa neprizabiju :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
7. máj 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@jacka idú teraz v pondelok 13.5. a vrátia sa v sobotu 18.5. Viem, že to zvládne, ale či ja to zvládnem pri tom autobuse v pondelok ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no, asi pomýlili...tiež si myslím... :grinning: :grinning: ..v júni majú isť na výlet do Bojníc, ale ešte to nie je isté... :slight_smile: a geometrické tvary...dneska doniesol nejaké príklady a ukážky s kockami....a inak vie vymenovať aj valec, kúžel, ihlan a "skváder".... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...ty chceš byť tuším najkrajšia..... :wink: :wink: :wink: :wink:
...baby, ja viem, že to vyzerá, že Simčo má hlavu ako koleno...ale bola som ho dať ostrihať...to bol záááážitok.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko čoby chcem.................ja som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .....................................tak daj fotočku :slight_smile: :slight_smile:
7. máj 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Besiedka bola krásna. Detičky boli zlaté. Len mne už tam bolo dlho dve hodky sedieť. A ten vydýchaný vzduch. Fuuuj. Ledva som dobehla domov na wecko, taká behačka...ufff...
Som sa pýtala Vikiho na tie geometrické tvary, tak vraj sa učia a ešte aj telesá. To ma zabil, lebo som nevedela, čo to je :grinning: .
Ráno sme súťažili, kto sa rýchlejšie oblečie...ja som sa ani nestihla vyzliecť a on už bol oblečený. Prišiel za mnou, že je hotový. Ja mu hovorím, že ako to tak rýchlo dokázal a akurát som si brala slipovú vložku. On mi na to povedal, že to preto, že on si nedáva tampón do zadku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte :sunglasses: :sunglasses:
8. máj 2013 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nikto nikde.....mizím :sunglasses:
8. máj 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!:............

@utka..si odvážna s banderkom súťažiť v obliekaní!!!! :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:.................ty si dávaš tampón do zadku??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...............................
8. máj 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok