Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
9. máj 2013

@leninka75 už sme túúúúú............Peťko úúúúúúúúúúúplne zdravý.............. 😵 😵 😵 ....................ale pokračovať s avamysom..........a o mes. na kontrolu....................................dobre nebudem spomínať 🤐

jacka
9. máj 2013

😎 😎 😎 😎 😎

leninka75
9. máj 2013

@utka .......veriiiiime 🙂

leninka75
9. máj 2013

@jacka ...zdravy o mesiac na kontr 😅 olu........kdesi sa mi tam schovala logika ........a nechcu vyberat mandlu? 😔

leninka75
9. máj 2013

@jacka ......jaaaaj cicus-micus sme sa dnes vymenili s bolavymi hlavami.....asi sa fakt ide zmenit pocasie... 😝

utka
9. máj 2013

@leninka75 no mám ho trochen citlivý, ale to prejde...veríííííííííme!
@jacka zdravý a na kontrolu? Hmmmm...my ideme zajtra na fibroskopiu a na vyšetrenie sluchu...

jacka
9. máj 2013

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅

jacka
9. máj 2013

@leninka75
@utka neviem prečo na kontrolu...... 😅 😅 nejak mi to nedošlo..........asi ked doberie ten avamys....si myslím 😅 😅

leninka75
9. máj 2013

@utka .....preco aj sluch?....

leninka75
9. máj 2013

@jacka .....hm hm hm tolko smailov 😨

leninka75
9. máj 2013

....robim detom lahku, zdravu veceru 😔 .......zemiakove chipsy na bravcovej masti 😀

jacka
9. máj 2013

@leninka75 prečo nie?.... 😀 😀 😀 ..................... ☹ ☹
aj moji mali......zemiaky s tatarkou 🙂 ....alebo kečupom 😉

dobru nocku.... 🙂

utka
9. máj 2013

@leninka75 lebo keď boli prvý krát na krčnom, bolo to preto, že slebšie počul. teraz síce počuje dobre, ale dr. povedal, že keď prídeme na fibro..., tak mu ešte pre istotu skontrolujú aj sluch.

katka1819
9. máj 2013

ahoj kočice 😉 som vyzumbovaná a spokojná na chvíľku som vypadla z domu 😅 😝 😀

utka
9. máj 2013

@leninka75 vy ešte chodíte na plávanie?

jacka
10. máj 2013

ahojte 😎 😎 😎 😎

jacka
10. máj 2013

no a je po zdravý....Peťko ma soplíky.... 😝 😝 😝 ..........

utka
10. máj 2013

Ahojteeee...
@jacka presne toto sme mali aj my minule...boli sme na kontrole na krčnom, keď dobrat ATB, že všetko OK. A na druhý deň začal Viki kýchať a mal sople...

jacka
10. máj 2013

@utka na porazenie že.... ☹ ☹ ☹ ..................čo si mu dávala?

jacka
10. máj 2013

ideme 😎 😎 😎 😎

utka
10. máj 2013

@jacka veru...ja som mu dávala Unoflox zmiešaný s Nasivinom pol na pol...

jacka
10. máj 2013

@utka ja som si bola pre pamycon........škoda že som ťa skor neprečítala 😔

jacka
10. máj 2013

prečo ste tu tak máličko??? 😕 😕 😕 😕

leninka75
10. máj 2013

ahojte!!.........juj zasa som najkrajšia na svete 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............zrkadielko povedalo 😀 😀 😀

@jacka..no super!!! ☹...a aké má soplíky, že si hneď utekala po pamycon??.... 😕........inak je to na porazenie 😝......
....jasnačka chodíme na plávanie 🙂 ..Liluša sa vždy nafukuje, že na čo a prečo musí a to je nuda 😀 😀.....ale vždy ju prinútim 😀 😀 😀.....v pondelok by mala byť posledná hodina, ale 2x sme vynechali, tak neviem ako sa to bude riešiť....

leninka75
10. máj 2013

@utka.....jaaaj prepáč!!...tá odpoveď ohľadne plávania mala byť tebe 😉 😉 ..nejako som bola rozbehnutá 😀 😀 😀

leninka75
10. máj 2013

@letty86......vikinke prajem k meninkám hodne zdravíčka, veľa úspechov v škole, dobručkého bratčeka a veeeľa lásky od všetkých blízkych!!.....cmuuuk 😵 😵 😵 😵

utka
10. máj 2013

Takže Vikimu mandľa zase dorástla, už by sa dala vybrať, ale sme sa dohodli, že počkáme, že prídeme ešte koncom augusta na kontrolu. Čo sa týka sluchu, tak na ľavé uško tršku horšie počuje, mu ho vzduchom prefukovali...o mesiac zase kontrola...

utka
10. máj 2013

@letty86 aj my prajeme Vikinke všetko najlepšie k meninkám...od rána som rozmýšľala, či nejakú poznám 😕

jacka
10. máj 2013

@letty86 aj my sa pripájame......Vikuške všetučko najlepšie..... 😵 😵 😵

jacka
10. máj 2013

@utka paráda tak to poteší...................tu vo Zv robia tak ževraj!! 😀 😀 😀 😀 už NIKDY nenarastie 😀 😀 😀 ........a zaplatíš za to 40e...... 😉 ................nejak tomu neverím....aj pri Maťkovi mi to vraveli..........tiež si myslím že ju má späť 😝

@leninka75 naša krásna ......snehulienka.....dáš aj fotočku??.... 😵 😵 😵 ................kvolu tomu som neletela .....by som si krídla dolámala 😀 😀 😀...................ale bola som si pre potraviny..... 🙂 ................a soplíky sú žlté 😝 😝 😝 ...............neviem neviem ako ten pojde v pondelok do školky......ešte ani doma nebudeme .......nervy moje 😝 😝

prajem krááááááááááááásny víkendík............... 😎 😎 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre