• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
dobrú nocku..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. máj 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Viki to má podľa mňa tými večnými sopľami a alergiou...preto je taká tá mandľa akoby zdurená, zväčšená...
10. máj 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babule tak ja sa tu cez deň ani nedostanem :sweat_smile: no nie je kedy :wink: mám tu opäť na víkend bráchovho synčeka Ľubka má 6 rokov ,môj Peťko 7 rokov a malý Matulo 1,5 roka tak sa nenudím :grinning: Tý dvaja starší keď sa dajú dokopy to je iné rošambo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám koláčik rebarborový v trúbe na zajtra :slight_smile: ráno padne za obeť :grinning: a ešte to všetko okúpkam,napapaný sú ,uložím spať a HOTOVO som K O :slight_smile: a to ma manželík ešte očakáva na masáž ...chrbátika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: papa zajtra ...kuknem ak bude kedy :wink:
10. máj 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ranecko!.....
@jacka.......drz sa moja, nech ste rychlo spat!!!!!
@utka...vy mate ake vikendove plany?.....

@katka1819 ......ako?....zvladla si este aj masage?....

....mna uz od rana brucho boli z toho stretka......
11. máj 2013 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteee...
@leninka75 tentokrat ziadne plany nemame...jaaaj,to dnes mate to stretko?Tak sa dobre zabav.
@jacka Ty sa lam zberas?
11. máj 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoooooooooooj :wink:
@leninka75 ha som zaspala ako šípková Kačenka :grinning:
11. máj 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dnes mi Matúško pomáhal :grinning:
11. máj 2013 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katka1819 No pekneeeee...veľký pomocník... :grinning:
11. máj 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
@jacka
@utka
@leninka75 dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: ste milé a pozorné :dizzy_face:
boli sme od nedele do stredy u svokry, vikus mala extra prdlzený víkend :sunglasses:
matulko si však v nedelu tak nestastne privrel palcek do kovových dverí, ktoré má svokruša vonku, že sme hned bezali na pohotovost :frowning2: :frowning2: privrel si ukazováčik,nechtík rozmliazdený :frowning2: už sme sa báli, či mu ten článoček vobec dajú dokopy....ale nastastie, zašili mu to a malo by to byť o.k....no hrozný zážitok :frowning2: :frowning2:
11. máj 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 júúúj, to mi je ľúto. Chúďatko malé. A čo robil?
11. máj 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka vlozil tam prstík...otvoril tie dvere, ktoré sú na foto a vlozil prstík....tá cast, ktorá tie dvere drži...tam bol ešte taký háčik, alebo ako o nazvať, muž ho potom hned zrezal :frowning2: ...takze sú tažké...to bola len sekunda :frowning2: ....ináč na foto je vikus
11. máj 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 aha...no muselo ho to riadne bolieť :frowning2:
11. máj 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka :frowning2: ale sitie zvládal statočne....ja som tam ani nesla...dnu...len svokrusa a manzel...teraz chodíme na prevezy, tak to si tiez poplačká, ked mu dáva obväz dole :frowning2:
11. máj 2013 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ach jo...ešteže to tak dopadlo, aj keď bolestne, ale celkom dobre...
11. máj 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 no drobec si užil bolesti :unamused: aj môj Peťko si dal v zlej chvíli prst do dverí a som mu ho privrzla :pensive: a tiež to mal hrozné až teraz to už je dobré 3 mesiace, to má už celkom pekné...celý nechtík a žiadne modriny a krvné zrazeniny... a to bolo plaču a bolesti tiež...som to koza skúšala len tak trochu si pritlačiť ten prst medzi dvere a zárubňu zo zvedavosti ako to muselo bolieť :sweat_smile: ale hneď som si to rozmyslela keď som zacítila prvú slabú bolesť :pensive: takže verím že to muselo byť strašné,mne sa to ako malej nikdy nestalo... Tak veľa trpezlivosti maminka ... ten plač je oprávnený ...chúďa drobec ... a čo Vám na to dali ? my sme len máčali v repíku a natierali framykoinom ..a ktorá rúčka ? Peťko ešte aj tak dobre že na ľavej to mal...takže pravou mohol aj kresliť,papkať a hlavne myšku na PC ovládať :wink: keď je pravák
12. máj 2013 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak dobréééééééé ránko :wink: dnes majú naše kočeny dvojičky bráchove 1 sv.príjimanie :slight_smile: tak ideme celá rodinka kuknúť ich do Žiliny (lebo tam teraz bývajú s mamou :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
12. máj 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...ja od rána vyváram...vyprážam rezne a žraloka, aby si mohol Viki vziať zajtra na cestu papať...Už sa mi nič nechceeeee...
Ja som minule Vikimu do dverí na aute privrela, ale našťastie slabo, nič tam nemal a vraj ho to ani nebolelo...
12. máj 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte maminky.... :wink: ....už sme doma z výletu....dobre bolo... :wink: ..ak stihnem, trošku počítam.... :wink:
12. máj 2013 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vitaj.
@jacka, ty si kde stratená?
12. máj 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som úplne zabudla...takže MAMINKY prajem nám všetko dobré k dnešnému sviatku...
Ináč dnes som bola na zubnej pohotovosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:...
12. máj 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré rááánko.... :wink:
13. máj 2013 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 chudatko maličké...mu to šili????....skoré uzdravenie, fúkam boľačku takto na diaľku.....cmuk drobček...
13. máj 2013 o 06:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka na pohotovosti???...sa ti to zhoršilo???..Viki šiel už na ten výlet???
13. máj 2013 o 06:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ako bolo???....daj aj dokumentáciu.... :wink: :wink: :wink:
@jacka soplíky?....my už tretí týžden, a ked sme boli u našich tak sa mu to tak zhoršilo....oči ako angorák, z nosa len tieklo....som si istá, že je alergik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...budem musieť požiadať o pretestovanie..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...aký ste mali víkend?
13. máj 2013 o 06:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...........

@letty86 juj ste si užili..... :pensive: :pensive: :pensive: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..................muselo ho to riadne bolieť.......zlatíčko...............tak nech sa mu to rýchlo zahojí :slight_smile:

@utka nie som stratená.........nejak ma chytá depka......

@denisenko a vy ste už boli na testoch?................................ani sa nepýtaj....... :zipper_mouth:

žienky neviete aká dlhá záruka je na plombu?.........Maťkovi vypadala a robila mu je niekedy v novembri.....tak teraz neviem či ísť za nou nech to riadne urobí......alebo brať kartu a ísť za druhou.... :angry: :angry: ...........dakujem :slight_smile:
13. máj 2013 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pochvál sa........ :slight_smile: :slight_smile: ...............či ešte dospávaš? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
13. máj 2013 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!!....

@katka1819 ..ako bolo na prijímaní??.... :slight_smile: ..............Matúško je teda číslo!! :grinning: :grinning: :grinning: .......inak neviem ako si reagovala, ale ja by som teda riadne zúrila :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive: :pensive:

@utka..čo tvoj zub??..... :confused:

@letty86..juj zlatíčko malé!! :frowning2:..dúfam, že sa mu to rýchlo zahojí!!! :slight_smile:...Viki sa riadne vytešovala na hojcke!!! :grinning: :grinning: :grinning: .....aká bola oslava?.....čo dostala Viki??... :wink: :wink: :wink:

@denisenko ....no čavčany!!! :slight_smile:..oddýchla si si?....Simko to ako zvládol??....a neskúsila si dať Niskovi niečo volnopredajné pre alergikov??.....jaaaj moja dokumentácia :frowning2: :frowning2: ...možno bude keď spolužiaci dajú foto :wink: :wink: :wink: ......

@jacka..už si vydenzifikovala??? :wink: :wink: :wink: ...ako si to prežila??....sú aj nejaké pikošky???
13. máj 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..si ma predbehla :wink: :wink: :wink: ............aale čoby dospávať :slight_smile: :slight_smile: ..pekne o desiatej prišiel pre mňa Majko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........

.......ale poviem vám najväčšiu pikošku zo stretka...ešte, že som tam sedela.......jedna spolužiačka, tiché dievča, kočka, super postavička, decentne nahodená, tipovala som ju na nejakú manažérku, alebo právničku.....hovorili sme o sebe....bola na rade......a zabila to hneď prvou vetou: "tak ja pracujem v erotickej oblasti" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :astonished: :astonished: :astonished:..........neskôr som s ňou hovorila, tak vlastne robila aj v bordeli a teraz funguje ako luxusná eskortka hlavne v zahraničí..........nikdy by som to do nej nepovedala :pensive:...z toho čo sme sa spolu bavili som pochopila, že ju to baví..len hneď ma napadla ďalšia otázka, že čo bude robiť keď už na tú prácu bude príliš stará???:... :fearful: :fearful: :fearful:
13. máj 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..myslím, že to by sa ešte dalo vyreklamovať...... :slight_smile:
13. máj 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...Nisko bol pred takmer 3-mi rokmi...nezistili mu nič, testovali asi 40 položiek, ale alergik je, pretože mu to v krvi vyhadzuje stále..... :confounded: ....na plombu?...neviem...3 alebo 6 mesiacov????? :confused: :confused: :confused:
13. máj 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok