• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@utka fajný zubár asi ako tá zubárka detí :angry: :angry: :angry:
13. máj 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....tá prvá sa nedá použiť ako župan???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
13. máj 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja si nesťažujem, to môj zub je na vine. On my ho mohol už dávno vytrhnúť a nebabrať sa s ním...
13. máj 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko za tou ružičkou vidím Deniska...že?.. :slight_smile:
13. máj 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka prečo vždy je treba najskor zachrániť :dizzy_face:
13. máj 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka však o to sa snaží...Včera ten dedo na pohotovosti mi to tak vyvŕtal, že som bola celá zaprášená od tej vožky, celý proces trval pol minuty a vypýtali si 19€. U môjho budem platiť len za plombu...
13. máj 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka to je riadne na nervy.....škoda že si nevydržala do pondelka aby si šla k svojmu :frowning2: ..............
13. máj 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka včera poobede ma to tak rozbolelo, že som sa bála, že celú noc nebudem spať :frowning2:...
13. máj 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko malý napiekol teda akurát mne na nervy poriadne ....na tajnáša stolček si pritiahol a pojme ho do špajzičky na múku :grinning: a to som ešte dobre obišla bol tam aj cukor práškový otvorený a cestovinky tiež otvorené balenie...tak stihol len tú múku :sweat_smile:
@jacka to čo máš tu nafotené za super bomba najnovšie kolekcie handier od Mikloška :grinning: :grinning: :grinning:
@utka tak zub teda vytrápil...aj ja som takto behala v tehu ešte s Peťkom ,tiež mi strašne doktorka liečila zub a stále ma len bolel no hrúza až som musela isť na poho a tam mi ho hneď vykmásli,že ten už mal ísť dávno von ...len čo peniaze doktorka ťahala odo mňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ja práveže u môjho zubára neplatím zatiaľ nič. On mi ho nechce vytrhnúť, lebo vraj šestka je dosť dôležitý zub. A hlavne aj kvôli mojím doštičkám :frowning2:...
13. máj 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... Mikloško..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
13. máj 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zase tu robili facelifting :sweat_smile: aj mne by sa zišla taká porádna návšteva kozmetického salónu :grinning: som tam ešte nikdy nebola ..vystačím si aj sama zatiaľ :wink:
13. máj 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ja som bola raz v živote...
Ja vôbec neviem, akou farbou vymaľovať spálňu a chcela by som aj v kuchyni jednu stenu farenbú....
13. máj 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no my sme dali na zelenkavo :wink: upokojujúca farba :grinning: :grinning: :grinning: len neviem nejako to nepôsobí aspoň na moje deti isto nie :sweat_smile: a kuchyňu máme do červena :dizzy_face:
13. máj 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vidím ťa :dizzy_face: :dizzy_face:
13. máj 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..rado sa stalo :wink: :wink: .....a vieš čo?....je to hriech :pensive: , ale ja ti tak zááááávidíím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..simko v aute nezaspí??...
13. máj 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..čo komu kde facelifting??? :confused: :confused: :confused:
13. máj 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..peťko už je v škôlke?....
13. máj 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ......dakujem :dizzy_face: ........................nie nie je....ešte je doma.....stále spolíkuje.....uvidím možno zajtra :slight_smile: .............počúvať tam tu dr. že dávam choré dieťa do školky......nepotrebujem...teraz som v klude :slight_smile: ...........................tak ja ti pošlem všetko......chééééš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ... :slight_smile: :slight_smile: ........ pre maťka ide muž?.....tak rozmýšľam, že do konca školského roka je to už len kúsok, nenecháš ho už úplne doma???.........jasné, že chcem :grinning: :grinning: :grinning:..však od septembra do roboty, tak mi treba vynoviť šatník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.....
13. máj 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..keď tu stále točíme o tých blúzkach to ti akože prečo dala?........darček k narodkám??? :wink:.......
13. máj 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................aspon budu mať osoh.... :grinning: :grinning: :grinning: .............................nie nie akurát sa chystáme....... :slight_smile: ........................lenže ja potrebujem potvrdenie že je chorý......aby bol tak dlho doma..... :angry: :angry: ................................................................vraj jej je to už malé :angry: :angry: :angry: .................čo som ja slon :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....slon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............... Dr. by to nepochopila a nedala by papier??...
13. máj 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak som volala k zubníkovi. Sestrička aj s dr. boli sklamaní, že škoda, ale čo už. Mám teramín 23.5., ale mám sa ukázať 20.5. na prečistenie...
Už som spralala z kuchyne, kúpelky a wecka veci. Už nech upratujem po maľovaní, lebo už teraz mám nervy z toho...
13. máj 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak som volala k zubníkovi. Sestrička aj s dr. boli sklamaní, že škoda, ale čo už. Mám teramín 23.5., ale mám sa ukázať 20.5. na prečistenie...
Už som spralala z kuchyne, kúpelky a wecka veci. Už nech upratujem po maľovaní, lebo už teraz mám nervy z toho...
13. máj 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 si tu ešte nebola keď tu na MK robili facelifting :wink: no stránka z technických príčin nedostupná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@jacka no mne keby takéto handry na podlahu svekra dala ...letelo by to strašnostrašnou rýchlosťou do kontajnera ...ešte u nich :grinning:
13. máj 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok